מתנה לאשה

קלרינט

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
D I G I T A L
אם היא אוהבת לאפות - סכין לחיתוך עוגות עם שני ידיות.
תבניות סיליקון, ספר מתכונים.

מאסטר סלייסר (לרשום משהו בכיון של מאסטר, עושה הכל בבית)

קופסת תכשיטים. זיכוי בחנות תכשיטים.

נ.ב. אם יש אחות / אמא / קרובה אפשר לשאול אותה :)

טברייני

משתמש מקצוען
נכתב ע"י שטייגעניסט;2333084:
תצא מהבית לזמן קצר (בשווי 500 שקל)...

באותו ענין,
מסופר על בעל שיצא מהבית,
אחרי חצי שעה הוא חזר,
אשתו שואלת אותו מה כבר חזרת?
הוא עונה, יש גבול כמה אני יכול לעזור פה!

מתמחה

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
נכתב ע"י תותח שיווקי;2333066:
עזוב אחי, אל תתעסק עם זה!!!
אם אתה לא משוכנע במאה אחוז שאתה מכיר היטב היטב את הטעם שלה אל תיכנס לבוץ. תן לה ת'כסף ושתקנה לבד....

לא מסכימה בשום אופן!!!
אישה אוהבת שבעלה קונה לה כל דבר!!!
עצם המחשבה, ההתעסקות במה טוב לב והקניה עצמה (שעל פי רוב זה משהו שגבר לא ממש מחבב בניגוד מטורף לאשתו...)
הם אלו שמשמחים.
מה שנכון מכל האשכול הזה זה לא ללכת על ביגוד או תכשיטים אם לא בטוח שהיא תאהב את זה.
דווקא אצלי בעלי יודע לקלוע בול לטעמי עם התכשיטים וגם אם פעם אחת לא - אני יודעת לומר לו מיליון שבחים(רק חסר לי שיפסיק כעצתו של תותח שיווקי...) ואחר כך שאולי נבחר צמיד במקום טבעת כי יש לי המון וכדו'...
כשיש תקשורת פתוחה הרבה יותר פשוט.

תותח שיווקי

משתמש פעיל
נכתב ע"י מתמחה;2333376:
לא מסכימה בשום אופן!!!
אישה אוהבת שבעלה קונה לה כל דבר!!!
עצם המחשבה, ההתעסקות במה טוב לב והקניה עצמה (שעל פי רוב זה משהו שגבר לא ממש מחבב בניגוד מטורף לאשתו...)
הם אלו שמשמחים.
מה שנכון מכל האשכול הזה זה לא ללכת על ביגוד או תכשיטים אם לא בטוח שהיא תאהב את זה.
דווקא אצלי בעלי יודע לקלוע בול לטעמי עם התכשיטים וגם אם פעם אחת לא - אני יודעת לומר לו מיליון שבחים(רק חסר לי שיפסיק כעצתו של תותח שיווקי...) ואחר כך שאולי נבחר צמיד במקום טבעת כי יש לי המון וכדו'...
כשיש תקשורת פתוחה הרבה יותר פשוט.

דבר ראשון כתבתי את מה שכתבתי בהומור.
דבר שני, מנסיוני ומנסיונם של עוד רבים, את המתנות הגדולות תן לרעייתך לקנות (או שניכם יחד), ואת היחס תעניק בדברים הקטנים, כמו שוקולד שקנית בחזור מהכולל (וואו, הוא חשב עלי...), מחזיק מפתחות או מגנט וכן על זה הדרך.

מלכי A1

משתמש צעיר
בהחלט שאישה אוהבת את המחשבה והזמן שהבעל הקדיש למתנה.
לא לשאול.
הרבה יותר שווה להפתיע.
מה שכן,
לא משהו שמצריך טעם אישי מול הסביבה-כמו בגד או תכשיט.
ולא לפחד להפתיע!!!
גם אם תקנה לה משהו שלא בול הטעם שלה-כל עוד זה לעצמה/כם-היא תהנה כל פעם להשתמש בו-יזכיר את המחשבה וההפתעה לדו'-חלוק מגבת מפנק, פיג'מה איכותית.
עם ריחות, נשים הן בררניות-אז אם ידוע לך על קרם/בושם שהיא אוהבת ונגמר (או כמעט)-תחדש לה.
אם אין לה קופסת תכשיטים-זה הזמן...

ותמיד אפשר להתייעץ עם אחותה-היא בטוח סיפרה לה מה 'בא' לה...;)

בעלי אומר לי שהמצב אבוד מראש-ורק עם שוקולד הוא ירגיש תועלתי...:(:eek::(
אני אשלח אותו לפה ביומהולדת....

DigiTali

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
אפשר לשלב הפתעה + מחשבה + בילוי משותף(שאת זה ביננו האישה הכי רוצה) + מתנה
תגיד לה שאתה לוקח אותה להפתעה...
תעצרו בדרך באיזה חנות גלידה/מסעדה/מאפיה וכו...
ואז תיקח אותה לחנות תכשיטים/מכשירי חשמל/בגדים/סבונים(ללין וכדומה)/כלי בית ותגיד לה שהיא יכולה לבחור מה שבא לה עד סכום X וברגע שהיא תחליט מה היא רוצה תגיד לה שניה לצאת מהחנות ותבקש מהמוכרת לעטוף את זה יפה, תצרף ברכה שהבאת מהבית ותגיד לה את זה + טישו למחות את דמעות ההתרגשות והתודה....
כמובן שלא משנה הסדר וזה נכתב בגוזמאות אבל על זה הדרך....

קריאייטיבית

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
חחחחחחחחחחח
הצחקתם אותי.
מזכיר לי משהו ישן.

אישה אמרה לחברתה: "נחשי מה בעלי קנה לי ליום הולדת":)
ענתה לה החברה בעניים : eek: "נו, מה הוא קנה????"
אמרה לה האישה: "את רואה את הרכב BMW הבז' שחונה שם בצד?

אז גרביים, בדיוק בצבע הזה".

naomif

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
רעיונות נוספים:
טיול זוגי לחרמון (למימוש בעוד חודשיים לפחות:))
או סתם טיול כייפי בצפון.
טיפול פנים מפנק במכון מקצועי
עוזרת בית למס' פעמים (תלוי כמה זמן כל פעם וגם אם אין לה כבר..) לדברים שלעולם לא מגיעים אליהם;) (אצלי חלונות:eek:)
מכשיר חשמלי של חברה טובה שמקצר תהליכים במטבח...

תבדוק בכל ההגרלות האחרונות באיזה דברים היא שמה כרטיס וקיותה שתזכה :rolleyes:(באילו מהם הניצוצות בעניים הכי נדלקו... זה בדיוק מה שהיא רוצה!:D)

מאיר ahron5

משתמש רשום
נכתב ע"י naomif;2333839:
רעיונות נוספים:
טיול זוגי לחרמון (למימוש בעוד חודשיים לפחות:))
או סתם טיול כייפי בצפון.
טיפול פנים מפנק במכון מקצועי
עוזרת בית למס' פעמים (תלוי כמה זמן כל פעם וגם אם אין לה כבר..) לדברים שלעולם לא מגיעים אליהם;) (אצלי חלונות:eek:)
מכשיר חשמלי של חברה טובה שמקצר תהליכים במטבח...

תבדוק בכל ההגרלות האחרונות באיזה דברים היא שמה כרטיס וקיותה שתזכה :rolleyes:(באילו מהם הניצוצות בעניים הכי נדלקו... זה בדיוק מה שהיא רוצה!:D)

יש לך דרך להשיג עוזרת בית??? בירושלים

לצו

משתמש פעיל
סכין לחיתוך עוגות עם שתי ידיות בצדדים.
לחשוב על תחביב שהיא אוהבת לדוגמא אוהבת לנגן? - אורגנית.
אוהבת לאפות - יש מלאי ענק של רעיונות בחנויות של דברים שאף פעם לא מפרגנים לעצמנו.
אוהבת לצלם - מצלמה, מסרטה...

וכן על זו הדרך..

ספרינגית

משתמש מקצוען
צריך רעיון לגיל 26 לאישה
בד"כ מבינים מה אני אומרת אחרי 10-15 שנה אבל למה לא לחסוך שכר לימוד?...
הרעיון במתנה לאישה זה הרצון שלך לקנות לה, לשמח אותה ולהשקיע בה
ולכן תדבר איתה על זה
אני רוצה לקנות לך משהו שישמח אותך. שלא היית מפרגנת לעצמך את זה ברגיל. מגיע לך!
אתה גם יכול לעזור ברעיונות, וכו'. אם עולים דברים רלוונטיים הכי כיף שתשקיעו יום (אפילו חופש , מהעבודה, וכן- גם מהכולל) ותלכו ביחד להחליט לקנות ולבחור...
אולי גם היא תבקש דברים שלא היית מעלה בדעתך. ...
בעיני זה המתכון הכי בטוח למתנה שלא תישכח..

כל אישה וטעמה ורצונותיה... והבעל יודע או לומד בדרך של ניסוי וטעיה...
בעיני (כאישה) עדיפה הפתעה. חד משמעית.
אפילו שווה לי לקבל משהו פחות קולע, אבל שבעלי חשב וטרח לקנות בשבילי.
יציאה משותפת בהפתעה היא מתנה מענגת. לסדר בלי ידיעתה ביבי סיטר ופשוט לצאת יחד -
זה יכול להיות לפיקניק קצר, לילה בצימר ועוד כיד הדמיון...
התענוג של לצאת בלי הכאב ראש לארגן - והאפקט של ההפתעה - - -
ואם הבעל מודאג שלא ישאר זכר להשקעה הרבה - אפשר וכדאי להצטלם ולהפיק מזכרת מהתמונה!
גם האופציה של לקחת לחנות תכשיטים/ ספרים וכדו' ולבחור יחד מוצלחת, כי הרבה נשים אוהבות לבחור יחד עם הבעל ולשמוע גם חוות דעת שלו על הקניה... (בטח בבגד או תכשיט)
כשקונים משהו לתפעול הבית זה אומנם משמח אבל לא ממש לאישה... תכלס הבית נהנה מזה!
לכן משהו אישי ומפנק יותר הוא:
ספר קריאה/ תכשיט/ בגד חדש/ בושם/ מכשיר לתחביב (אביזרי אפיה, מכשור למוזיקה וכדו'),
עוד אופציה מוצלחת כמתנה לאישה הוא חפץ שקשור לפינת הדלקת הנרות - פמוטים (אפשר גם זכוכית), ברכת ההדלקה כסופה, מצית כסף להדלקה, תמונה של הכיתוב אשת חיל לתליה בפינה זו...
וכמובן, המוצלח ביותר הוא לשים לב למה היא זקוקה ועל מה היא חולמת כבר הרבה זמן (גם משהו לא יקר) ולקנות,
אבל מן הסתם מי שפתח אשכול כדי למצוא רעיון למתנה לא עלה לו משהו כזה... :)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  23  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה