עזרה נוכל--!!

אותיות פורחות

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
לא חוקי ויכול רק לסבך אותכם...
ביחס לאופציה שצריך לפנות בסוף החודש אין סיבה שזה לא יהיה חוקי. זו הודעה על סיום חוזה השכירות כפי המתאים בחוזה.
אם אתה יודע אחרת אשמח למקור או לציון שם עו''ד וכדומה

אבן קיסר

משתמש פעיל
היה לנו מישהו שרצה לסגור חוזה ישר אחרי שראה את הדירה
אפילו בלי האישה
(לטענתו, היא אחרי לידה).
ביקשנו ממנו מספר זהות, הוא סירב להביא ו"נעלב" כביכול שאנחנו לא מאמינים לזקן הארוך שלו.
התחמקנו וסירבנו לסגור איתו. עד היום אני מודה לה' על כך.

היה לי דייר כזה בירושלים
פנינו לבי"ד שאישר לפתוח בהליך פינוי מושכר
בית המשפט נתן הנחיה להוציא אותו
ואף חייב אותו לשלם 1000 ש"ח על כל יום שיתעכב בדירה לאחר הפסק דין
והנוכל עבר לנצל מישהו אחר בשכונה
בהליך לפינוי מושכר חייבו אותו לשלם?
זה לא הליך נפרד?

אמיתית

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
הלואי והיה אפשר לבחור שוכרים
אם זה אזור מתחרד או אתיופי מאוד קשה למצוא....
זה דירות ישנות מאוד
אנחנו קנינו את הדירה עם השוכרת....
היא שילמה יפה חמש שנים ופתאום נמאס לה....
מענין מי אתם...?.....

גליתא

משתמש פעיל
אשמח לשמוע פרטים על החברה ומה בדיוק הם נותנים, כי כשביררתי בעבר (חברות אחרות) והתחלתי לשאול שאלות הם התחילו לגמגם...
חברת דיפרנט. מבירור שעשיתי יש אותם ואת וויצק. בוויצק הם יותר מציקים לשוכר וזה לא הכי נעים (ואין להם ביטוח בסיום החוזה ועוד), בדיפרנט הם עושים בדיקה בלי התערבות השוכר. קיבלנו המון המלצות על אנשים שזה הציל אותם, כל אחד שיחוס על ממונו ויעשה ביטוח כזה.
הם נותנים דמי שכירות כשהשוכר לא משלם, בנתיים הם דואגים לפנות את השוכר מהדירה וגם להשיג דיירים חדשים שאם הם משלמים פחות הם נותנים את ההפרש. וגם אחרי סיום החוזה אם הדייר לא מתפנה הם נותנים 3 חודשים קדימה וגם פינוי השוכר - זה פשוט מטורף כמה זה יעיל.
בונוס נוסף -מישהי סיפרה לי שלהם היה שוכר בעייתי ןבגלל שהם חברה רצינית הצליחו להוציא דייר בעייתי תוך כמה ימים כי מחברה רצינית יותר מפחדים - הם גובים את הצ'קים ואת הערבות והכל.

דוד המלך!

משתמש פעיל
בהליך לפינוי מושכר חייבו אותו לשלם?
זה לא הליך נפרד?
הוא הגיש תביעה נגדית על זה שהדירה הזיקה לו את הרהיטים מעובש
אבל למעשה זה קרה אחרי שהסתיים לו החוזה
אז העו"ד הגיב בטענה שאדם לא נשאר בדירה שמזיקה לו ולרהיטים שלו אפילו יום אחרי פקיעת החוזה
ואם הוא בחר להישאר כחודשיים בכל אופן אז כנראה שזה לא ממש הפריע לו
והשופט קנה את הטענה מיידית ולא נתן לו אפילו להגיב

הוא הגיש תביעה נגדית על זה שהדירה הזיקה לו את הרהיטים מעובש
אבל למעשה זה קרה אחרי שהסתיים לו החוזה
אז העו"ד הגיב בטענה שאדם לא נשאר בדירה שמזיקה לו ולרהיטים שלו אפילו יום אחרי פקיעת החוזה
ואם הוא בחר להישאר כחודשיים בכל אופן אז כנראה שזה לא ממש הפריע לו
והשופט קנה את הטענה מיידית ולא נתן לו אפילו להגיב
אפשר בבקשה פרטים של העו"ד?
תודה

szn

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עריכה תורנית
סיפר לי מתווך שהיתה לו דירה עם דייר שהפסיק לשלם
הוא לקח איזה רוסי שיכור נתן לו חוזה שכירות חדש
ואמר לו להכנס לבית ולגור שם (ושילם עבור השירות הזה כמה אלפים)

כשבא השוכר שלא שילם וראה רוסי בתוך הבית הזמין משטרה
כשבאו השוטרים כל אחד הציג חוזה שכירות בתוקף
בכזה מצב אין למשטרה יכולת להכריע מי צודק
ואמרו לו לך לבית משפט שיכריע.

השוכר הבין את הענין והתחיל לשלם ללא בעיות...

Positive spirit

משתמש מקצוען
אולי להעביר את אחד הצ'קים לחברה בשוק האפור והם ידאגו לגבות אותו ממנו בריבית הגונה או לכה"פ להודיע לו שאם הוא לא מתפנה עכשיו זה מה שתעשו
הלווו לא להגזים!!!
אני מאוד מזדהה עם משכיר הדירה ואני מבינה את הצער והתסכול,
אבל אחרי הכל מדובר ביהודי שהוא כנראה במצוקה, יש לך בכלל מושג מה את יכולה לעולל לו אם תפני לשוק האפור??
אל תסחפו, יש גבולות! אנחנו יהודים!

טיים ליין

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
הלווו לא להגזים!!!
אני מאוד מזדהה עם משכיר הדירה ואני מבינה את הצער והתסכול,
אבל אחרי הכל מדובר ביהודי שהוא כנראה במצוקה, יש לך בכלל מושג מה את יכולה לעולל לו אם תפני לשוק האפור??
אל תסחפו, יש גבולות! אנחנו יהודים!
אם מדובר בנוכל סדרתי מגיע לו
אבל שכל אחד ישאל את רבותיו מה לעשות ואיך.

Positive spirit

משתמש מקצוען
אם מדובר בנוכל סדרתי מגיע לו
אבל שכל אחד ישאל את רבותיו מה לעשות ואיך.
אני מסכימה איתך במאה אחוז שהיא צריכה לנקוט בכל צעד שהוא כדי להוציא אותו מהדירה שלה כמו לנתק חשמל\מים\לעקור אסלות\להביא איזה בריון שייאם וכו,
אבל פשוט לא חושבת שצריך לאבד את זה לגמרי ולהתפרע, תזכרו שבסוף יש שם בן אדם מין הסתם גם יהודי, שאני מניחה שמצוקה מאוד קשה גרמה לו להגיע לשפל שהוא נמצא בו....

112123

משתמש מקצוען
אני מסכימה איתך במאה אחוז שהיא צריכה לנקוט בכל צעד שהוא כדי להוציא אותו מהדירה שלה כמו לנתק חשמל\מים\לעקור אסלות\להביא איזה בריון שייאם וכו,
אבל פשוט לא חושבת שצריך לאבד את זה לגמרי ולהתפרע, תזכרו שבסוף יש שם בן אדם מין הסתם גם יהודי, שאני מניחה שמצוקה מאוד קשה גרמה לו להגיע לשפל שהוא נמצא בו....
אני הדגשתי שיש אפשרות קודם לאיים בפנייה לשוק האפור
וגם אם אין לאדם כסף זה לא סיבה לאמלל אחרים
לפעמים המשכיר קנה דירה עם משכנתא גבוהה ובכסף של השכירות הוא שוכר לעצמו דירה.
הוא צריך להרוס לעצמו את האסלות/חלונות/דלתות בבית רק על מנת שאותו פושע שלא משלם יצא מהדירה?
או לאחר בעצמו לתשלומי השכירות ושאותו בעצמו יזרקו מהבית?

whitestar

משתמש מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
אם בחוזה רשום שחוק הגנת הדייר לא חל

זה קביל?

A052

משתמש סופר מקצוען
חוק הגנת הדייר זה רק חלק מההגנה על השוכר.

whitestar

משתמש מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
מה החלק הנוסף?

A052

משתמש סופר מקצוען
אני לא עו"ד.
רק ידוע לי שהסעיף הזה בחוזה לא עוזר חוקית להעיף מיידית שוכר שלא משלם.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  24  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה