נוזלים באוזן

ובר

משתמש רשום
גרב מלח לנוזלים באוזניים

הסבר על העיצה :" קחי גרב שימי בה מלח ותחי אותה במיקרו אח"כ תתני
לילדה לשון על זה,
המלח מוציא את הנוזלים החוצה.(זה זמני כן...) אבל זה טוב להרגעה..."

איזה גרב ?
מה עושים עם הגרב והמלח מרתיחים ? ...
אםשר הסבר יותר מדויק ?
תודה מראש !!!

ליקי

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
משתמשים בגרב ככרית לילד.
המלח חמים.. לא משהוא שעושה כויה.
אפשר למלא ציפית קטנה או משהו אחר.
אבל גרב זה הכי זמין...
תנסו לילה אחד ותראו מה יוצא.

תרצה

משתמש מקצוען
שמעתי עצה טובה לעניין נוזלים באזניים:
לערבב כמות שווה של אלכוהול (ההוא שמכינים ממנו ליקר, לא רפואי של 70%) וחומץ, ולטפטף פעם ביום לאוזן. זה מייבש את הנוזלים.
שמעתי זאת ממשהי שעושה כן בכל כאב אזניים ומאז נגמר הצורך לאנטביוטיקה וטיפות אזניים בקרב ילדיה.
ניסיתי במשך כמה ימים לילד עם נוזלים באזניים - ובבדיקה שערכנו היה שיפור ברמת הנוזלים.
כדאי לנסות.

נני5

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
וואו, כמה נסיון יש לנו עם בעיות באוזניים.... דלקות, נוזלים.... וכו'.
1. אייר פופר - יעיל רק במקרה שהילד מוכן לשתף פעולה, ולא כל הילדים מסכימים לזה...
2. 50% חומץ + 50% אלכוהול - מכניסים לטפטפת, ושמים כל יום, זה עוזר, אבל לא תמיד.
3. רפלקסולוגיה - אם זה ילד שחוזר לו כל הזמן, אז אתם צריכים להיות רוטשילד, כדי לממן את כל הטיפולים האלו. אני בינתיים לא בקטגוריה הזו, ולכן הפסקתי עם זה.
4. נרות הופי - שמעתי שיעיל מאוד, אך חייבים להיזהר אם יש חור בעור התוף, אסור!! לעשות את זה. ולא כל מטפל אומר את זה.
5. מה שהכי עזר לנו: אטמי אוזניים.
כל רחצה, שמים אטמי אוזניים [כאלו שקונים בבית מרקחת לטיסות או לבריכה], מקפידים שיסגור היטב את האוזן שלא יוכל להיכנס אפילו טיפה אחת. וחסל סדר נוזלים באוזניים!!!

פרסום דובדבן

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
אבל ממה שאני שמעתי נוזלים באוזן לא באים ממגע עם מים מבחוץ, אלא מבפנים - מהגרון או מהאף, לא כך?

תרצה

משתמש מקצוען
נוזלים באזניים קשורים למבנה של האוזן.
לכן בד"כ בסביבות גיל 5-6 אמורה הבעיה להפתר מעצמה בעקבות גדילת הילד (כך אמר לי רופא א.א.ג)
עולה בדעתי שייתכן מצב בו מים מבחוץ מצטרפים לחגיגה - כי האוזן לא יכולה להפטר מהם בעקבות המבנה שלה.

bhj

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
שקלתי אם לשלוח לך באישי כדי שלא יסקלו אותי,
בסוף החלטתי שלטובת כולם אולי כדאי שידעו,
נוזלים באוזניים וכן כל תופעה כמעט של מחלה וכד', הכל נובע כמעט מהתזונה.
יש הרבה מאד רגישויות למזונות שונים,
במיוחד בעולם שלנו שהכל תועש ומעובד ומלא בחומרים משמרים וצבעי מאכל ורעלים שונים,
לכן הייתי ממליצה לך דבר ראשון לטפל בבעיה מהשורש,
לבדוק למה הילד שלך רגיש שבגלל זה הנוזלים שלו לא מתנקזים מהאוזן.
להפסיק את המאכל הזה דבר ראשון, אחרת כל טיפול שתעשי לא יפתור את הבעיה מהשורש והנוזלים יחזרו במוקדם או במאוחר או שתהיה חלילה בעיה באיבר אחר.
לגבי טיפול כרגע בעניין היתי ממליצה רפלקסולוגיה, יש אחת בביתר מומחית ויש לה סיעתא דשמיא מיוחדת, והיא גם מאד זולה (25 ש"ח) אם את רוצה פרטים - באישי.

אני כותבת הכל מתוך נסיון מר וארוך עם בתי בת 5.5 שכיום כבר יותר משנה וחצי אין בעיות ב"ה,
מאז שהפסקנו לגמרי חלב פרה!! והרבה ילדים רגישים לחלב פרה, ומעכלים יותר טוב חלב עיזים.
גם בתי בת 5 חודשים היו לה הרבה בעיות והפסקתי לאכול חלב פרה וב"ה ב"ה שקט לבינתיים.

יש לי הרבה מה לומר לך בנושא, אם את מעוניינת לפתור באמת את הבעיה ולא נרתעת מקשיים ורוצה באמת בטובתו של הילד- אשמח מאד לעזור לך!

בהצלחה בכל ורפואה שלמה!

פרסום דובדבן

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
תודה!

אני כבר כחודש מאשימה את חלב הפרה בנושא, ודי דיללתי את השימוש בו לילדה, חל שיפור קטן ונקווה לטוב הלאה.

bhj

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
חלב פרה- יש המון שרגישים לו,
בחלב יש גם את השומן, שאליו לא כולם רגישים,
ז"א יהיו ילדים שיהיו רגישים לחלב ולמוצריו: לבן, גבינה, באדי, שמנת וכו' (כמו 2 בנות שלי)
ויהיו ילדים שרק לחלב או לחלב ולבן, שהם דלילים.
הייתי ממליצה לך לבדוק,
ואם כבר להוריד- אז להוריד לגמרי מהתפריט!!! בלי טיפה אפילו.
אני ראיתי ניסים ב"ה!!!!!

רחלושית

משתמש רשום
תזונה?!
התינוק שלי נולד עם מים באוזניים כתוצאה מכליאה של מי שפיר.
היינו בבירורים אחרי שחשדו שהוא לא שומע באוזן אחת, ה-BERA הראתה שיש נוזלים באוזניים.
רופא א.א.ג אחד אמר שאין נוזלים. הלכנו שוב לבדיקה של לחץ באוזניים + BERA ושוב, אמרו לנו שיש נוזלים /לחץ ממשהו שנבדוק שוב.
הלכנו לא.א.ג אחר והוא גילה דלקת אוזניים. עכשיו התינוקי שלי על אנטיביוטיקה. בעז"ה אני מקווה שזה באמת רק הדלקת שעשתה לו בעיות ולא מעבר לכך.
מה זה בדיוק האייר פופר? האם במכבי בבני ברק גם יש? האם זה ניתן גם לתינוקות?
תודה.

רחלושית

משתמש רשום
תזונה?!
התינוק שלי נולד עם מים באוזניים כתוצאה מכליאה של מי שפיר.
היינו בבירורים אחרי שחשדו שהוא לא שומע באוזן אחת, ה-BERA הראתה שיש נוזלים באוזניים.
רופא א.א.ג אחד אמר שאין נוזלים. הלכנו שוב לבדיקה של לחץ באוזניים + BERA ושוב, אמרו לנו שיש נוזלים /לחץ ממשהו שנבדוק שוב.
הלכנו לא.א.ג אחר והוא גילה דלקת אוזניים. עכשיו התינוקי שלי על אנטיביוטיקה. בעז"ה אני מקווה שזה באמת רק הדלקת שעשתה לו בעיות ולא מעבר לכך.
מה זה בדיוק האייר פופר? האם במכבי בבני ברק גם יש? האם זה ניתן גם לתינוקות?
תודה.

ASUS

משתמש צעיר
האייר פופר עולה מעל ל1000 שח ויש החזר מהקופת חולים, יש גמח"ים למכשיר, אבל כמותם גם יש תורות, כך שאם את באמת רוצה הייתי ממליץ לך לקנות ולפתוח גמ"ח כדי להוריד את העומס...

hilav

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י נני5;594818:
5. מה שהכי עזר לנו: אטמי אוזניים.
כל רחצה, שמים אטמי אוזניים [כאלו שקונים בבית מרקחת לטיסות או לבריכה], מקפידים שיסגור היטב את האוזן שלא יוכל להיכנס אפילו טיפה אחת. וחסל סדר נוזלים באוזניים!!!

אכן, חשוב מאוד לשמור את האוזניים יבשות! כל טיפת מים שנכנסת מחמירה ומגבירה את הנוזלים.
מנסיון שלי לא כ"כ הצלחנו עם האטמים, הם תמיד נפלו מהאוזן במהלך האמבטיה, מה שאני עושה (שמעתי מרופא אא"ג) דוחפת באוזן חתיכת צמר גפן קטנה ואח"כ אוטמת בוואזלין, זב מעולה!

ד"א שמעתי שיש טיפות של הרב גריינמן לטיפול בנוזלים באוזניים

מיכל101

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
בתור בעלת סניף קטן של גמ"ח איירפופר, אני יכולה להמליץ עליו מאד, שמעתי שהוא מועיל רבות.
אבל, צריך לקחת בחשבון שיתוף פעולה מלא של הילד במשך חודשיים לפחות, פעמיים ביום. אם מדובר בילד מספיק גדול, יש לכם את העקשנות והסבלנות לזה - אתם מוזמנים לנסות.
יש הרבה מאד גמחים בכל הארץ, ושווה להתקשר למס' סניפים ולחפש את התור הקרוב ביותר.

נוי

משתמש סופר מקצוען
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
יש היום ב"בית שלנו" המודיע כתבה מקיפה על נרות הופי- לטיפול בנוזלים באזניים ועוד.

sunshine

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
לגבי האייר פופר, האם זה כואב לילד? מה בדיוק זה עושה?

גלי זכאי

משתמש רשום
הדמיות בתלת מימד
עצות טבעיות ליבוש נוזלים

מנסיון עם נוזלים שזרמו מהאזנים, אספתי עצות ליבוש נוזלים:
יש כמה סוגי נוזלים: מים שנכנסים מבחוץ לאוזן במקרה שיש חור באוזן, נוזלים שבמקום לצאת מהאף בגללל התנפחות וכדומה עוברים לתעלת האוזן ויוצאים מהאוזן הנובעים בד"כ מהתקררות. .אלרגיה, או חידק.
אצלנו לא היה אלרגיה אלא נוזלים פנימים מהתקררות.
1. לילדים מעל גיל שנה: לשים בצל עם דבש (פרוסות בצל) והרבה דבש, אחרי 20 דקות יוצא נוזל, לשתות אותו (התרופה נשארת טובה 3-4 ימים.
מנסיון זה עוזר מיד.
2. מריחת שמן זית בכל אזור החזה והקב, סביב האזנים האף והצואר.- כמה שיותר פעמים הועיל גם כן מאד.
3. שיטת הגרב עוזרת גם בלי חימום המלח, זה שואב נוזלים.
4. אם לא יוצא נוזלים לחמם שמן זית עם שום ולטפטף לאוזן, (לנו עזר יש הטוענים שזה לא טוב)
רפואה שלמה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלא

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד יְהוָה לֹא גָבַהּ לִבִּי וְלֹא רָמוּ עֵינַי וְלֹא הִלַּכְתִּי בִּגְדֹלוֹת וּבְנִפְלָאוֹת מִמֶּנִּי:ב אִם לֹא שִׁוִּיתִי וְדוֹמַמְתִּי נַפְשִׁי כְּגָמֻל עֲלֵי אִמּוֹ כַּגָּמֻל עָלַי נַפְשִׁי:ג יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  2  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה