עזרה נטספארק או כושר פליי?

גלבוע

משתמש סופר מקצוען
הגבת לי על הודעה מ 2021 :)

לא יודעת אם זה מה שזה אומר. כאמור, לחשוב איך לייצר עולם וירטואל חרדי במקביל לקיים בעולם האמיתי.
אם אפשר לשים לדבר סוף או לא - יש מקום לדיון.

שרי :)

משתמש פעיל
שזה אומר שיוכלו לראות סרטוני יוטיוב עם אושיות רשת חרדיות..... דוגמניות חרדיות.... קליפים של זמרות חרדיות..... סרטוני בידור של חרדיות.... פרסומות של חנויות חרדיות.... בקיצור אין לדבר סוף..........

כמובן שאני מדברת על מסלול נטפרי אתרים ללקוחות שצורכים אינטרנט יותר פתוח עם יותר אתרים..... ודעתי לאי יישום צעד שכזה מצד נטפרי, (שאגב בעבר מאוד חשקתי בו... וחשבתי עם עצמי רבות מה הסיבה לך באמת...)כי מה נטפרי יוכלו אז לענות ללקוחות הנשים שלהם ? למה לא פתוח לנשים לראות סרטונים למיניהם שציינתי כבר למעלה ? וכן, גם פייסבוק לצורכי פרנסה... איזה סיבה תהיה להם לא לאפשר את זה ? או שאת בעד גם הצעד הזה..... ואז כבר יותר קשה לי להסביר לך מה המניעה בלפתוח כזה דבר.... בכל אופן מצד ציבור הנשים ( שכפי מה שראיתי הם 51% מכלל האוכלוסייה ;))
ואולי אפילו יהיו שיאמרו שיהיה אפשרות לפייסבוק כשר (כמובן לצורכי פרנסה..... פרסום וכיוצא..)
לא יודעת אם זה מה שזה אומר. כאמור, לחשוב איך לייצר עולם וירטואל חרדי במקביל לקיים בעולם האמיתי.
אני דווקא אישית די סבורה שבנוגע לזה אין לדבר סוף ויקומו בעלות העסקים בטענה שאין הצדקה לזה שנטפרי לא יתנו אפשרות גם לפייסבוק מסונן בכדי שיהיה להן לעסקים החרדיים כלי פרסומי חזק מאוד לנשים חרדיות

וזה עוד לפני שישנה עוד נקודה חשובה שאיתה לנטפרי יהיה קשה לתמרן שבמציאות ישנן הרבה נשים שעובדות מהבית או גם וגם, ופה אני מאמינה שיש את חשש של נטפרי שאין שום הבטחה לזה שרק האשה בסופו של דבר תראה את התכנים אלו... וזה דבר שמאוד קשה לאכוף אותו גם עם הרבה רעיונות של קוד וכו' כי מספיק שהאשה לא חוששת דיה בנושא זה מבעלה ומראה לו פה ושם דברים לצורך פרנסה כמובן..... שנטפרי לא רוצים להיות במקום של רמת סינון כזאת,
דווקא היה מאוד מעניין אותי אם רק היה שייך לעלות כזה נושא לדיון פה בפרוג רק שאני חוששת שזה יעבור אוטומטית למצב סוף צום :)- נעילה, מה דעתכם ?

זה הוא

משתמש חדש
יש לי פלאפון פרוץ לחלוטין
אני מעוניין בחסימה זולה כדי לחסום פירסומות במשחקים ואפליקציות...
האם כשר פליי חוסם משחקים?

השודקד הלטס

משתמש רשום
מישהו יודע איזה קטגוריות פתוחות בעלי אקספרס ואייבי בחסימה של כושר פליי לנייד
הם כותבים אתרי קניות כגון 'איביי' ו'עלי אקספרס' מוצגים עם סינון לפי קטגוריות, ללא סינון על התמונות.
וזה יוכל לעזור לי במקום לחפש כל פעם עם אינטרנט פרוץ להזמין בגדים.

כלומר האם בגדי נשים פתוחות שם או לא

תירצצה

משתמש רשום
מישהו יודע איך כושר פליי עובד על מחשב?
אם יש איטיות באינטרנט?
או שזה עובד חלק?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  16  פעמים

אתגר AI

אחרי החגים • אתגר 13

לוח מודעות

למעלה