תקשורת נטפרי ובעלות מקצוע

מצב
הנושא נעול.

מדוד ושקול

משתמש פעיל
המשתמש נחסם
מזדהה לגמרי עם הקול זעקה של @לוקסוס
אותי לימדו להסתדר עם מה שיש אולי זה מה שחז"ל קראו שמח בחלקו ונראה לי שהפתרון הנכון למקרה הנ"ל לפחות מה שהיה נכון לי, כשהיה צורך הייתי מתחבר בחיבור מרחוק למחשב אחר בעבודה וגולש דרכו, לא יודע אם היום שהשתכללו החסימות אולי נטפרי חוסם גם את זה, עברו מאז איזה 5-6 שנים.

בנדו

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
צילום מקצועי
דעתינו? שאל תהפוך אותנו למטומטמים.
אין לי בעיה שיחמירו, בפרט באינטרנט. אבל תנו לעבוד. לא ביקשתי תחביבים, אפילו לא תוכנות שיסייעו לי לעצב אלבומים בצורה חובבנית. ביקשתי לעבוד בצורה הגיונית, בלי שאיאלץ לתור אחרי חומרים והכל חסום לי - כולל אתרים שבעבר היו פתוחים!!!!
אני לא צריכה את זה להשכלה והעשרת ידע. אני זקוקה לעבוד. זה בעייתי לי.
נתיב לא מתאים לי מכמה סיבות, ואני לא מעוניינת לוותר על רמת חסימה גבוהה. אבל אני חייבת לעבוד, וזה הופך לפעמים לבלתי אפשרי.
הדגשתי בסוף דברי שאני לא מדבר על אנשים שנטפרי תוקע להם את העבודה. דיברתי על אנשים שפשוט שונאים את נטפרי מעצם היותה.

mat

------- Magicode -------
כותבת מכאב לב
נטפרי עברו כל גבול
בעבר חסימת נטפרי נועדה לנשים עובדות, היה בסדר, מה שהיה צריך להיות חסום היה חסום ומה שפתוח פתוח
והיום?
מעצבות UI UX מעצבות בתוכנות FIGMA - תוכנה שבמקום להיות על המחשב היא באינטרנט, אז מספיק שאני (!) שמה תמונה של אישה חרדית בתוכנה הוא חוסם לי אותה, מאד הגיוני, איך אפשר לעבוד ככה?
הלאה
עורכות וידיאו? כבר עזבתי תתחום לא יודעת מה הפתרון אבל כמה זיעה וזמן הן צריכות כדי למצוא סרטונים בנטפרי ש90% מהם חסומים
והנה זה מגיע גם לצלמות, הכלי החדש והמדהים שכולן חיכו לו ורק ביומיים האחרונים זה חסך המון זמן לצלמות, הבינה המלאכותית בפוטושופ
גם אותו נטפרי החליטו לחסום

(בטענה ש:
יש לנו בעיה טכנית שבגללה אנחנו לא יכולים לסנן את הכלי של בינה מלאכותית בפוטושופ כראוי.
ולפתוח את זה ללא סינון -זה גם לא אפשרי מכיוון שיש בזה תכנים לא טובים.)

והגיוני שיש עוד מקצועות....

לא הגיע הזמן להיות הגיוניים? לאפשר לנשים חרדיות להישאר שמורות(!!) אבל לעבוד בצורה נורמאלית??
תפתחו קהילות, תעשו אישורים, לא משנה מה, העיקר שנוכל להישאר שמורות
כי אם לא, מהר מאד יעברו אלפי נשים לחסימות אחרות

לא מבין למה נטפרי עברו כל גבול שהם חסמו כלי שמאפשר למבקש מפוטושופ כל תמונה שעולה לנו בראש.
כאילו בשביל מה יש נטפרי?
מה הקשר פה עבודה מקצועית. גם בארה"ב לא התירו לחלל שבת שלא היה דרך אחרת להתפרנס.

תמי אחת

משתמש סופר מקצוען
לא מבין למה נטפרי עברו כל גבול שהם חסמו כלי שמאפשר למבקש מפוטושופ כל תמונה שעולה לנו בראש.
כאילו בשביל מה יש נטפרי?
מה הקשר פה עבודה מקצועית. גם בארה"ב לא התירו לחלל שבת שלא היה דרך אחרת להתפרנס.
אשמח מאד אם תתיחסו ליתר הנקודות.
בנקודה של פותחת האשכול אין לי הבנה ומושג.
אני יודעת מה קורה אצלי.

אני לא מתחום של עיצוב / פוטושופ
אלא מתחום תוכנה
עד כמה שאני יודעת כלי הבינה המלאכותית הם חדשים ופורצי דרך.

אבל בכל תחום שהוא שאני כן מכירה - כולל התוכנה
אי אפשר לפתח כל מה שכל לקוח דורש .
וגם כשכן רוצים לפתח -
מי שצריך פיצ'ר מסוים שיעבוד
משלם עליו
ועוד מה זה משלם . עשרות אלפים מקובל לשלם בתחום הזה על פיתוח מענה לצורך חדש / בעיה שצצה .

כמובן וכמובן גם ללקוחות קיימים.
פיתוח מענה לצורך אצל הלקוח הוא תמיד פיתוח חדש ולא שירות.
לא רק זה תביא עובדים וכסף ובפרט עובדים לא יהודים כדי לא להכשיל אותם ח"ו

מזדהה לגמרי עם הקול זעקה של @לוקסוס
אותי לימדו להסתדר עם מה שיש אולי זה מה שחז"ל קראו שמח בחלקו ונראה לי שהפתרון הנכון למקרה הנ"ל לפחות מה שהיה נכון לי, כשהיה צורך הייתי מתחבר בחיבור מרחוק למחשב אחר בעבודה וגולש דרכו, לא יודע אם היום שהשתכללו החסימות אולי נטפרי חוסם גם את זה, עברו מאז איזה 5-6 שנים.
התשובה היא לא אין לנטפרי כלל שליטה במחשב מרוחק והם גם חושבים שזה לא העסק שלהם זה כמו שתיקנה טלפון לא כשר חוץ מהמחשב שם תיגלוש מה בא לך

mat

------- Magicode -------
אשמח מאד אם תתיחסו ליתר הנקודות.
בנקודה של פותחת האשכול אין לי הבנה ומושג.
אני יודעת מה קורה אצלי.
כנראה הייתי מתייחס בהרחבה יותר אם הדיון הזה היה מתנהל בפרום של נטפרי.
קראתי את ההודעה הראשונה בלבד. מבחינתי זה הנושא. התייחסות לנקודות אחרות מסיטה את הנושא.
בפרום נטפרי אפשר לפתוח נושא על כל נקודה.
אני לא חושב שזה המקום לכזה נושא במיוחד שיש פה כאלו שכל הזמן מסיטים את הנושא לנקודות אחרות.
יכול להיות שהבנתם שהנושא של האשכול זה למצוא תלונות על נטפרי. בכזה מקרה תגובתי היא כנ"ל שהמקום היעיל להתלונן זה בפניות או בפרום נטפרי שמה יש מי שישמע את התלונות ויתכן ויצא מזה תועלת.

נערך לאחרונה ב:

זווית

מא' ועד אתר
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
UX UI
D I G I T A L
ההקבלה לחנות משקפיים ממשיכה להתאים בדיוק כמו בספידות ובשרוכים.

לכל חנות משקפיים יש חסרונות אחרים
את זקוקה למשקפיים מסוימות
ואין לך חנות שמספקת אותם.

יש חנות אחת שמייצרת משקפיים מוגנות היטב מאבק - אממה יש לה יכולת טכנית לייצר אותם או בידיות קצרות או במספרים נמוכים.
יש חנות אחרת שיש לה יכולת טכנית לייצר משקפיים עם ידיות ארוכות במספרים גבוהים - אממה המשקפיים שלה אינן מוגנות באופן מושלם מאבק.

לפי מה את מחליטה איזו מ-2 החנויות "אשמה" בחוסר היכולת הטכנית לייצר לך מוצר מתאים בדיוק לצרכייך?!
זו שלא יודעת לייצר משקפיים מוגנות היטב מאבק?!
או זו שלא יודעת לייצר משקפיים עם ידיות ארוכות?!

מה שאת טוענת למעשה בדוגמת המשקפיים הוא
אין מה לטעון נגד נטפרי. ואין מה לטעון נגד אתרוג או נתיב.
עוד לא נמצאה הנוסחה לייצר משקפיים מוגנות מאבק היטב עם ידיות ארוכות במספר גבוה
אם אף אחד מהמתחרים לא מצליח לייצר את המוצר הזה
ולכן קיימת בעיה למי שצריך בדיוק מוצר שבינתיים אף אחד לא הצליח לייצר
עצוב למי שצריך אותם - אבל זו כנראה המציאות.

והוא יצטרך מן הסתם להתפשר על משהו בלית ברירה
או לשלם המון המון כסף למישהו שינסה לפתח את המוצר הדרוש לו בהצלחה.
הוא לא יכול לבחור אחת מחנויות המשקפיים (במיוחד לא את זו שהוא השתמש בה ונהנה עד שהמספר שלו עלה...)
ולחייב אותה למצוא דרך לפתח עבורו מוצר שהיא לא מצליחה ואף אחד עוד לא הצליח בעלות ענק רק כי "הייתי לקוח שלך כל השנים"

במקצוע שלי (ובעוד מקצועות) הקריטיות היא בפרמטר מסוים שקיים רק אצל נטפרי
והוא הגבוה ביותר בפירמידת הצרכים (אצלי)
שאר הפרמטרים נמצאים נמוך יותר ולא סביר בעיני להפוך את סדרי העדיפויות

לא היתה כאן האשמה, אלא תיאור מציאות
(הכנסת כאן טיעונים שלא אני טענתי אותם)
ומי שמתנסה בזה בעצמו, מבין.

Reizily

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
קראתי את ההודעה הראשונה בלבד. מבחינתי זה הנושא. התייחסות לנקודות אחרות מסיטה את הנושא.
אני לא חושב שזה המקום לכזה נושא במיוחד שיש פה כאלו שכל הזמן מסיטים את הנושא לנקודות אחרות.
יכול להיות שהבנתם שהנושא של האשכול זה למצוא תלונות על נטפרי. בכזה מקרה תגובתי היא כנ"ל שהמקום היעיל להתלונן זה בפניות או בפרום נטפרי שמה יש מי שישמע את התלונות ויתכן ויצא מזה תועלת.
אמנם בהודעה הראשונה היא כותבת על הבינה המלאכותית שנחסמה בפוטושופ, אבל הנושא הוא רחב הרבה יותר.
השאלה היא האם לנשות מקצוע יש את הדרך לעבוד בתחום שלהן עם נטפרי בלבד ולהסתדר כך לאורך זמן.

shira bira

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
אם כל אחד שכותב שאין כל-כך בעיה או מצדיק את נטפרי - כותבים לו שהוא 'סותם פיות' ושזה בגלל שמדובר בחרדים - זה סוג של ניסיון 'לסתום' את פיו.
יש לכתוב שאין בעיה לדעתי או להצדיק
ויש לתקוף את מי שבכלל העזו לכתוב שיש בעיה או לטעון שזה לא לגיטימי לפתוח על זה אשכול. וזו סתימת פיות
עכשיו מובן?

וכשתשלמי מחירים בעצמך אולי תביני

Reizily

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
@תמי אחת את עומדת על כך בנחרצות שמפתח נטפרי פיתח אותה אך ורק לצרכי עבודה. כדאי לך לפחות להיות בספק!
מעבר לויכוח המציאותי על מה היתה המטרה, שאינני רוצה להיכנס לזה במפורט, הרשי לי לדבר על הנושא הזה באופן כללי.

מי שהיום עדיין מדבר על 'איטרנט לצורכי פרנסה' - מתעלם מהמציאות.
כל מי שיש לה מחשב, יודעת כמה בקשות היא מקבלת מסביבתה, מאלו שאין להם מחשב.
החל מפתיחת תיבות מיילים קבועות מיוחדות להם, לפעמים לצרכים חיוניים ממש - כגון רפואה, קנייה ומכירת דירה, משכנתא, הלוואות, מעונות, ועוד ועוד -
עבור דרך הורדה, מילוי, שליחת טפסים, רישום למקומות, וכדו' בכל תחומי החיים. חלק לא מבוטל מהם - אין דרך אחרת להסתדר או לסדר את הטעון סידור בלי זה, חלק אחר כרוך בזמן וטרחה מאוד גדולים, לולי השכן עם האינטרנט או האיטרנט בעבודה -
וכלה באתרי קניות שונות וכדו', נחוצים פחות או יותר.

ככל שהזמן עובר, קשה עד בלתי אפשרי להסתדר בלי אינטרנט. והוא נכנס וייכנס יותר ויותר, כצורך חיוני להמון דברים.
זו המציאות.
ודווקא מי שיש לה מחשב לצרכי עבודה, לא תמיד מרגישה ומבינה את זה, כי את כל ענייניה - החשובים והלא - היא מסדרת חופשי ובלי שום מצפון דרך שם -
ולא מבינה את אותם שלא זקוקים לאינטרנט לצרכי עבודה, אבל כן זקוקים להמון דברים אחרים. ולא, לא לסרטונים לילדים או למשחק בפוטושופ.
ככה שהצורך בחסימה טובה ככל האפשר - הוא צורך אמיתי כללי, הרבה מעבר לעניין הפרנסה.
ברור שהצורך של נשים עובדות - חשוב ביותר.
עדיין גם הצורך הכללי קיים בכל תוקפו.
זו המציאות כיום, והיא רק תלך ותגבר.

כעת מה קורה אם יש חסימה כללית טובה, אך היא איננה מתאימה לכל העובדות. מה אז?
אז ניצבת השאלה: האם להוריד את רמת החסימה לכולם, על מנת להתחשב באחוז עובדות מסוים במקצוע מסוים?
האם זו שאלה שהתשובה לה כל-כך פשוטה וברורה??

אז יש עצה של פתיחת מסלולים מיוחדים.
זה הרי כבר קיים במקומות אחרים. ומי שמתעלם מהבעיות שקיימות בדבר כזה בציבור ענק ובכל מה שזה דורש, יכול להתעלם.
מי שלא מתעלם, יכול להבין חסימה שלא מעוניינת להיכנס לסיכון הזה ו/או לבלגן הזה.

אני לא דוברת של אף אחד, ואין לי שום קשר מיוחד לנטפרי ולעומדים בראשה, ואינני יודעת את כלל השיקולים שלהם.
אני רק חושבת בקול.
ואין לי תשובה חד משמעית לשום כיוון. אך לפחות להבין שיש בכל דבר כזה צדדים לא פשוטים ולגטימיים לגמרי.
ויכולות להיות דעות שונות ומגוונות, וזכות מי שפתח למען מטרה שפתח, וגם בלי זה, להחליט מה הוא עושה.
ואין, אין לבני אדם פיתרון לכל דבר, ודאי לא באופן מיידי.
לא מסכימה עם כל החלק הראשון.
מי שצריך אינטרנט לצורכי רפואה/בנק/ או כל עניין אחר - בדיוק לצורך זה נועדו חדרי מחשבים.
ואצלנו זה מקובל מאד.
למה ליפול על מישהי שיש לה אינטרנט בבית אם אפשר להסתדר לבד בלי להכניס את האינטרנט הביתה?
מרתקת לא פחות התופעה של אלו שמתעקשים להמשיך להיעזר בשירותיו של נותן שירות מסוים, גם כשהוא כבר לא מתאים להם (לא משנה הסיבה), ומקטרים על חוסר נכונותו להתאים את עצמו אליהם.
לא מתאים לכם אופי החסימה של נטפרי? תעזבו.
אלו שמקטרים על החסימה ולא עוזבים את נטפרי, לא מעוניינים לעזוב אפילו אם יש להם הרבה טענות.
כי בכללי החסימה היא מצוינת ומתאימה בדיוק לבית חרדי.
אבל, יש את התחומים שבהם נטפרי פחות מספקת שירות ולאלו שנתקלים בזה זה מפריע מאד.
ויש הבדל משמעותי בין המקטרים על סתם סרטון שנחסם בנטפרי, לבין אלו שזה מפריע יותר לעבודתם.

תמי אחת

משתמש סופר מקצוען
בכל פעם שניסיתי לפנות ולהסביר את הקושי שאני נתקלת - התגובה היא לקונית. אם לומר את האמת - זה די מייאש.
אני מעריכה מאד את פעלכם, והעובדה היא שאינו פונה לחלופות אחרות, מעידה יותר מכל. ועדיין - מדובר בהחמרות שלא היו בעבר.
להרגשתי - תקופת הקורונה הביאה אתכם לפעול באופן מערכתי, מה שפוגע רבות בבעלות מקצוע צרכיהם שונים מצורכי הבידור

mat

------- Magicode -------
בכל פעם שניסיתי לפנות ולהסביר את הקושי שאני נתקלת - התגובה היא לקונית. אם לומר את האמת - זה די מייאש.
אני מעריכה מאד את פעלכם, והעובדה היא שאינו פונה לחלופות אחרות, מעידה יותר מכל. ועדיין - מדובר בהחמרות שלא היו בעבר.
להרגשתי - תקופת הקורונה הביאה אתכם לפעול באופן מערכתי, מה שפוגע רבות בבעלות מקצוע צרכיהם שונים מצורכי הבידור
צריך קודם להיפרד מהגדרה המכלילה הזאת "בעלות מקצוע" כדי שיהיה אפשר לדון בעניין.
בעלות מקצוע זה הגדרה שגורמת להרגיש כאילו יש פה איזה הפליה נגד נשים או משהו בסגנון.
עכשיו שאני חושב על זה. הסיבה שהנושא מושך אנשים שמעררים על הליגיטמיות של התלונה זה בגלל שהתלונה לא עניינית וממוקדת. אלא מנסה למתג את נטפרי שיש לה בעיה עם נשים שעובדות במקצועות שונים. ואם הייתי כותב את זה יותר חריף אז המסר שעובר פה זה כאילו נטפרי מציקים באופן מכוון ל"בעלות מקצוע". והנה עכשיו הם עברו את הגבול בהצקות שלהם.

זה לא פעם ראשונה שאני מקבל מייל בסגנון הזה. כי יש כאלו שנפגעו מהחסימות של נטפרי וכדי לא להתייחס לגופה של בעיה שגרמה את החסימה. הם מעדיפים למתג את זה שנטפרי נגד כל בעלות המקצוע למינהם. ככה זה מצייר את נטפרי כמרושעים וקיצוניים. וזה עוזר לסחוף את כולם אחריהם.

אני נגוע בעניין. אבל אני חושב שצריך להיזהר לא לעשות פוליטיזציה לסינון. כי אם עושים פוליטיזציה לסינון זה עושה נזק גדול. הנזק שזה עושה זה. שזה מספק לאנשים תירוצים טובים למה לא לעשות סינון. וזה דוגמא מה הוצאת שם רע יכולה לעשות. אין לנו מושג לאיזה היקף של נזק הוצאת שם רע כזאת יכולה לעשות.
פעם קיבלתי מייל זועם שנטפרי פותחת למי שמשלם כסף מתחת לשולחן. ומי שכתבה לי את זה לא רצתה להגיד לי פרטים על זה.
זכור לי פעמים שחיים דיקמן ביקש ממני באופן אישי לתכנת דברים. אמרתי לו אני עושה לך בחינם, שלא יגידו שהאתר שלך פתוח בגלל ששלמת לי כסף.

תמי אחת

משתמש סופר מקצוען
בעלות מקצוע זה הגדרה שגורמת להרגיש כאילו יש פה איזה הפליה נגד נשים או משהו בסגנון.
עכשיו שאני חושב על זה. הסיבה שהנושא מושך אנשים שמעררים על הליגיטמיות של התלונה זה בגלל שהתלונה לא עניינית וממוקדת. אלא מנסה למתג את נטפרי שיש לה בעיה עם נשים שעובדות במקצועות שונים. ואם הייתי כותב את זה יותר חריף אז המסר שעובר פה זה כאילו נטפרי מציקים באופן מכוון ל"בעלות מקצוע". והנה עכשיו הם עברו את הגבול בהצקות שלהם.

זה לא פעם ראשונה שאני מקבל מייל בסגנון הזה. כי יש כאלו שנפגעו מהחסימות של נטפרי וכדי לא להתייחס לגופה של בעיה שגרמה את החסימה. הם מעדיפים למתג את זה שנטפרי נגד כל בעלות המקצוע למינהם. ככה זה מצייר את נטפרי כמרושעים וקיצוניים. וזה עוזר לסחוף את כולם אחריהם.
צודקים בהרגשה, אך לא הייתם עוברים על השרשור הייתם רואים שההודעה הראשונה שלי כאן היא שיש לחשוב על כיוון של 'חסימת קהילות' בהתאמה לבעלות מקצוע.
אין שום סיבה שתוכנות שלא רלוונטיות לעבודתי תהיינה פתוחות (תוכנות גרפיקה וכד'), כמו שאין שום הצדקה שאתרים שמשרתים את עבודתי (ובעבר היו פתוחים, אגב. חלקם, לפחות) יהיו פתוחים לכולם.
אני עוסקת בכתיבה. אני חייבת חומרים מקצועיים (בעיקר היסטוריים/ גיאוגרפיים/ בריאותיים וכד', אבל לא רק). בעבר היו הרבה אתרים שנפתחו לי. לעיתים היה סינון בתוך האתר (כמה שורות של XXXXX) אולם היתר, כמו פרטי התקשרות עם בעלי המאמר (לצורך ראיון, לדוגמא) - פתוח.
מאז הקורונה - ואני בהחלט יודעת לשים את הנקודה על המקום הזה (וזה מובן בהחלט, אגב, כי אז האינטרנט הפך להרבה יותר המוני), החסימה הרבה יותר הרמטית. אני יכולה לשבת המון זמן (המון!!!) רק במטרה לחפש מרואיין מתאים לתכנים הרצויים לי (ואני כותבת בעיתונים חרדים שמורים...), ולפעמים גם להרים ידיים. זה מתסכל, כי לפעמים מדובר בנושאים שכתבתי עליהם, וכעת אני רוצה להרחיב/ לתאר את השינויים בתחום - וידיי כבולות.
סתם דוגמא שעולה לי עכשיו - כתבתי סיפור על ונצואלה. היה לי חשוב לוודא מה המצב כרגע (מבחינת האמינות). הרי היה לפני כמה שנים מרד. הוא הצליח? לא? מה קורה היום, מה ההשלכות של זה. נתונים הכי טכניים. לא הגעתי. הפכתי את העולם לאתר מישהו שהיה שם בשילחו וקישור אותי עם מישהו אחר ו.... דרך עקומה ומפרכת. כל זה בשביל פרטים טכניים שלא הצלחתי לדלות (חשוב לי לציין שלפני כמה שנים שערכתי כתבה על ונצואלה היו אתרים שנפתחו לי בנושא. אבל שוב - לאחרונה, אחרי הקורונה הם היו חסומים).
למען הסר ספק - אני אכן סבורה שהתכנים שאני זקוקה להם - אין הרבה שצריכים אותם לצרכי עבודה. ואם לא רוצים שהאינטרנט ישמש כבילוי - יש מקום לחסימה. אבל מה תעשה זו שהעבודה מתבססת על המידע הזה?
אין ספק שחייבת להיות קיצוניות, בוודאי כשמדובר בכלי משחית. אבל אם אנחנו לא רוצים לעקר את מטרתו העיקרית - צורך עבודה - צריך לראות מה עושים, ולא להסתפק בתשובות לקוניות שאלו הנהלים ואין מה לעשות.

פרוגמטי

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
D I G I T A L
זכור לי פעמים שחיים דיקמן ביקש ממני באופן אישי לתכנת דברים. אמרתי לו אני עושה לך בחינם, שלא יגידו שהאתר שלך פתוח בגלל ששלמת לי כסף.
אהבתי

ברוך ר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
ביקשתי לעבוד בצורה הגיונית, בלי שאיאלץ לתור אחרי חומרים והכל חסום לי - כולל אתרים שבעבר היו פתוחים!!!!
הטענה שלך מובנת אבל לא נכונה לתמיד (לא מתקיף - מסביר)
אולי אותם אתרים פעם הם נבדקו ונמצאו נקיים אבל במשך הזמן השתנו דברים באתר לרעה ולכן זה נחסם. (זה יכול להיות גם דברים שאנו לא רואים בעיניים אבל נגיד בקוד השתנה משהו שכבר נטפרי לא מזהה ולכן זה נגיד נסגר ודרוש בדיקה. אני מעלה רעיון ואפשרות)

• תודה
Reactions: pnm

תמי אחת

משתמש סופר מקצוען
הטענה שלך מובנת אבל לא נכונה לתמיד (לא מתקיף - מסביר)
אולי אותם אתרים פעם הם נבדקו ונמצאו נקיים אבל במשך הזמן השתנו דברים באתר לרעה ולכן זה נחסם. (זה יכול להיות גם דברים שאנו לא רואים בעיניים אבל נגיד בקוד השתנה משהו שכבר נטפרי לא מזהה ולכן זה נגיד נסגר ודרוש בדיקה. אני מעלה רעיון ואפשרות)
הגיוני. ולכן צריך לחשוב מה עושים. הודעה לקונית ש'אלו הנהלים' לא ממש מקדמת אי מי, או מוכיחה על רצון לבוא לקראת מישהו.
לעיתים היה סינון בתוך האתר (כמה שורות של XXXXX) אולם היתר, כמו פרטי התקשרות עם בעלי המאמר (לצורך ראיון, לדוגמא) - פתוח.

דיסי

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים

אני נגוע בעניין. אבל אני חושב שצריך להיזהר לא לעשות פוליטיזציה לסינון. כי אם עושים פוליטיזציה לסינון זה עושה נזק גדול. הנזק שזה עושה זה. שזה מספק לאנשים תירוצים טובים למה לא לעשות סינון. וזה דוגמא מה הוצאת שם רע יכולה לעשות. אין לנו מושג לאיזה היקף של נזק הוצאת שם רע כזאת יכולה לעשות.
פעם קיבלתי מייל זועם שנטפרי פותחת למי שמשלם כסף מתחת לשולחן. ומי שכתבה לי את זה לא רצתה להגיד לי פרטים על זה.

@mat

אם אתה כבר פה אפשר להבין אחת ולתמיד למה א"א לפתוח אתרים ספציפים לאנשים ספציפים עפ"י בקשה ואפילו תשלום?
כאילו אם מישהו מבקש,
ואומר - על אחריותי, מבחינתי אני נכנס לאתר הזה אפילו שאני יודע שהוא פרוץ-
מה הבעיה שלכם לאפשר לו?

אני שואלת כי אני רוצה להבין אם זו המדיניות, או שזה פשוט לא שווה מספיק?
כי יש לדעתי הרבה אנשים שהיו מעונינים בשירות הזה

תמי אחת

משתמש סופר מקצוען
@mat

אם אתה כבר פה אפשר להבין אחת ולתמיד למה א"א לפתוח אתרים ספציפים לאנשים ספציפים עפ"י בקשה ואפילו תשלום?
כאילו אם מישהו מבקש,
ואומר - על אחריותי, מבחינתי אני נכנס לאתר הזה אפילו שאני יודע שהוא פרוץ-
מה הבעיה שלכם לאפשר לו?

אני שואלת כי אני רוצה להבין אם זו המדיניות, או שזה פשוט לא שווה מספיק?
כי יש לדעתי הרבה אנשים שהיו מעונינים בשירות הזה
ככל הנראה:
זו המדיניות
והיא צודקת לגמרי, אגב.
ברגע שאפשר לשחק ו'לקנות' אתרים פתוחים בתשלום - איבדנו את מהות החסימה

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קל

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת מִמַּעֲמַקִּים קְרָאתִיךָ יְהוָה:ב אֲדֹנָי שִׁמְעָה בְקוֹלִי תִּהְיֶינָה אָזְנֶיךָ קַשֻּׁבוֹת לְקוֹל תַּחֲנוּנָי:ג אִם עֲוֹנוֹת תִּשְׁמָר יָהּ אֲדֹנָי מִי יַעֲמֹד:ד כִּי עִמְּךָ הַסְּלִיחָה לְמַעַן תִּוָּרֵא:ה קִוִּיתִי יְהוָה קִוְּתָה נַפְשִׁי וְלִדְבָרוֹ הוֹחָלְתִּי:ו נַפְשִׁי לַאדֹנָי מִשֹּׁמְרִים לַבֹּקֶר שֹׁמְרִים לַבֹּקֶר:ז יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה כִּי עִם יְהוָה הַחֶסֶד וְהַרְבֵּה עִמּוֹ פְדוּת:ח וְהוּא יִפְדֶּה אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל עֲוֹנֹתָיו:
נקרא  36  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה