קורונה נגיף הקורונה המשתולל - 1

מצב
הנושא נעול.

Sari FF

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
נכון אבל אצל החרדים זה הרבה יותר נפוץ
אני מסכימה. לדעתי זה פשוט בא להראות שמי ששומר מצוות מגן על עצמו מכל מיני דברים.
ולא רק בענין נט"י
(וכמובן שהכל משמים וכו')

אולפני צבע קול

משתמש מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
ובכל זאת אני חושבת שהנתונים היו יכולים, ח"ו, להיות גם הפוכים לגמרי
מה גם שברגע שמישהו נדבק באזור חרדי תוך יומיים ל"ע ח"ו כל השכונה העיר והאזור נדבקים גם כן....
זה פשוט ס"ד ולא צריך לקלקל בהסברים והדגמות
טוב יאלה אולי מספיק רכילות חרדים חילונים אנחנו כולם יהודים וכולם צריכים רחמי שמיים...

חסה

משתמש פעיל
אף אחד לא האשים את החילונים בסך הכל אמרו שהחרדים פחות חולים בגלל שמירה על היגיינה, נתון שאגב נכון ומה שאמרו שאוכלים מאותה צלחת זה מגעיל ההכללות האלו וגם אצל החילונים יש הרבה שאוכלים מאותה צלחת
אני חושב שצריך לאסור בטישים את החולקת שיירים מאותו צלחת של רבה מאות חסידים נגועים באותו צלחת אני חושב שצריך מאוד להיזהר בזה

MOTI.Z

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
המשתמש נחסם
התורה אומרת ומדריכה אותנו כיצד לחיות נכון כאדם וזה בהחלט שומר עלינו
והכל בס"ד

חסה

משתמש פעיל
מישהו אולי יודע כמה נדבקים כבר יש בישראל בגלל הקורנה

עוקר הרים

משתמש מקצוען
אני חושב שצריך לאסור בטישים את החולקת שיירים מאותו צלחת של רבה מאות חסידים נגועים באותו צלחת אני חושב שצריך מאוד להיזהר בזה
קודם כל אין טישים של מאות אנשים עד להודעה חדשה...
ואני דווקא לא חושש מדברים כאלה אם האדמור בעצמו שולח לכל החסידים הוא יודע מה הוא עושה

550

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
המשתמש נחסם
ברור, זה שכולם אוכלים בשלשידעס מאותה צלחת טחינה, זה היגייני מאוד.
זה שכולם מנשקים את הפרוכת של הס"ת שלא עוברת שום אוורור במשך היום, זה נורא אסתטי והגייני.
אין אפס
לידיעת הגברים שבינינו - לענין נשיקת ספר תורה:

בספר ויעש אברהם (מנהגי הרב מטשעכנוב עמ' שעה) כתב שמנהגו היה לא להניח לנשק ספר התורה בפה אלא ביד, וביאר שם נכדו בהגה"ה, שהוא משום דברי הרמב"ם (פי"ב מהל' רוצח ושמירת נפש ה"ד) שאסור ליתן לתוך פיו מעות שמא יש עליהם רוק של חולה, וכן כתב הגרי"א הענקין (עדות לישראל עמ' קכג) מטעמים נוספים, ומטעם זה נהג הגרי"ש אלישיב (שו"ת ישא יוסף ח"א סי' לב) לנשק הספר תורה בריחוק מעט בלא נגיעה.

חסה

משתמש פעיל
קודם כל אין טישים של מאות אנשים עד להודעה חדשה...
ואני דווקא לא חושש מדברים כאלה אם האדמור בעצמו שולח לכל החסידים הוא יודע מה הוא עושה
בוא נקווה שהקורנה הזאת יהיה מאחרינו כבר ונוכל לצאתלחג הפסח לחירות אמיתית

אלף-בית-גימל

א. ב. ג.
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
האמת היא שהיום בבוקר המצב בשטיבלאך בכל רחבי הארץ היה מפוצץ. עקב חופשת הלימודים. אבל כל בוקר המצב לחוץ בפנים. מישהו מתכוון לטפל בזה.

מצפה לישועה

משתמש מקצוען
הכי מצחיק זה לראות בביתר אוטובוס מפוצץ במאות אנשים
אבל העיקר זה לא לשבת במושב הקדמי
זה משהו פסיכולוגי לתת תחושת ביטחון לנהגים שימשיכו בעבודתם יותר מאשר זהירות אמיתית. דוקא היום בערב שנסעתי עם אוטובוס של החברה לפיתוח גוש עציון לא היה בכלל סרט במושבים הקדמיים והנהג הסכים והרשה לשבת שם העיקר שלא יעמדו ..

אולפני צבע קול

משתמש מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
מי שרוצה להינצל מהקורונה:
שמעתי את זה מאיזה רב, לא זוכרת תשם שלו. שמי שרוצה להענצל מהקורונה, שיגיד ברכת אשר יצר מתוך הכתוב. מובטח לו שלא ידבק מהקורונה.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  16  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה