עזרה מתנה לילדה בת 3 אשמח לרעיונות והמלצות

• פותח הנושא rere
  • פורסם בתאריך

rere

משתמש צעיר
אשמח לרעיונות והמלצות למתנה לילדה בת 3 (אנחנו נוסעים לחופש ...)

בעלי אומר שנקנה לה בית בובות של פלימוביל ממליצים? אני חשבתי יותר בקטע של משחק מחשבה / התפתחות
אשמח מאד להמלצות
תודה מראש

mina

משתמש מקצוען
אין לי ילדים עדיין בגיל הזה..

אבל נראה לי שספרים זה דבר שמאוד מאוד מאוד הולך אצל ילדים..

mend

משתמש מקצוען
D I G I T A L
בית בובות של פליימוביל מומלץ מאד מאד
הילד שלי מגיל 3 יכול לשבת ולשחק עם זה שעות.

אם את מעדיפה פחות משחקי דמיון את יכולה
קורקינט / אופניים

ספרים למיניהם

משחקי קופסא כמו אוטו גלידה / מלך הפלאפל וכו

ל123

משתמש מקצוען
דוקא אני פחות ממליצה על בית בובות פלימוביל- אצלי גם בגיל הזה מנסים להכניס לפה כדי לבדוק כל מיני חלקים אם הם לעיסים.... השארתי רק תחלקים הגדולים ממש
אביזרים לבובות: מיטה, כסא אוכל, מטבח (יקר אבל שוה!!!), כלי אוכל, עגלה
משחק מגנטים אם עדיין אין לך או קליקס
ובקטע של משחקי קופסא: משחק זיכרון מכל סוג שהוא או פאזלים זה הגיל.. ממליצה גם על המשחק "צבע צורה כמות" של "יצירה" נראה בעיני משעמם נורא אבל העסיק לי שעות ילדה בת 3 וחצי וגם כל סוגי המשושים ופטריות.

ofir770

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
"צבע צורה כמות" של "יצירה" נראה בעיני משעמם נורא אבל העסיק לי שעות ילדה בת 3 וחצי וגם כל סוגי המשושים ופטריות.
רציתי גם להמליץ על זה.
קניתי פעם מתנה למישהי, וזכור לי שמאוד נהנתה מזה...
זה מלמד מאוד!!

לווים

משתמש מקצוען
אשמח לרעיונות והמלצות למתנה לילדה בת 3 (אנחנו נוסעים לחופש ...)

בעלי אומר שנקנה לה בית בובות של פלימוביל ממליצים? אני חשבתי יותר בקטע של משחק מחשבה / התפתחות
אשמח מאד להמלצות
תודה מראש

תלוי כמה אתם רוצים להשקיע...
יש לכם פליימוביל?? אם כן ואת רואה התענינות אז יש מקום למחשבה על בית בובות של פליימוביל אבל בגדול קחי בחשבון וזה מניסיון - רוב הבנות הרבה פחות אוהבות פליימוביל זה יותר לבנים.
ואם כבר בית בובות אז הייתי קונה של פישר פרייס (אם זה קיים) יותר מתאים לגיל הזה חלקים יותר גדולים.

בידיוק לפני חודש הלכתי לקנות לבת שלי בת 3 וחצי מתנה- התלבטתי גם.

אבל מאוד תלוי מה יש לך בבית
משחק שכולם נהנים זה המגנטים
קליקס גם מאוד!!

יש המון משחקי קופסא....

בובה אמריקאית יש לך?? בנות מאוד אוהבות!

עגלה לבובה?
אביזרים לבובה?

עמדת איפור?

rere

משתמש צעיר
@לווים תודה, עגלה קניתי לה של בובות ניו יורק מאד מוצלחת.. אביזרים יש לה מלא קליקס ופלימגר גם יש לה (זה המגנטים מאד מוצלחח) ומאד נהנית אולי באמת בובת ניו יורק אבל מה שרשמת

עמדת איפור?
לגיל 3 ? גם ככה כל בוקר שהיא רואה אותי מתאפרת מבקשת גם .. לכבוד שבת מרשה לה סומק חחח ולפעמים צללית חשבתי שאני מגזימה אז לא...

ומה שכתבתם: @ל ו@ofir770 על "צבע צורה כמות" זה נפלא יש לה רוצה כזה סגנון שילמד אותה מושגים וכו!!

נערך לאחרונה ב:

חוי ג

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
מאד תלוי מה היא אוהבת-
ספרים בגיל הזה אני כבר אוהבת לקנות את אמא של לאהלה וכו' אבל אז את צריכה לספר לה, אז זה מתאים בתור מתנה שאת חוזרת לא בתור תעסוקה.
לוח מגנטי הבת שלי קבלה ליומולדת של גיל 3, אחד המשחקים האהובים אצלינו בבית, והיום שמעתי שיש גם צבעוני אז עוד יותר מעניין.
אצלי בובות ועגלות מעסיקות אותן שעות, וכנ"ל מטבח וכליו. בובת ניו יורק לדעתי חבל להשקיע בגיל הזה. לא ראיתי התלהבות יותר מבובות אחרות שיש להן.

משחקי קופסא פחות מעסיק.

לווים

משתמש מקצוען
@לווים תודה, עגלה קניתי לה של בובות ניו יורק מאד מוצלחת.. אביזרים יש לה מלא קליקס ופלימגר גם יש לה (זה המגנטים מאד מוצלחח) ומאד נהנית אולי באמת בובת ניו יורק אבל מה שרשמת

לגיל 3 ? גם ככה כל בוקר שהיא רואה אותי מתאפרת מבקשת גם .. לכבוד שבת מרשה לה סומק חחח ולפעמים צללית חשבתי שאני מגזימה אז לא...

ומה שכתבתם: @ל ו@ofir770 על "צבע צורה כמות" זה נפלא יש לה רוצה כזה סגנון שילמד אותה מושגים וכו!!

חחחח גם אצלי לכן קניתי לה.....
זה לא גדול מידי אבל זה ממש חמוד ומתאים לגיל בול
קניתי לה באי המטמון עלה 130 שח..... זה מגיע עם כל מיני אביזרים אבל לא אביזירים שצובעים אז החלטה שלך אם להוסיף לה לזה גם קצת צבע "אמיתי" בנפרד או לא...

אם את כן רוצה להוסיף לה צבע אמיתי אז יש ב"סקארה" בקניון הרבה ערכות בזיל הזול.

גסנר

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
אני לא ממליצה בכלל על הבית בובות.
הבת שלי קבלה אותו עכשיו ליומולדת גיל 3.
שיחקה פעם או פעמיים וזהו.
יש בזה ה-מ-ו-ן חלקים קטנטנים.
זה מידי קטן להם ונאבד בין האצבעות....
לדעתי זה מתאים לגיל קצת יותר גדול.

פרג

משתמש מקצוען
בובות, ואביזרים, כלי מטבח איכותיים.
הרכבות למיניהם.- לגו, קליקס, מגנטים, קפלה וכו'
ערכות צביעה, מדבקות.
משחקי קופסה- לוטו ראשון. פאזלים. הך פטיש. כדאי להתיעץ בחנויות.
לפעמים בתחנות דלק אפשר למצוא דברים חמודים.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קל

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת מִמַּעֲמַקִּים קְרָאתִיךָ יְהוָה:ב אֲדֹנָי שִׁמְעָה בְקוֹלִי תִּהְיֶינָה אָזְנֶיךָ קַשֻּׁבוֹת לְקוֹל תַּחֲנוּנָי:ג אִם עֲוֹנוֹת תִּשְׁמָר יָהּ אֲדֹנָי מִי יַעֲמֹד:ד כִּי עִמְּךָ הַסְּלִיחָה לְמַעַן תִּוָּרֵא:ה קִוִּיתִי יְהוָה קִוְּתָה נַפְשִׁי וְלִדְבָרוֹ הוֹחָלְתִּי:ו נַפְשִׁי לַאדֹנָי מִשֹּׁמְרִים לַבֹּקֶר שֹׁמְרִים לַבֹּקֶר:ז יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה כִּי עִם יְהוָה הַחֶסֶד וְהַרְבֵּה עִמּוֹ פְדוּת:ח וְהוּא יִפְדֶּה אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל עֲוֹנֹתָיו:
נקרא  22  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה