דרוש מידע נגר ערבי! רוצה לבוא לעבוד....!!

shimשימי

משתמש סופר מקצוען
כל המוסלמים חשודים לרציחה.
האור החיים הקדוש אומר שנכרתה מהישמעאלים את מידת הרחמים והם נהנים לרצוח!
הוא גם כותב שהם הגרועים שבאומות!!!

אין אחד טוב שם!!! יש הרבה מסכות ומשחקים עד שזה עולה להם. ה"י.
לא שאני לא מסכים למה שאמרת
כי זה אמת גמורה

רק אפשר מקור לדברי האור חיים האלה

תודה.

**Moko**

משתמש מקצוען
קודם כל- ישמעאל הוא פרא אדם. וכבר אמר החפץ חיים (שבתקופתו היה יותר מתון עניין הערבים ורק הנוצרים הם אלו שבלטו בשנאתם בתקופת השואה ואח"כ השלטון הבריטי בארץ וכו') - הערבים הם אכזריים לנצח, לא משנה איפה תשים אותם: רופאים, מנתחים, עו"ד, הם תמיד יישארו אותו דבר והטבע שלהם טבוע בהם. רק שאם יש להם כסף, ותנאים טובים, אין סיבה לכל האכזריות לפרוץ החוצה. אבל כאמור, היא שם.
בקשר למי שהגיב בעניין העסקת ערבים וסיוע כספי לטרור- לא בכל הארץ יש נפקא מינה כי הרבה ערבי ישראל הם אדון לעצמם והכסף שתשלם להם ילך רק לאוכל למשפחה, מקסימום לסיגריות.
אבל לעומתם ערביי עזה - וזה נפקא מינה לתושבי העוטף והדרום בכללי- כל ערבי שמועסק בארץ וחוזר לעזה עם תשלום משכורת, החמאס גובה ממנו מיסים בכניסה, משאיר בידו בערך 50%-40% ממה שהרוויח (השכר הממוצע בעזה זה 2000 ש"ח חודשי) בטענה שמדינת ישראל גובה מיסים מאזרחי עזה. ובזאת הולך כל הכסף ששילמנו על ארון-עבודה-ערבית היישר לרכישת טילי כתף וייצור לבנות חבלה. או לחילופין כתגמולים לאלו שהעזו להיכנס לכאן ביום השחור ולבצע כרצונם.

דבר נוסף- זה שענית לו והוא הסביר בטוב טעם למה דחוף לו להגיע אלייך הביתה, אותי אישית זה עדיין לא מספק וכפי שכבר שמענו מכל ההתרחשויות שקרו אתמול בביה"ח שהופצץ על ידם- הערבים לא כל כך אמונים על האמת, בלשון המעטה, כך שגם אם היה לו תירוץ יפה בארסנל- עדיף שישמור אותו אצלו ולא יגיע כפי שהסברת לו.

ויהי רצון שידינו תיהיה על העליונה ויגיעו ימים שהם יפחדו מאיתנו ולא אנחנו מהם..

אלפי תודות

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מכירים את הבדיחה?

ערבי נכנס לבנק וביקש מהפקידה להוציא לו כסף מהחשבון.
הפקידה מודיעה לו: אין כסף בחשבון,
והוא בשלו - רוצה להוציא כסף!
אחרי שהתייאשה, קראה את מנהל הסניף לעזרה,
כשהגיע, החטיף לערבי שתי סטירות מצלצלות.
הערבי הנהן בראשו וקם לצאת.
המזכירה לא התאפקה ושאלה אותו - למה חיכית לסטירות?
והערבי השיב: את דיברת, הוא הסביר...

שורה תחתונה: עם ערבי מדברים בערבית.
ערבית בסגנון, הכוונה.
ערבים מבינים כוח, שליטה,
הם קולטים מצויין מי מפחד מהם - ומי לא,
ומי שלא מפחד מהם - אותו הם מעריכים!

לענות לו בביטחון, להבהיר שכרגע יש מלחמה ואין מצב שערבי דורך אצלי בבית.
הארון? תשמור אותו במחסן, ואוי ואבוי לך אם תזרוק אותו!
אחרי המלחמה תבוא להתקין.

אמיצים?
"כן, תבוא, תתקין
רק תדע - אם אתה מעיז לעשות משהו שלא מוצא חן בעיני, אתה מת!" :eek:

(אגב, זה אחד הדברים שהמדינה המערבית והנחמדה שלנו לא ממש קלטה...
מדברים עם הערבים בשפה מודרנית - סיוע הומניטרי, פגיעה בחפים מפשע, אמנת ז'נבה,
שתי סטירות, זה מה שהם מבינים)

ועוד סיפור נחמד לסיום:
קרוב משפחה שיפץ בעבר את הבית עם קבלן ערבי.
בשלב כלשהו הקבלן יילל שהעובדים רוצים את הכסף כבר עכשיו, ואין לו מה לאכול
וכו' וכו' כמיטב המסורת הערבית,
והוא חייב את הכסף עכשיו!
הקרוב שלי ריחם עליו והביא לו את התשלום
וכמובן - יום למחרת אין קבלן ואין פועלים - כולם ברחו.
הוא קלט את הטעות שעשה, הצליח איכשהו להתקשר לקבלן,
והודיע לו נחרצות שאם הוא לא מתייצב לעבודה,
הוא מגיע אליו לבית ומטפל בו ובכל משפחתו (אמר את זה בשפה הרבה פחות עדינה...)
למחרת הוא הופיע על ארבע...

יצא ארוך,
אבל היה לי חשוב לכתוב את זה,
כי מעצבן אותי לראות כל פעם יהודים פוחדים מצל של ערבים.

#מולטי#

מיתוג בעזרת AI
מנוי פרימיום
אני מבינה שאין לו עבודה,
וכבר מלפני סוכות לכאורה,
לענות לו? להתחמק?
בינתיים מתחילת ההודעה הראשונה עוד 3 שיחות ממנו....!!
בלתק חלקי
בשום אופן לא הייתי מכניסה עכשיו נגר ערבי הביתה.
גם לא ערבי ישראלי אמין וטוב ככל שיהיה. עדכני מה עשית.

יועצת נישואין

משתמש פעיל
לשון הרמב"ם באגרת תימן:
כותב גם על תרבות השקר והכזב של ישמעאל

ואתם אחינו ידוע לכם שהקדוש ברוך הוא הפילנו במהמרות עונותינו בתוך אומה זו שהיא אומת ישמעאל שרעתם חזקה עלינו והם מתחכמים להרע ולמאוס אותנו כמו שגזר עלינו יתברך "ואויבינו פלילים" ושלא תעמוד על ישראל אומה יותר אויבת ממנה ולא אומה שהרעה בתכלית הרעה לדלדל אותנו ולהקטין אותנו ולמאוס אותנו כמוהם שאפילו דוד המלך עליו השלום כשראה ברוח הקודש כל הצרות העתידות דוד המלך עליו השלום כשראה ברוח הקודש כל הצרות העתידות לישראל התחיל לצעוק ולקונן בלשון האומה מרעת בני ישמעאל ואמר (תהלים ק"כ ה') "אויה לי כי גרתי משך שכנתי עם אהלי קדר" וראו איך זכר קדר משאר בני ישמעאל לפי שהמשוגע הוא מבני קדר כמו שהוא מפורסם מיחוסו ועוד דניאל לא ספר קטנותינו ודלדולנו אלא במלכות ישמעאל שתכנע במהרה שכן אמר (דניאל ח' י') "ותפל ארצה מן הצבא ומן הכוכבים ותרמס" ואנחנו בעודנו סובלים שעבודם וכזביהם ושקרותם למעלה מיכולתנו שאין ביכולת האדם כח לסבול ויהי כמו שאמר דוד עליו השלום (תהלים ל"ח י"ח) "ואני כחרש לא אשמע וכאלם לא יפתח פיו" וכמו שהוכיחונו רבותינו לשאת כזבי ישמעאל ושקרו ולשתוק ממנו וסמכו זה לפסוק שכתוב בשם בניו "ומשמע ודומה ומשא" שמע דום ושא וכבר הסכמנו כולנו גדולים וקטנים לסבול שעבודם שכן אמר ישעיהו עליו השלום (ישעיה ג' ו') "גוי נתתי למכים ולחיי למורטים פני לא הסתרתי מכלימות ורוק". ועם כל זה לא נוכל להנצל מרב רעתם ופחזותם בכל זמן וכל זמן שאנו רודפים שלומם הם רודפים אחרינו בחרום ובמלחמה כמו שאמד דוד המלך עליו השלום (תהלים ק"כ ז') "אני שלום וכי אדבר המה למלחמה" כל שכן אם נעורר עלינו ונקרא במלכות בדברים בטלים ושקר הלא נסכן בנפשותינו ונבא לידי מיתה ויש עליכם לדעת כי בתחלת מלכות ישמעאל עמד איש בעבר הנהר ואמר שהוא משיח ויצא בכלל עשרת אלפים מישראל והיה האות שלו שלן מצורע והשכים בריא ולא נשלם עסקו ולא עמדה עצתו וחזר ונשאר ישראל אחריו בערי אספיהן בעצם הגלות והתחדשו עליהם בגללו צרות וכמו כן עמד איש אחד במערב במדינת פאס היום ארבעים ושמנה שנה ואמר שהוא מבשר ושלוחו של משיח ואמר שבאותה שנה יגלה ולא יצא דברו לאור והתחדשו לישראל בגללו צרות והודיעני הדבר הזה מי שהיה מצוי בכל וקודם זה כמו עשר שנים עמד בארצות ספרד במדינות קרטבה איש אחד ואמר שהוא משיח וכמעט קט היתה כליה על שנאיהם של ישראל בגללו וקודם זה כמו שלשים שנה עמד אחד בצרפת ואמר שהוא משיח ועשה אותות לפי סברתם והרגוהו הצרפתים והרגו עמו כלל מקהילות הקודש.

• שכוייח!
Reactions: ס'

תותחיתתת

משתמש פעיל
איור וציור מקצועי
בדיוק, כל מילה.

יש המון ערבים שעובדים, בכל מקום
לא כל הערבים הם מחבלים.
גם לא כל הערבים אשמים בפיגועי החמאס...

אם כי , מובן שבתקופה כזו שהמצב מתוח , פחות יהיה נח לקבל אותו להשלמת העבודה

תעני בנימוס, שלא נח לך בתקופה הזו, ואת חייבת לחכות לשגרה.

עשרות שיחות טלפון, זה הזיה ומאד מטריד.
זו בדיוק הבעיה שאנחנו מוקפים ערבים.
וזה בכלל לא אמור להיות רלוונטי לתקופה זו או אחרת,
צריך להפסיק את העסקת הערבים באופן מוחלט, לא לפרנס אותם ולא לתת בהם טיפת אמון, הם מעולם לא הוכיחו זאת ההפך הוא הנכון
הם חיות אדם רוצחים שפלים,
הגיע הזמן שכולם כבר יבינו את זה!
ויתחילו לפרנס זה את זה גם במחיר גבוה יותר

זושא דרבנן

משתמש צעיר
זו בדיוק הבעיה שאנחנו מוקפים ערבים.
וזה בכלל לא אמור להיות רלוונטי לתקופה זו או אחרת,
צריך להפסיק את העסקת הערבים באופן מוחלט, לא לפרנס אותם ולא לתת בהם טיפת אמון, הם מעולם לא הוכיחו זאת ההפך הוא הנכון
הם חיות אדם רוצחים שפלים,
הגיע הזמן שכולם כבר יבינו את זה!
ויתחילו לפרנס זה את זה גם במחיר גבוה יותר
למי שרוצה עכשיו לעשות הרבה כסף
ש'יקפוץ' לסין ויבחר אלף עובדי בנין עם נסיון, ויביא אותם לכאן..
הולך להיות ביקוש גדול בתחום..
יש לי שכן שהביא עשר סינים, הוא תפוס איתם כל הזמן..

paoawaear

משתמש פעיל
אין צורך:

בעקבות המלחמה: 160 אלף עובדים זרים יגיעו לארץ במקום הפועלים הפלסטינים​

בעקבות מחסור חמור בעובדים שנוצר עם פרוץ המלחמה, שר הכלכלה ניר ברקת מקדם הבאת 160 אלף עובדים זרים בדחיפות האפשרית, עיקרם מהודו • ברקת פועל כדי להעביר החלטת ממשלה בנושא בימים הקרובים

המסחור בעובדים נוצר כתוצאה מהפסקת העסקתם של העובדים הפלסטיניים בישראל והוא משפיע על ענפים רבים במשק. לפי הערכות, רק לענף הבנייה חסרים כיום כ-80 אלף עובדים, לענף החקלאות כ-15 אלף עובדים, לתעשייה כ-22 אלף, לענף המסעדנות כ-24 אלף עובדים ועוד.

השר ניר ברקת ביקר בהודו בחודש אפריל והתניע את המהלך מול שר הכלכלה ההודי פיוש גויאל. שר הכלכלה ברקת פנה אמש לשר הפנים משה ארבל ולשר העבודה יואב בן צור בבקשה להגדיל את מכסת העובדים הזרים.

ברקת כתב: "לאור מצב החירום המלחמתי והמחסור החמור והחריף ביותר בידיים עובדות במשק ולאור האתגרים והירידה במספר העובדים הפלסטיניים, אנו נדרשים להגדיל בדחיפות את מכסת העובדים הזרים בישראל. בהתאם להנחייתי נאספו הדרישות של הענפים העיקריים במשק עם צרכים של כ-160 אלף עובדים זרים".

"אבקשכם לקדם טיפול והסדרת הנושא במסגרת הצעת מחליטים שתובא לאישור הממשלה, וזאת במקביל לטיפול בפתיחת הערוצים הבינלאומיים להבאת עובדים זרים. האישור נחוץ בדחיפות לכלכלת ישראל לטובת השמירה על רציפות תפקודית של המשק וליכולת להניע את השיקום והחילוץ של הכלכלה מיד בתום תקופת המלחמה".

אמת מארץ תצמח

משתמש מקצוען
לא מדינת ישראל הייתה חושבת אסטרטגית, גם סינים לא היו מביאים.
סין היא לא כוס התה שלנו, ומידת השליטה של הממשל שם על האזרחים, הופך אותם למרגלים בפוטנציאל.
כי כל הוראה שיקבלו מלמעלה - הם יבצעו, אחרת המשפחה שלהם...
להביא עובדים מהודו זה למשל הרבה יותר נכון, הודו כיום מדינת שבתהליך התקרבות גדול לישראל, וגם לפי הרבה כלכלנים תוך עשור תהפך למעצמה מתעוררת [כמו סין לפני עשוריים].
ייבוא של עובדים ישרת את שני הצדדים, ויקרב גם בין ה'עם' ההודי לישראלי, ולא רק בין הממשלות.

היחידים שיפסידו זה משתמשי נטפרי, ש'נרנדה' במקום להוריד להם את הזבל, יבנה להם את הפח אשפה לייד הבית...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב חַלְּצֵנִי יְהוָה מֵאָדָם רָע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי:ג אֲשֶׁר חָשְׁבוּ רָעוֹת בְּלֵב כָּל יוֹם יָגוּרוּ מִלְחָמוֹת:ד שָׁנֲנוּ לְשׁוֹנָם כְּמוֹ נָחָשׁ חֲמַת עַכְשׁוּב תַּחַת שְׂפָתֵימוֹ סֶלָה:ה שָׁמְרֵנִי יְהוָה מִידֵי רָשָׁע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי אֲשֶׁר חָשְׁבוּ לִדְחוֹת פְּעָמָי:ו טָמְנוּ גֵאִים פַּח לִי וַחֲבָלִים פָּרְשׂוּ רֶשֶׁת לְיַד מַעְגָּל מֹקְשִׁים שָׁתוּ לִי סֶלָה:ז אָמַרְתִּי לַיהוָה אֵלִי אָתָּה הַאֲזִינָה יְהוָה קוֹל תַּחֲנוּנָי:ח יְהוִֹה אֲדֹנָי עֹז יְשׁוּעָתִי סַכֹּתָה לְרֹאשִׁי בְּיוֹם נָשֶׁק:ט אַל תִּתֵּן יְהוָה מַאֲוַיֵּי רָשָׁע זְמָמוֹ אַל תָּפֵק יָרוּמוּ סֶלָה:י רֹאשׁ מְסִבָּי עֲמַל שְׂפָתֵימוֹ (יכסומו) יְכַסֵּמוֹ:יא (ימיטו) יִמּוֹטוּ עֲלֵיהֶם גֶּחָלִים בָּאֵשׁ יַפִּלֵם בְּמַהֲמֹרוֹת בַּל יָקוּמוּ:יב אִישׁ לָשׁוֹן בַּל יִכּוֹן בָּאָרֶץ אִישׁ חָמָס רָע יְצוּדֶנּוּ לְמַדְחֵפֹת:יג (ידעת) יָדַעְתִּי כִּי יַעֲשֶׂה יְהוָה דִּין עָנִי מִשְׁפַּט אֶבְיֹנִים:יד אַךְ צַדִּיקִים יוֹדוּ לִשְׁמֶךָ יֵשְׁבוּ יְשָׁרִים אֶת פָּנֶיךָ:
נקרא  20  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה