דרוש מידע ניו בורן מאוחר

חלום שמתגשם

משתמש רשום
אשמח לעזרה מצלמות שכאן
מסיבות מסוימות לא התאפשר לי לעשות תמונות ניו בורן עד עכשיו
האם אפשרי עדיין לעשות בגיל חודש?
או שכבר עדיף לחכות לסמאש קייק של גיל שנה?
אם נראה לכן שזה אפשרי אשמח לקבל הצעות מחיר מצלמות באזור בני ברק

דדד

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
תראי מה היא הוציאה מהם....
להכל יש סיכוי....

זה נכון חלקית.
תאומים לפעמים נולדים קטנים יותר ומפותחים פחות, ולחכות לגיל חודש רק עושה להם טוב.
תינוק סטנדרטי בגיל חודש כבר בועט ברגליו, עירני ולא כ"כ נותן לעטוף אותו "ניו בורן" ככתבו וכלשונו.
אפשר להוציא סט שונה, יפה לא פחות.

תמי אחת

משתמש סופר מקצוען
מאד תלוי בילדים.
לבת שלי עשיתי צילומים אצל @אלישבע וייל האלופה בגיל 3 שבועות. זה היה טירוף. היא לא נתנה לעבוד איתה. זזה כל רגע וממש התמרדה (האמת שהיא עד היום פעלתנית בלתי נדלית וסרבנית שינה). למרות זאת היא הוציאה סט מטריף (אם תרצי קישור - אשלח לך. היא העלתה את התמונות לפורום צילום, בזמנו)
הבן השני - לא ניסיתי, אבל להערכתי זה היה הרבה יותר קל. הוא ישן הרבה ומאד מאפשר.
כך שזה תלוי גם בילד, לדעתי הקטנה

נחמד להיות בשמחה

משתמש מקצוען
לבן שלי שנולד 1.950 בגיל חודש וחצי וזה היה מצוין גם כי הוא היה פצפון וגם ישנוני יחסית אז זה היה קל ויצא מוצלח, לשני שנולד 2.260 עשיתי בגיל 10 ימים ואם הייתי מחכה עוד זה לא היה מוצלח לדעתי.

(:Chavy

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
אשמח להמלצות לצלמת מתחילה באזור בני ברק
בדיוק בגלל הגיל הייתי ממליצה לך לקחת אחת ותיקה עם נסיון שיודעת איך לעבוד
ממליצה לך על @אילה ו או על @דבורי רוט
וסתם ככה אולי כדי לך לחכות לגיל שלושה חודשים כזה ואז לעשות סטודיו זה גיל מעולה והרבה שמפספסות עושות ככה

נאני

משתמש מקצוען
יש מישהי לא יקרה באזור מודיעין עילית שיכולה לעשות ניו בורן לבן שלושה שבועות?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קל

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת מִמַּעֲמַקִּים קְרָאתִיךָ יְהוָה:ב אֲדֹנָי שִׁמְעָה בְקוֹלִי תִּהְיֶינָה אָזְנֶיךָ קַשֻּׁבוֹת לְקוֹל תַּחֲנוּנָי:ג אִם עֲוֹנוֹת תִּשְׁמָר יָהּ אֲדֹנָי מִי יַעֲמֹד:ד כִּי עִמְּךָ הַסְּלִיחָה לְמַעַן תִּוָּרֵא:ה קִוִּיתִי יְהוָה קִוְּתָה נַפְשִׁי וְלִדְבָרוֹ הוֹחָלְתִּי:ו נַפְשִׁי לַאדֹנָי מִשֹּׁמְרִים לַבֹּקֶר שֹׁמְרִים לַבֹּקֶר:ז יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה כִּי עִם יְהוָה הַחֶסֶד וְהַרְבֵּה עִמּוֹ פְדוּת:ח וְהוּא יִפְדֶּה אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל עֲוֹנֹתָיו:
נקרא  30  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה