קורונה נגיף הקורונה המשתולל - 1

מצב
הנושא נעול.

lab

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
הקורונה חושפת סודות
המאבק היעיל של דרום קוריאה בנגיף כולל שליחת התרעות לטלפונים של תושבים: "מישהו לידך נדבק". הן כוללות לו"ז מפורט ומידע שלעתים מסגיר את זהות הנשאים, וגורמות לחלקם מבוכה איומה. עובדת-מדינה הותקפה ברשת: "למה אכלת ארוחת צהריים כל כך הרבה זמן?"

lab

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
1583966369677.png

לא כמו כולם

משתמש מקצוען
תרגעו!
האיש לא הרגיש טוב ולכן לא נשאר.
מי שכתב שהיה רק בקראית התורה - לא סביר שהם סיימו קריאת התורה אז כי מתחילים שם ב9:30.

מעניין מה הוראות לגבי בית החלמה- זה יותר מ100 נשים...
נכון!!!
בגלל זה זה ממש לא יפה שמפרסמים את זה ככה...בניפרד...
כשזה חלק מתיאור יבש אף אחד לא שם לנתון הזה של הזמן הקצר.

שמחו

משתמש מקצוען
שמעתי שהוא ערבי , לא?
יש בישראל 2 חולים במצב קשה.
אחד ערבי, נהג האוטובוס שהסיע את התיירים הדרום קוריאניים.
השני זה יהודי עובד רשות שדות התעופה, שהתגלה רק אתמול, והיום מצבו החמיר מאוד, והוא מונשם ומורדם.

bat 7

משתמש סופר מקצוען
לא יודעת אם כבר אוזכר כאן, אבל יש גם בשורות משמחות:
(אתרוג - עסקי פותח לי)

lab

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
פוסט של חולת קורונה:
"הי, זו אני, זו שסיפרו לכם בחדשות שהלכה לבקר את בעלה החולה קורונה בבידוד ואז הסתובבה בכל מקום אפשרי כדי להדביק אתכם. אממה למרות מה שסיפרו לכם, לא הלכתי לבקר אותו מעולם...הוא גם לא היה בבידוד כשנפגשנו.

אה, גם לא בילינו בסקי באיטליה, או חזרנו מחופשה בתאילנד. בעלי חולה מספר 29 הוא נהג אמבולנס. במוצ"ש לקחתי את בעלי יואל לבי״ח כשהבנו שדלקת הריאות שלו מחמירה.. שם הועלתה לראשונה המילה קורונה ומידית - נלקח מאיתנו לבידוד ונאסר עלינו כל מפגש.

אנשי אבטחה הגיעו לשלוח אותנו הביתה לבידוד אותי ואת שני ילדיי. ושם נשארנו עד הטלפון שקיבלנו בערב שכולנו חולים, רק אז פגשתי את בעלי - לראשונה מאז התבשרנו שהוא חולה. כשאנחנו כולנו תחת אותו הסטטוס בדיוק.

מאז פורסם המקרה, פרסמו את כל המקומות בהם ביקרתי ביום חמישי האחרון, אז כאמור לא ידעתי בכלל שמישהו מאיתנו חולה. זה לא הפריע לאנשים לקרוא לי בשמות גנאי ולהאשים אותי באישומים נוראיים".

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טו

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָֹה מִי יָגוּר בְּאָהֳלֶךָ מִי יִשְׁכֹּן בְּהַר קָדְשֶׁךָ:ב הוֹלֵךְ תָּמִים וּפֹעֵל צֶדֶק וְדֹבֵר אֱמֶת בִּלְבָבוֹ:ג לֹא רָגַל עַל לְשֹׁנוֹ לֹא עָשָׂה לְרֵעֵהוּ רָעָה וְחֶרְפָּה לֹא נָשָׂא עַל קְרֹבוֹ:ד נִבְזֶה בְּעֵינָיו נִמְאָס וְאֶת יִרְאֵי יְהוָה יְכַבֵּד נִשְׁבַּע לְהָרַע וְלֹא יָמִר:ה כַּסְפּוֹ לֹא נָתַן בְּנֶשֶׁךְ וְשֹׁחַד עַל נָקִי לֹא לָקָח עֹשֵׂה אֵלֶּה לֹא יִמּוֹט לְעוֹלָם:
נקרא  13  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה