נגמר עידן הטייפים?

הניה

משתמש פעיל
סאונד והפקות אולפן
כדי לשמוע מוזיקה בוויליום גבוה, אני רוצה לקנות היום --(?) תחליף לטייפים (בכמות גדולה)
מה אתם ממליצים? מה אתם מחזיקים בבית בחדר ילדים למשל? או בכתות כשצריך שיעור מוזיקה?

אלפא ביתא

משתמש צעיר
למה תחליף? מה רע בטייפים?
אני לדוג' מחזיקה בשביל הילדים טייפ דיסק קטן ונחמד, שעלה 198 ש''ח בקניון רפאלי.

תקוה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
קהילת הספרנים
נכתב ע"י הניה;1994388:
כדי לשמוע מוזיקה בוויליום גבוה, אני רוצה לקנות היום --(?) תחליף לטייפים (בכמות גדולה)
מה אתם ממליצים? מה אתם מחזיקים בבית בחדר ילדים למשל? או בכתות כשצריך שיעור מוזיקה?

בכיתות ראיתי נגנים שמחברים להם רמקול נייד או נייח

בבית טייפ דיסק רגיל החיסרון שלו שהוא יכול למות מהר

זוהר טל

משתמש מקצוען
אני הזמנתי מאליאקספרס נגן ורמקול קטן.
ושמה את זה לילדים בחדר על מדף כלשהו.
ממש נוח וקומפקטי.
רק צריך לזכור להטעין את זה (מתחבר למחשב).

דוד מרדכי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
יש לי רמקול קטנציק (כמו רמקול מחשב) שהוא נטען, ויש לו כניסת USB לדיסקאונקי, כניסה לנגן וחריץ לכרטיס SD. בכל פעם אני מחליף בדיסקאונקי לסיפורים או שירים חדשים.
מתאים גם לשמיעת הרצאות וכדו' תוך כדי עבודות הבית.

שריתיש

משתמש סופר מקצוען
אני גם התייאשתי מטייפ / טייפדיסק
רמקול (29.90)+ נגן (9.90) =מקסים ומגוון.
תליתי בחדר ילדים.
(את קלטות הילדים גם העברתי למחשב)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  17  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה