רכבים נגנב הרכב, מה עושים?

פיפציק

משתמש צעיר
בשבת האחרונה בבוקר גיליתי שהרכב לא בחניה, מייד במוצ"ש רצתי למשטרה דיווחתי שנגנב , והם אמרו לי שהם מצטערים אבל הוא כבר יצא לשטחים, והם יעדכנו אם יהיו שינויים.
לצערי הרב אין לי ביטוח מקיף, כיוון שהמקיף הוא פי שניים מצד ג' וחובה.
האם יש מה לעשות כדי לנסות להחזיר את הרכב ??

נחשונים

משתמש פעיל
כתיבה ספרותית
אם אכן הרכב הגיע לשטחים ולא מדובר בטיוח של המשטרה לצערי אין לך הרבה מה לעשות. לפני חצי שנה נגנב לחברי רכב חשמלי ולאחר יומיים נמצאו המספרי רכב בסביבות חברון.

פיפציק

משתמש צעיר
אם אכן הרכב הגיע לשטחים ולא מדובר בטיוח של המשטרה לצערי אין לך הרבה מה לעשות. לפני חצי שנה נגנב לחברי רכב חשמלי ולאחר יומיים נמצאו המספרי רכב בסביבות חברון.
יש מצב שבמשטרה ישקרו לי ? מה האינטרס שלהם ?..
אם כי כששאלתי איזה מחסום הרכב עבר הם ענו שזה מסווג...

נחשונים

משתמש פעיל
כתיבה ספרותית
הם לא משקרים הם מטייחים. יכול להיות שיש להם אינדיקציה על פי מקרים קודמים. בכל מקרה הם משאירים פתח שאם יהיו שינויים הם יעדכנו

המטבח של סימא

משתמש מקצוען
לנו גנבו רכב עם ביטוח ועם איתורן
המשטרה לא מתעסקת בזה מעבר לרישום ואישור על התלונה לצורך הביטוח
איתורן כן אמרו לנו עד איפו האיתורן שידר וזה היה בכפר ערבי.
עם כל הביטוחים והאיתורן והרכב החלופי זה נזק לא קטן.

יהורם

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
היית צריך לומר שברכב יש אמצעי לחימה.... :)
המשטרה לא מתעסקת עם גנבות רכב משעממות.... לא מדגדג להם....
במיוחד שהמבינים נחלקים כמה זמן לוקח משעת הגניבה עד שהרכב מפורק לחלקים. יש המעריכים בשעה ויש בפחות.... (כמובן כל הנ"ל אם מדובר על בני ישמעאל שגנבו)

ה' הטוב

משתמש פעיל
גניבת רכב נשמע לכל אחד לא רלוונטי עבורו עד שזה לא קורה
אני יש לי רכב ישן מאוד אבל יש לו מערכת אזעקה כמו של פעם האוטו פתוח תמיד כי א''א לנעול אותו משום מה (ישן מאוד) אבל כל מי שמעיז לפתוח את הרכב האזעקה פועלת בקולי קולות וזה פשוט מבריח כל אדם
לא פעם אני שומע את הרכב זועק כשאני בבית אני יוצא לחלון ורואה משהו בורח
מה שבטוח אם אין למשהו ביטוח מקיף לפחות שיתקין את המערכת אזזעקה כי הדבר הראשון שגנבי רכבים עושים זה לבדוק אם האוטו פתוח וברגע שהוא יפתח ויתחיל לזעוק הוא יברח כל עוד נפשו בו

לא יודע למה היום ברכבים החדשים אין את האזעקות האלה

המטבח של סימא

משתמש מקצוען
אני יש לי רכב ישן מאוד אבל יש לו מערכת אזעקה כמו של פעם האוטו פתוח תמיד כי א''א לנעול אותו משום מה (ישן מאוד) אבל כל מי שמעיז לפתוח את הרכב האזעקה פועלת בקולי קולות וזה פשוט מבריח כל אדם
מה שבטוח אם אין למשהו ביטוח מקיף לפחות שיתקין את המערכת אזזעקה כי הדבר הראשון שגנבי רכבים עושים זה לבדוק אם האוטו פתוח וברגע שהוא יפתח ויתחיל לזעוק הוא יברח כל עוד נפשו בו

גנב רכב לא גונב אלטע טרנטע..
זה יכול להיות נער שנגמר לו הניקובים בכרטיסיה והשקל בכיס והוא מחפש דרך לחזור הבייתה..
ברכבים שנדרש בהם איתוראן יש אזעקה ועלוקה ועוד כל מיני דברים שאין לי הבנה בהם,
לרכב כזה הגנב מגיע עם ציוד חדיש ומתקדם ולמרות כל ההגנות 4 דקות והוא בדרך לשטחים..

פיפציק

משתמש צעיר

אבל זה מאזדה ומשנת 2014 זה התנעה עם כפתור ויש להם שלט שפותח את האוטו . אז אם היה לי אזעקה היא לא היתה נדלקת.

פיפציק

משתמש צעיר
היית צריך לומר שברכב יש אמצעי לחימה.... :)
המשטרה לא מתעסקת עם גנבות רכב משעממות.... לא מדגדג להם....
במיוחד שהמבינים נחלקים כמה זמן לוקח משעת הגניבה עד שהרכב מפורק לחלקים. יש המעריכים בשעה ויש בפחות.... (כמובן כל הנ"ל אם מדובר על בני ישמעאל שגנבו)
אין לי רישיון לנשק . אז אני לא רוצה לשבת בחקירה..זה לא נעים.

פיפציק

משתמש צעיר
השאלה היא שמעתי שיש מקומות שגנבים מנסים למכור את הרכבים הגנובים במחיר מוזל בכל מיני קבוצות ברשתות החברתיות...
האם מישהו שמע על כזאת קבוצה ...?

113570

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
בשבת האחרונה בבוקר גיליתי שהרכב לא בחניה, מייד במוצ"ש רצתי למשטרה דיווחתי שנגנב , והם אמרו לי שהם מצטערים אבל הוא כבר יצא לשטחים, והם יעדכנו אם יהיו שינויים.
לצערי הרב אין לי ביטוח מקיף, כיוון שהמקיף הוא פי שניים מצד ג' וחובה.
האם יש מה לעשות כדי לנסות להחזיר את הרכב ??
2 שאלות
1. באיזה עיר ?
2. איזה רכב?

ההתעניינות היא בגלל לדעת אם עלי להיות לחוץ.
ימלא השם חסרונם.

shani123

משתמש מקצוען
המשטרה בדקה בכלל? יש לכם איתורן?
היומנאי כנראה אמר בכלליות, שהרכב כנראה כבר בשטחים או מפורק...
הם לא באמת יכולים להתייחס ברצינות לכל גניבת רכב.
מתעדים וזהו
אם התיעוד הזה יצטרף לסיפורים נוספים באזור / בסגנון וכ'ו יהיה להם רקע לחקירה (לבדוק את הגנבים והשיטה, לא לחפש את הרכבים)

פיפציק

משתמש צעיר
המשטרה בדקה בכלל? יש לכם איתורן?
היומנאי כנראה אמר בכלליות, שהרכב כנראה כבר בשטחים או מפורק...
הם לא באמת יכולים להתייחס ברצינות לכל גניבת רכב.
מתעדים וזהו
אם התיעוד הזה יצטרף לסיפורים נוספים באזור / בסגנון וכ'ו יהיה להם רקע לחקירה (לבדוק את הגנבים והשיטה, לא לחפש את הרכבים)
אין לי איתורן
השוטר אמר את זה, כי הם ראו את מספר הרכב עובר באחד המחסומים לשטחים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טו

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָֹה מִי יָגוּר בְּאָהֳלֶךָ מִי יִשְׁכֹּן בְּהַר קָדְשֶׁךָ:ב הוֹלֵךְ תָּמִים וּפֹעֵל צֶדֶק וְדֹבֵר אֱמֶת בִּלְבָבוֹ:ג לֹא רָגַל עַל לְשֹׁנוֹ לֹא עָשָׂה לְרֵעֵהוּ רָעָה וְחֶרְפָּה לֹא נָשָׂא עַל קְרֹבוֹ:ד נִבְזֶה בְּעֵינָיו נִמְאָס וְאֶת יִרְאֵי יְהוָה יְכַבֵּד נִשְׁבַּע לְהָרַע וְלֹא יָמִר:ה כַּסְפּוֹ לֹא נָתַן בְּנֶשֶׁךְ וְשֹׁחַד עַל נָקִי לֹא לָקָח עֹשֵׂה אֵלֶּה לֹא יִמּוֹט לְעוֹלָם:
נקרא  30  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה