דרוש מידע נהיגה עם רשיון אמריקאי בישראל

פייגי ניימאן

משתמש רשום
אז אני צריכה ללכת למשרד הרישוי עם היציאות וכניסות לארץ?
או שהוא יכול להמשיך לנהוג ואם ח"ו יעצור אותו שוטר אז שייתן את הרישיון אמריקאי?

יהודי נחמד

משתמש רשום
וגם איך אפשר תוך שבועיים להוציא בחול. (כמובן אני אזרחית)

תודה
אשמח לשתף את המידע שלי...

בקשר להוצאת רישיון בניו יורק, זה ממש פשוט (אם יודעים לנהוג...) צריך להוציא בהתחלה היתר נהיגה - זה נקרא פרמיט- בשביל זה צריך לקבוע תור, לענות שם על מבחן תיאוריה (אמריקאי כמובן...) יחסית קל,
אחרי שיש את הפרמיט, צריך לראות וידיאו של 5 שעות על הנהיגה, יש הרבה אנשים שעושים את זה (גם חרדים) ואז מקבלים אישור שראית את הוידיאו הזה.
אח"כ הולכים לטסט, בד"כ תורות לא ארוכים,
ואם עברת יש לך רישיון....

יהודי נחמד

משתמש רשום
בקשר לנהיגה עם רישיון אמריקאי בישראל
רוח הדברים כמו שאמרו לעיל, אף אחד לא יודע מה החוק המדויק!!!.... לא הפקידים במשרד הרישוי, ונראה לי שגם לא השוטרים...
בעיקרון מותר לנהוג (עד כמה שידוע לי לא משנה אם אתה אזרח ישראלי או אמריקאי) עם רישיון אמריקאי בארץ ללא הגבלות גיל ושעות.
אחרי שהיית שנה בארץ ברצף, לכאורה כבר צריך להחליף לרישיון ישראלי.

יהודי נחמד

משתמש רשום
המרת רישיון אמריקאי
אפשר להגיע למשרד הרישוי, והם פוטרים אותך משיעורים אבל דורשים טסט, מה שאומר שאתה צריך ללכת למורה כד שישלח אותך לטסט, והוא יבקש מממך שתעשה כמה שיעורים לפני, ואז ישלח אותך לטסט,
שמעתי מכמה אנשים שעשו את זה לאחרונה, בעבר כנראה היה מספיק מבחן שליטה, לאחרונה ביקשו טסט רגיל
שוב, תלוי בפקיד וכולי

שמחתי לעזור.... זה המידע שיש לי... מקווה שאני לא טועה...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  17  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה