דרוש מידע נגישות לעיוורי צבעים בחניה - אי אפשר לראות אם פנוי

יחזקאל הגאון

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
צילום מקצועי
D I G I T A L
אתם מכירים את החניונים שיש בהם כזאת נורה שדולקת בצבעים שונים (אני חושב ירוק ואדום)
כשיש רכב או אין
ואז כשעוברים אפשר לראות מרחוק אם יש חניה פנויה?

אז אני עיוור צבעים
ולא רואה הבדל בין הירוק לאדום
ולכן אני מנוע מלהשתמש בזה

מישהו יודע למי אפשר לפנות?

ודרך אגב אם יש פה עוד עוורי צבעים אשמח לדעת אם זה רק אני שלא רואה הבדל או גם אתם?
(ואז הפניה תהיה לחינם...)

תודה על חיים...

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
אתם מכירים את החניונים שיש בהם כזאת נורה שדולקת בצבעים שונים (אני חושב ירוק ואדום)
כשיש רכב או אין
ואז כשעוברים אפשר לראות מרחוק אם יש חניה פנויה?

אז אני עיוור צבעים
ולא רואה הבדל בין הירוק לאדום
ולכן אני מנוע מלהשתמש בזה

מישהו יודע למי אפשר לפנות?

ודרך אגב אם יש פה עוד עוורי צבעים אשמח לדעת אם זה רק אני שלא רואה הבדל או גם אתם?
(ואז הפניה תהיה לחינם...)
מה אתה עושה עם רמזורים?

יחזקאל הגאון

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
צילום מקצועי
D I G I T A L
ברמזורים זה צבעים יותר שונים ואני רואה
וחוצמיזה רואים איפה האור נמצא

(בנוסף, אני לא נוהג אלא רק "עוזר נהג" ההוא של :קדימההה, כןןן. עצור! קצת שמאלה, שבור עם ההגה עד הסוף...
אבל למה לא לסייע לעצמי כבר מעכשיו לעוד כמה שנים כשאנהג - הרי וודאי שלא יחליפו היום הכל...)
אם אתם לא יודעים אז
למעלה - אדום - אסור לעבור
באמצע - צהוב - התכונן לנסיעה (או - התכונן לעצירה אם אתה מרחק, עוד רגע אדום)
למטה- ירוק - מותר לנסוע חופשי

:)

יונלה

משתמש מקצוען
ברמזור רואים האם מואר הפנס העליון או התחתון,
בחניה- עד שלא מתקרבים לא מבחינים האם פנוי או טפוס.

לא חשבתי שיש עם מי לדבר בנידון.
מתמודדים.

RUSI10

משתמש מקצוען
לכן בדיוק לעיוור צבעים יורד מהפרופיל, ואינו יכול להיות טייס קרב, אותה נורת חיווי נדלקת פעם באדום ופעם בירוק..

ניסית ללכת לחדרי בריחה??? בהרבה מהם יש חידות המבוססות על משחקי צבעים שעיוור צבעים לא רואה.....

ואגב, אפשר לפנות למפעילי החניון ולבקש את פרטי הזכיין על נורות החניה, אולי אפשר לשנות לנורה דולקת רק במקום פנוי, תפוס תכבה הנורה. (שיעור עיוורי הצבעים הם בין 4% ל-10%, כשבישראל יש יותר...)

**Moko**

משתמש פעיל
לכן בדיוק לעיוור צבעים יורד מהפרופיל, ואינו יכול להיות טייס קרב, אותה נורת חיווי נדלקת פעם באדום ופעם בירוק..

ניסית ללכת לחדרי בריחה??? בהרבה מהם יש חידות המבוססות על משחקי צבעים שעיוור צבעים לא רואה.....

ואגב, אפשר לפנות למפעילי החניון ולבקש את פרטי הזכיין על נורות החניה, אולי אפשר לשנות לנורה דולקת רק במקום פנוי, תפוס תכבה הנורה. (שיעור עיוורי הצבעים הם בין 4% ל-10%, כשבישראל יש יותר...)
מה הכוונה פרטי הזכיין על הנורה?
יש מישהו שעומד מאחוריי המצאת הפטנט הזה. הזכיין לא קובע כאן
צריך לשנות את זה בכל החניונים בארץ לא רק איפה שהוא היה

יחזקאל הגאון

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
צילום מקצועי
D I G I T A L
בחדרי בריחה דו

בחדרי בריחה דווקא הייתי הרבה
לא שמתי לב לדברים כאלה אבל חוצמיזה תמיד הולכים בקבוצה
בנוסף, זה לא שעיוורי צבעים לא רואים צבעים בכלל - רק אחד מכל 33,000 איש רואה שחור לבן
רובינו לא מבדילים בין כל הצבעים.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד הִנֵּה מַה טּוֹב וּמַה נָּעִים שֶׁבֶת אַחִים גַּם יָחַד:ב כַּשֶּׁמֶן הַטּוֹב עַל הָרֹאשׁ יֹרֵד עַל הַזָּקָן זְקַן אַהֲרֹן שֶׁיֹּרֵד עַל פִּי מִדּוֹתָיו:ג כְּטַל חֶרְמוֹן שֶׁיֹּרֵד עַל הַרְרֵי צִיּוֹן כִּי שָׁם צִוָּה יְהוָה אֶת הַבְּרָכָה חַיִּים עַד הָעוֹלָם:
נקרא  6  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה