ניוזלטר איכותי וחינמי לנשים שאוהבות לאכול ורוצות לרזות!

חיה גילר

משתמש חדש
אשמח מאד לקרוא את העלון, למרות שאני נקראת רזה, אך לב יודע מרת נפשו, כמה אני רוצה להפסיק לאכול שטויות, שמזיקות גם לרזים... תבורכי!

lambrski

משתמש פעיל
עימוד ספרים
נכתב ע"י חיה גילר;1899471:
אשמח מאד לקרוא את העלון, למרות שאני נקראת רזה, אך לב יודע מרת נפשו, כמה אני רוצה להפסיק לאכול שטויות, שמזיקות גם לרזים... תבורכי!

אם תשלחי לי את כתובת המייל שלך אשמח לצרף אותך לרשימת התפוצה!

רותי ינאי.

צילום מקצועי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
גם אני רוצה
יש מייל בחתימה שלי

userit

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
נראה מוצלח,
מה עם מדור לסובלים מתת משקל?

lambrski

משתמש פעיל
עימוד ספרים
הרעיון זהה לחלוטין לתת משקל וחעודף משקל..ת הכלים אותם כלים והגישה אותה גישה: מדובר בקונפליקט שצריך לנהל אותו נכון...

lambrski

משתמש פעיל
עימוד ספרים
תודה לכל הנרשמות!

זו ההזדמנות לעדכן, שהשבוע מתחיל מחזור חדש של סדנאות בירושלים, ועדיין ניתן להרשם במחיר מיוחד לחברות פרוג!!!

אתן מוזמנות להתקשר עוד היום ל053-3177701.

בהצלחה לכולכן!

lambrski

משתמש פעיל
עימוד ספרים
שלחתי לכל הפונות...

כמובן, מי שקיבלה ולא מעודכנת בכללים:

ניתן להעביר את הניוזלטרים חופשי לכל מי שמעוניינת...

lambrski

משתמש פעיל
עימוד ספרים
שלחתי לכולן. אם מישהי משום מה לא קיבלה, ניתן לשוב ולפנות...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  3  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה