רכבים נגנב הרכב, מה עושים?

7יוסף

משתמש חדש
יש לי חבר רחוק , שגם לו ערבים גנבו את הרכב (רנו פלואנס לא זוכר שנה) , וכעבור שבועיים הרכב נמצא ברמאללה, עם כמה מבוקשים..לבסוף הרכב חזר אליו עם פיצויים על מה שהשחיתו לו ברכב.
זה אומנם אחוזים לא גבוהים מאד, אבל לפעמים זה כן חוזר..
עם כל הצער שבדבר ב''ה שזה רכוש, ולא גוף , אמן יחזור

טאלי

משתמש פעיל
גניבת רכב נשמע לכל אחד לא רלוונטי עבורו עד שזה לא קורה
אני יש לי רכב ישן מאוד אבל יש לו מערכת אזעקה כמו של פעם האוטו פתוח תמיד כי א''א לנעול אותו משום מה (ישן מאוד) אבל כל מי שמעיז לפתוח את הרכב האזעקה פועלת בקולי קולות וזה פשוט מבריח כל אדם
לא פעם אני שומע את הרכב זועק כשאני בבית אני יוצא לחלון ורואה משהו בורח
מה שבטוח אם אין למשהו ביטוח מקיף לפחות שיתקין את המערכת אזזעקה כי הדבר הראשון שגנבי רכבים עושים זה לבדוק אם האוטו פתוח וברגע שהוא יפתח ויתחיל לזעוק הוא יברח כל עוד נפשו בו

לא יודע למה היום ברכבים החדשים אין את האזעקות האלה
ממש
גם לי יש רכב ישן
נכנסתי אליו בבוקר לפני כמה שבועות והופתעתי לגלות שמתחת להגה, הכל פרוץ וכל החוטים בחוץ.
אכן , לא האמנתי.
אבל התקנתי אזעקה , שמצליחה להבהיל גם אותי
ממליצה לכל אחד , סיפור של 400 ש"ח

יוסיK

משתמש פעיל
המקום ימלא חסרונך,
אחד הרכבים הכי גניבים, משום מה מאזדה רכב מאוד גניב, זכור לי הסרטה שתוך דקה שתיים פורצים אותו,
גנב מקצועי פורץ ברגע כמעט כל רכב,
העניין הוא שגניבות כמו בכל שוק זה עניין של היצע וביקוש
ומה לעשות שלמאזדה יש ביקוש אש אצל צרכני הרכבים הגנובים....
אז מה, לא נקנה מאזדה?
אולי!

~נעמי~

עיצוב גרפי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
D I G I T A L
אולי אחת הלוחיות שלך?
1700215947908.png

פיפציק

משתמש צעיר
ממש
גם לי יש רכב ישן
נכנסתי אליו בבוקר לפני כמה שבועות והופתעתי לגלות שמתחת להגה, הכל פרוץ וכל החוטים בחוץ.
אכן , לא האמנתי.
אבל התקנתי אזעקה , שמצליחה להבהיל גם אותי
ממליצה לכל אחד , סיפור של 400 ש"ח
אפשר לשאול איפה עשית אזעקה ? ואיזה דגם ?

יוסייוסייוס

משתמש מקצוען
גניבת רכב נשמע לכל אחד לא רלוונטי עבורו עד שזה לא קורה
אני יש לי רכב ישן מאוד אבל יש לו מערכת אזעקה כמו של פעם האוטו פתוח תמיד כי א''א לנעול אותו משום מה (ישן מאוד) אבל כל מי שמעיז לפתוח את הרכב האזעקה פועלת בקולי קולות וזה פשוט מבריח כל אדם
לא פעם אני שומע את הרכב זועק כשאני בבית אני יוצא לחלון ורואה משהו בורח
מה שבטוח אם אין למשהו ביטוח מקיף לפחות שיתקין את המערכת אזזעקה כי הדבר הראשון שגנבי רכבים עושים זה לבדוק אם האוטו פתוח וברגע שהוא יפתח ויתחיל לזעוק הוא יברח כל עוד נפשו בו

לא יודע למה היום ברכבים החדשים אין את האזעקות האלה
החל משנת 2011 אסור להתקין אזעקות בכלי רכב, ומשנת 2017 אסור גם השימוש באזעקות קיימות

.B.B

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
הייתי היום בעיר העתיקה בי-ם, נהג אופנוע לפנינו הסתובב ופתח קיפול של לוחית זיהוי והתגלה מספר אחר ממה שהיה קודם.
דיווחנו לשוטרים שעמדו שם והם לא התרשמו

לעניינינו
אין לי רישיון לנשק . אז אני לא רוצה לשבת בחקירה..זה לא נעים.
היית צריך לומר שיש ילד ברכב. תוך כמה דקות הוא אצלך חזרה

אברהם בלוך

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
הייתי היום בעיר העתיקה בי-ם, נהג אופנוע לפנינו הסתובב ופתח קיפול של לוחית זיהוי והתגלה מספר אחר ממה שהיה קודם.
דיווחנו לשוטרים שעמדו שם והם לא התרשמו

לעניינינו

היית צריך לומר שיש ילד ברכב. תוך כמה דקות הוא אצלך חזרה
הם לא התרשמו כי מסתבר שהוא היה מהמשטרה, ככה גם הם עושים, תסתכל במשטרות של חניון הכותל תראה שיש להם שתי לוחיות

.B.B

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
הם לא התרשמו כי מסתבר שהוא היה מהמשטרה, ככה גם הם עושים, תסתכל במשטרות של חניון הכותל תראה שיש להם שתי לוחיות
עברנו אתמול על ההסרטה כי מישהו נגע בנו בחניון וברח (שריטונת קטנטנה לא נזק רציני. כבר תוקן)
וראיתי באמת שהוא נכנס לחניון של המשטרה... פשוט לא הכרתי את זה לכן לא הבנו מה הולך.

shani123

משתמש מקצוען

אברהם בלוך

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
זה המשוכללים,
הפשוטים תפוסים הרבה יותר פשוט וכשמתקרבים רואים שיש שתי לוחיות

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טו

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָֹה מִי יָגוּר בְּאָהֳלֶךָ מִי יִשְׁכֹּן בְּהַר קָדְשֶׁךָ:ב הוֹלֵךְ תָּמִים וּפֹעֵל צֶדֶק וְדֹבֵר אֱמֶת בִּלְבָבוֹ:ג לֹא רָגַל עַל לְשֹׁנוֹ לֹא עָשָׂה לְרֵעֵהוּ רָעָה וְחֶרְפָּה לֹא נָשָׂא עַל קְרֹבוֹ:ד נִבְזֶה בְּעֵינָיו נִמְאָס וְאֶת יִרְאֵי יְהוָה יְכַבֵּד נִשְׁבַּע לְהָרַע וְלֹא יָמִר:ה כַּסְפּוֹ לֹא נָתַן בְּנֶשֶׁךְ וְשֹׁחַד עַל נָקִי לֹא לָקָח עֹשֵׂה אֵלֶּה לֹא יִמּוֹט לְעוֹלָם:
נקרא  29  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה