נגן שמתמלא מעצמו

• פותח הנושא asf
  • פורסם בתאריך

asf

משתמש פעיל
בס"ד

הגיע לידי נגן עם תופעה מאוד מוזר,
קודם כל איני מצליח בכלל לפרמט את זה, ועוד יותר אפי' אם אני עושה בdiskpart הפקודה clean זה לא עובד (אני מקבל הודעה שהצליח אבל למעשה הדיסק מקבל מעצמו אות חדש וכל החומר נשאר בפבנים), וזה לא נגמר פה, תשמעו משהו עוד יותר מוזר, אני מוחק משהו מתוך הנגן ובודק שאכן זה נמחק, ועושה הפקודה clean והופ החומר חוזר!, אני מניח שזה מאיזשהו וירוס (קול הלשון), אולי יש למישהו איזשהו פיתרון?

בתודה מראש

עיטורים פלוס

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
D I G I T A L
עימוד ספרים
יש שם וירוס.
תפעיל אנטי וירוס. ולאחמ"כ תמחק את הקבצים שהווירוס ייצר שם...

asf

משתמש פעיל
נכתב ע"י גלאט;2005880:
יש שם וירוס.
תפעיל אנטי וירוס. ולאחמ"כ תמחק את הקבצים שהווירוס ייצר שם...

אז איך זה שורד הclean שלי?

מיכל Design

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
עיצוב ואדריכלות פנים
וירוס שראיתי אותו כמה פעמים. לא מצאתי אנטי וירוס שמתגבר עליו בינתיים. אני הצלחתי לשחזר את החומר וגם להציל נגנים ודיסק און קי ע"י פרמוטם וקודם כמובן להוציא את החומר רק עם מערכת הפעלה בשם היירנס ואח"כ בתיקוני דיסקים קשיח שיש שם (זהירות!!!!!!! למבינים בלבד!!!!!!! מי שלא מבין יכול להרוס לעצמו את המחשב לצמיתות בלי יכולת שחזור!!!!!!!!!!!!!!!). [אם אתה יודע להשתמש עם זה טוב ואם לא תנסה להשיג מישהו שכן. אני בכ"א אין לי תחת ידי את המערכת הפעלה הזו כך שאין באפשרותי לעזור לך.]

trew

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
נתקלתי בתופעה הזאת גם מאיזה כרטיס זיכרון של מצלמת רכב, לא היה לי הרבה זמן להתעסק עם זה אבל זה שרד גם מחיקה בלינוקס עם dd, כשאני אומר מחיקה אני מתכוון גם מילוי עם /dev/random

asf

משתמש פעיל
נכתב ע"י אחד ומיוחד;2006492:
וירוס שראיתי אותו כמה פעמים. לא מצאתי אנטי וירוס שמתגבר עליו בינתיים. אני הצלחתי לשחזר את החומר וגם להציל נגנים ודיסק און קי ע"י פרמוטם וקודם כמובן להוציא את החומר רק עם מערכת הפעלה בשם היירנס ואח"כ בתיקוני דיסקים קשיח שיש שם (זהירות!!!!!!! למבינים בלבד!!!!!!! מי שלא מבין יכול להרוס לעצמו את המחשב לצמיתות בלי יכולת שחזור!!!!!!!!!!!!!!!). [אם אתה יודע להשתמש עם זה טוב ואם לא תנסה להשיג מישהו שכן. אני בכ"א אין לי תחת ידי את המערכת הפעלה הזו כך שאין באפשרותי לעזור לך.]

הפירמוט clean אמור להיות חזק מאוד.

נכתב ע"י trew;2006504:
נתקלתי בתופעה הזאת גם מאיזה כרטיס זיכרון של מצלמת רכב, לא היה לי הרבה זמן להתעסק עם זה אבל זה שרד גם מחיקה בלינוקס עם dd, כשאני אומר מחיקה אני מתכוון גם מילוי עם /dev/random
תכל'ס, אין פיתרון?

מיכל Design

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י asf;2007057:
הפירמוט clean אמור להיות חזק מאוד.

העבודה דרך היירנס לא עובדת דרך ווינדוס הרגיל כך שגם דברים שווינדוס לא מצליח זה מצליח מניסיון. (לכן הוא גם יכול לקרוא דיסקים קשיחים פגומים קצת שווינדוס לא מצליח כי הוא בנוי על קריאה גם אם יש תקלות מה שווינדוס לא מוגדר כן). תנסה עם מישהו שמבין, לא תפסיד, רק תזהר שהוירוס לא יעבור הלאה....

asf

משתמש פעיל
אז שאלה אחר, איפה ממוקם הוירוס? על המחשב שלי או על הכרטיס? על המחשב שלי לא נראה לי בגלל שום דבר עוד לא נדבק עם זה, ואם זה על הכרטיס אז עוד פעם השאלה איך זה שורד מחיקה?

trew

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
או שזה וירוס או שזה לא.
כמו שאמרתי לא היה לי הרבה זמן לשחק עם זה כך שאני לא יודע להגיד שאין פתרון.
בכל קרה אני מבין שאתה שואל פה אחרי שחפרת ברשת, אם תמצא משהו שתף.

חנה פכמן

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
זה קרה לי בעבר והנחתי שכנראה הדיסק נהיה מוגן מכתיבה (דפקט שקורה המון בדיסק און קי)

asf

משתמש פעיל
נכתב ע"י חנה פכמן;2007399:
זה קרה לי בעבר והנחתי שכנראה הדיסק נהיה מוגן מכתיבה (דפקט שקורה המון בדיסק און קי)

לא נראה לי שזה מוגן מפני כתיבה, בגלל 1. לא מקבל שום פעם ההודעה שזה מוגן מפני כתיבה 2. אני מצליח למחוק דברים, רק הם מופיעים בחזרה כשאני עושה clean ועוד 3. איני מצליח לעשת פירמוט אני מקבל איזשהו שגיאה שזה לא הצליח.

חנה פכמן

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
אתה מצליח להוסיף תוכן ולראות אותו במחשב אחר?

asf

משתמש פעיל
נכתב ע"י חנה פכמן;2007519:
אתה מצליח להוסיף תוכן ולראות אותו במחשב אחר?

לא.

עדכון: גם חומר שאני מוחק במחשב אחד חוזר במחשב שני.

עיטורים פלוס

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
D I G I T A L
עימוד ספרים
לא זכור לי כעת. אבל יש פיתרון לווירוס הנ"ל.

aridesk

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
אולי יש על זה כעיין דייפ פרייז?

עשרים ושתים

משתמש מקצוען
במחשב אחר כשאתה עושה clean הקבצים חוזרים ??? לא - יש וירוס "במחשב" או סרויס כזה או אחר של גיבוי שמחזיר את הקבצים
כן - (או שהצלחת להדביק גם את המחשב השני בוירוס) או שהדיסק אונקי תקול ולא מאפשר באמת מחיקה רק נראה כאילו.

asf

משתמש פעיל
נכתב ע"י עשרים ושתים;2012622:
במחשב אחר כשאתה עושה clean הקבצים חוזרים ??? לא - יש וירוס "במחשב" או סרויס כזה או אחר של גיבוי שמחזיר את הקבצים
כן - (או שהצלחת להדביק גם את המחשב השני בוירוס) או שהדיסק אונקי תקול ולא מאפשר באמת מחיקה רק נראה כאילו.

כשאני מוחק משהו מהנגן (במחשב) ומוציא וכניס מחדש הקבצים מופיעים בחזרה וכמו כן Clean בשתי מחשבים.

לא נראה לי שיש לי וירוס, בדקתי כל התהליכים, ומה שעולה ביחד עם המחשב ולא מצאתי.

ולגבי שהדיסק תקול, זה מאוד מוזר שאני לא מקבל שום שגיאה חוץ שאי אפשר לפרמט את זה, בלי סיבה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכח

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אַשְׁרֵי כָּל יְרֵא יְהוָה הַהֹלֵךְ בִּדְרָכָיו:ב יְגִיעַ כַּפֶּיךָ כִּי תֹאכֵל אַשְׁרֶיךָ וְטוֹב לָךְ:ג אֶשְׁתְּךָ כְּגֶפֶן פֹּרִיָּה בְּיַרְכְּתֵי בֵיתֶךָ בָּנֶיךָ כִּשְׁתִלֵי זֵיתִים סָבִיב לְשֻׁלְחָנֶךָ:ד הִנֵּה כִי כֵן יְבֹרַךְ גָּבֶר יְרֵא יְהוָה:ה יְבָרֶכְךָ יְהוָה מִצִּיּוֹן וּרְאֵה בְּטוּב יְרוּשָׁלִָם כֹּל יְמֵי חַיֶּיךָ:ו וּרְאֵה בָנִים לְבָנֶיךָ שָׁלוֹם עַל יִשְׂרָאֵל:
נקרא  9  פעמים

אתגר AI

אחרי החגים • אתגר 13

לוח מודעות

למעלה