דרוש מידע מתנה לאירוסין לחתן

שוקולד עילית

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
שאלה רצינית
באמת בחורים נהנים מהמתנות האלו?
ישיבעבוחר ילך עם מחזיק מפתחות שלו וכלתו?
מה יש לו לעשות על מברשת לכובע/מטלית למשקפיים וכו???
תמיהה די רצינית
אבל מצד שני אין דברים אחרים להביא
אז מה עושים??

שרה UI/UX

משתמש צעיר
קופצת על האשכול
צריכה מתנה לחתן משהו בקטנה -אבל משהו לא קיטשי
כל הדברים הקטנים והלא שימושיים (מטען נייד,מטלית למשקפיים,מברשת לכובע וכיוצא באלו)לא רלוונטיים
צריכה למישהו מעשי מאד
אשמח לרעיונות
אני נואשת!!
אני גם השתגעתי לפני כל פגישה בתור מאורסים מה להביא (סתם אהבתי לבוא עם משהו לא שבאמת חייבים)
הרבה פעמים פשוט הכנתי כמה עוגות טובות וארזתי מהמם עם פיצוחים וג'לים וכו' פלוס מכתב יפה מהלב
תמיד התקבל בהתלהבות והתחסל בעזרת החברים תוך יום..

joelly

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
שאלה רצינית
באמת בחורים נהנים מהמתנות האלו?
נהנים בעיקר מהמחשבה.
לדג'
לשבת אפשר לשלוח עוגות\ יין טוב (יותר מתאים לחג)\בירות\פיצוחים
שמעתי על כמה שעשו חולצות סט\חולצה\קפוצון עם כיתוב אישי שהיה מתאים (נגיד לפגישה אחרונה)
כוס מצחיקה\עם תמונה\משפט
מנורת לילה
אלבום (עם תמונות כבר כמובן)
כל מיני דברים קטנים עם רעיון אפילו אם הם עלו שקל.
תחשבי על מאורעות שקרו לכם, דברים שדיברתם עליהם, בדיחות ומאורעות שצחקתם עליהם יחד. ותעשי משהו קשור.
ותכתבי.
תספרי על החיים שלך. מחשבות, מאורעות, איך את מרגישה, מה קורה לך. זה מאד מחבר והדבר הכי מעניין ושהכי שווה לקבל.

בנוסף, דברים יקרים יותר שאתה לא מפרגן לעצמך סתם ממש נחמד לקבל.
אוזניות בלוטוס טובות (אפל אם ממש משקיעים)
יין יקר (למי שאוהב)
שמעתי גם על חולצה יוקרתית (סטייל ראלף לורן. עניין של סגנון) וגקט ספורט איכותי (קולומביה או נורת' פייס)

ומה שמקובל -
אירוסין- שס ו\או שעון יוקרתי (לא רווח זהב בליטאי, וגם לא כולם רוצים כדאי לשאול. יש בחורים שיעדיפו עוד סט ספרים)
מתנות שחייבים להביא מתישהוא:
גביע
בושם
עניבה
לשבת אחרונה - תיק וטלית
יש גם שהכלה קונה קיטל
בחגים מקובל משהו שקשור לחג (עכשיו חנוכה - אז חנוכיה. אבל שוב תשאלי אותו אם מדבר אליו, או תבררי בעדינות)
ישיבעבוחר ילך עם מחזיק מפתחות שלו וכלתו?
חלק כן חלק לא
לכאורה יותר מוצלח לחרוט משפט כלשהוא שרלוונטי לכם
מה יש לו לעשות על מברשת לכובע/מטלית למשקפיים וכו???
אין
תמיהה די רצינית
אבל מצד שני אין דברים אחרים להביא
יש.
אז מה עושים??
הולכים עם הלב. אירוסין זה דבר כל כך אישי שלכם. את יודעת הכי טוב מה נכון לכם. תסמכי על עצמך ואל תקשיבי לכל הרעש מסביב. (בלי להגזים. מותר לשמוע לאנשים עם ניסיון, אבל תפעילי שכל ישר.)
עזבו אתכם מכל התמונות וההדפסות, ומכל הכללים, תחשבי על הבן אדם מה האופי שלו ומה התחביבים.
לקרא? לכתוב? פוליטיקה? נייעס? היסטוריה? כדורגל? אלקטרוניקה? ציור? טיולים? לכל תחום יש דברים שקשורים אליו. אם תמקדי אוכל לעזור לך יותר.

עוד דבר שהיה לי טוב - כל פעם שאת בקניות ורואה משהו שווה\חמוד\שטותי ומגניב - פשוט תקני. טוב שיש לך בבית כמה מתנות שמחכות ולא שכל פגישה את צריכה לשבו את הראש ב12 בלילה כשהחנויות בכלל סגורות כבר...

עוד נקודה לתשומת לב - בנוגע לחוק המקודש של ארנק -כל ארנקי העור היוקרתי בדרך כלל מאד עבים, מנפחים את הכיסים של החליפה\מכנסיים. לרוב הבחורים הפרמטר היחיד שחשוב בארנק זה שיהיה דקקק.

מזל טוב,
והכי חשוב - תזכרי להנות מכל רגע. זו תקופה מדב=הימה שלא חוזרת בעז"ה.

רפרפת

משתמש פעיל
עוד נקודה לתשומת לב - בנוגע לחוק המקודש של ארנק -כל ארנקי העור היוקרתי בדרך כלל מאד עבים, מנפחים את הכיסים של החליפה\מכנסיים. לרוב הבחורים הפרמטר היחיד שחשוב בארנק זה שיהיה דקקק.
אני נפלתי בזה בזמנו (כנשואה)
ולקח לי זמן להבין למה תמיד הוא 'שוכח' את הארנק בבית

א מרים

משתמש פעיל
באירוסין בד"כ לא נצרך מתנה כי החתן מקבל מהשווער שעון והכלה מקבלת מהשוויגער שעון זהב + עציץ ובד"כ גם המג'ימיקס מצטרף לחגיגה. אח"כ מביאים ש"ס, חנוכיה, גביע, מגילת אסתר (בד"כ לפי התקופות) טלית יש כאלו שמביאים אוצר החכמה ויש הנחה שווה לחתנים וכן הלאה (לא זוכרת מה הסדר בדיוק) וכל אלו מתנות מהשווער ולא מהכלה. לכן הבאתי מכתב יפה (לא משפט בודד) וזה הספיק לו לחלוטין.
רעיונות:
אני הבאתי לבעלי כחתן ציור (עולה 50 ש"ח לדמות) שהוא העתק של תמונה שלנו מהוורט והוא ממש אהב את זה. הלכתי על מתנות עם קונספט ולא הכל אני יכולה לפרט אבל אתן דוגמה: היה דגם של רכב שהוא חבב והזמנתי לו מינאטורה של הרכב ממש לפרטי פרטים היה לזה נושא כלשהוא שאני כבר לא זוכרת וזו הייתה מתנה ממש חמודה ומקורית.
לגבי נעלי בית- השארתי לו טבע נאות וחלוק מגבת ביחידה אחרי פגישה אחרונה, שימושי ביותר ולא נראה לי שהביך אותו... בכל אופן לא פגשתי אותו כשקיבל את זה.
הבאתי ארנק כרטיסים
אוזניות
חפתים, עניבה.
עניבה לחתונה בחרנו ביחד וזה היה רעיון ממש חמוד.
שלחתי לו ארוחת בוקר מפנקת לישיבה לרגל איזה מאורע שהיה לו.
לא עולה לי כל המתנות אז אם אזכר אני אכתוב.
בהצלחה.

התותח מאמזון

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
אני נפלתי בזה בזמנו (כנשואה)
ולקח לי זמן להבין למה תמיד הוא 'שוכח' את הארנק בבית
בדיוק!
מה שבחור שצריך זה ארנק כרטיסים , יש משהו מעניין שיש לחצן למטה וזה מעלה את הכרטיסים בסדר עולה
בקיצור משהו חמוד!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טו

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָֹה מִי יָגוּר בְּאָהֳלֶךָ מִי יִשְׁכֹּן בְּהַר קָדְשֶׁךָ:ב הוֹלֵךְ תָּמִים וּפֹעֵל צֶדֶק וְדֹבֵר אֱמֶת בִּלְבָבוֹ:ג לֹא רָגַל עַל לְשֹׁנוֹ לֹא עָשָׂה לְרֵעֵהוּ רָעָה וְחֶרְפָּה לֹא נָשָׂא עַל קְרֹבוֹ:ד נִבְזֶה בְּעֵינָיו נִמְאָס וְאֶת יִרְאֵי יְהוָה יְכַבֵּד נִשְׁבַּע לְהָרַע וְלֹא יָמִר:ה כַּסְפּוֹ לֹא נָתַן בְּנֶשֶׁךְ וְשֹׁחַד עַל נָקִי לֹא לָקָח עֹשֵׂה אֵלֶּה לֹא יִמּוֹט לְעוֹלָם:
נקרא  24  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה