דרוש מידע מתנה לבחור ישיבה לסיום מסכת, דרושים רעיונות

הילה לי

משתמש פעיל
רעיוניות למתנה לבחור ישיבה שעומד לסיים מסכת
כמה שיותר- יותר טוב

מוכנה להשקיע זמן וכסף
אשמח לעצות:)

תודה!

למעש'ה

משתמש פעיל
או יותר פשוט וזול

תלמידים

מהמשתמשים המובילים!
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
עימוד ספרים
נכון שמתנה "תורנית" היא הכי מתבקשת, אבל לפעמים דווקא משהו 'אחר' - כמו שהעזו להציע: "מנגל" ח"ו...
לבר מצווה של אחיין שלי הבאתי לו אוזניות בלוטוס משוכללות למחצה (איזה דוד גזען...), גם בספרים שהוא קיבל הוא משתמש, אבל גם באוזניות..
(לבר מצווה שלי הגיע מישהו לקראת הסוף עם ארגז עטוף, כששאלתי מה יש בפנים, הוא אמר לי "נעליים"... לא התאפקתי, היה שם ארגז כלי עבודה מלא בכלים מושקעים... הוא הוסיף פתק קטן "בזה ודאי תשתמש"...)

ג'יחניק

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
גביע כסף עם חריטה של שמו והאירוע
גם מתנה תורנית ..... וגם שימושית ומכובדת ממש במחיר שפוי

מאיר d

משתמש פעיל
עריכה תורנית
או יותר פשוט וזול
צר לי, אבל אני לא מכיר ישיבע בוחער שישתמש בסטנדר כזה, אולי בתור מתנה לחתן זה יכול להתאים במקרים מסוימים מאד...

הילה לי

משתמש פעיל

שלחן עורך

מהמשתמשים המובילים!
פרסום וקופי
עריכה תורנית
למה לא?

באילו מגזרים זה כן הולך...?
בישיבה לא לומדים עם כזה דבר.
בבית? כמה לומדים?
בבית הכנסת השכונתי? ייקח את זה כל פעם איתו?
יש מגזרים שלומדים יותר בבית, או שיכולים להחזיק בביה"כ כזה דבר, אבל מתאים בעיקר לאברכים.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  14  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה