דרוש מידע נוער מתמודד>> כל המציל נפש אחת מישראל

Bin26

משתמש פעיל
כפר שירה זה לבנות גולשות ונושרות (לפחות לפי מה שראיתי בעיני לפני שנתיים, אולי השתנה מאז?), בנות שמבלות עם בחורים בלילות על הכינרת.
ובאופן כללי, שתדעי שכל מקום שמיועד לנערות בסיכון הוא מקום בו היא רק תתגלש! אין שום סיכוי שתתחזק בכזה מקום על אף שהצוות מאוד משתדל!
לכן, עדיף לך לנסות את פנינת החינוך, יש לי שם מכרה שממש נהנית והיא דווקא מבית חרדי, אז שווה לנסות.
לגבי פנינת החינוך את יודעת אם יש פנימיה?

2bsmile

משתמש פעיל
אנחנו גם מתמודדים עם נערה כזאת במשפחה ואין לנו שום רעיון מצד אחד ילדה טובה עדינה וחרדית באופיה ומצד שני מתמודדת מאוד בעקבות בעיות משפחתיות ורגשיות עם אתגרים רוחניים קשים מאוד, ופשוט אין לנו שום רעיון ושום מוצא המוסדות הקימים הם או של בנות שנמצאות ממש בסיכון ובעולם אחר או מוסדות חרדים רגילים, חשוב לציין שהילדה חייבת פנימיה מכיון שהבית מפורק לחלוטין.
לב שומע ניסינו ולא קיבלנו מדי עזרה, מי שיכול להפנות אותנו לרב שמתעסק בתחום גם בתשלום משמעותי אבל שיכול ליעץ ולהכוין גם ברמה של שמות של מקומות זה ממש הצלת נפשות
באיזה גיל?
יש את אופקים רכסים ונתיבות
אם את יכולה לשלוח לי הודעה באישי אני יכולה לתת לך טלפון של מישהי שמתעסקת הרבה בזה

תפוח זהב

משתמש פעיל
יש ברמות בירושלים
מדרשיה מדהימה של הרבנית ויליגר
מכירה אישית בנות משם

אלף אורות

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
D I G I T A L
לגבי פנינת החינוך את יודעת אם יש פנימיה?
יש בוודאי!
זה המקום להתחזק ברוחניות!! אני שומעת משם משובים מדהימים!
מה שטוב שם זה שהבנות מתחזקות בעצמן ומתוכן ולא כי מישהו אמר להן.
אם יסכימו לקבל אותה לשם, זה יהיה רווח עצום לה ולכל המשפחה שלה.

שולמית רוז

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
יש בוודאי!
זה המקום להתחזק ברוחניות!! אני שומעת משם משובים מדהימים!
מה שטוב שם זה שהבנות מתחזקות בעצמן ומתוכן ולא כי מישהו אמר להן.
אם יסכימו לקבל אותה לשם, זה יהיה רווח עצום לה ולכל המשפחה שלה.
מצטרפת להמלצה

סלט פרות

משתמש פעיל
בלת"ק
יש מסגרת חדשה שהידברות פתחו לבנות לא מזמן.
כדאי לברר, נראה לי שזה בביתר.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  27  פעמים

אתגר AI

אחרי החגים • אתגר 13

לוח מודעות

למעלה