מידע שימושי מתנה כספית לרב'ס בחיידר לפורים? כמה אתם נותנים?

מצב
הנושא נעול.

עשירה

משתמש מקצוען
תודה @שרי ש.
גם אני קראתי ונדהמתי מכל מה שנכתב כאן
תאווי בצע, חושבים על הכיס שלהם ועוד כל מיני אמרות שפר
מה זה? מאיפה זה בא לכם?
מה מבקשים בסך הכל? להעריך. אנחנו לא מלאכים, כל אחד צריך הערכה ולא משנה מה הוא או במה הוא עובד.
אני מכירה טוב את הצד של המלמדים, ואני יכולה להגיד שמלמדים לא מקבלים מספיק הערכה מצד ההנהלה.
בעלי מלמד ותיק, קרוב ל-20 שנה, מה נותן לו את הכח להמשיך ולהתמיד בזה יום יום?
אם בעלי הצליח עם כיתה מאתגרת במיוחד, או חולל איזה שינוי מהותי בילד עם קושי, ההנהלה בקושי מכירה בזה ובוודאי שלא תצ'פר אותו על זה.
בשונה מעבודות אחרות, שמקובל לקבל בונוסים על מאמץ, על פרויקטים מאתגרים וכדומה, בחיידרים אין דבר כזה.
ההערכה חייבת לבוא מצד ההורים, וכן, לפעמים הערכה מגיעה ע"י צ'ופר (והכוונה שלי לא רק בכסף, גם מכתב שנכתב מהלב נקרא צ'ופר). מה לעשות. אנחנו ההורים חייבים את זה לילדים שלנו. אנחנו רוצים שאם מחר יצוץ משהו שידרוש מהרבה השקעה מעבר (והורים לא מודעים לכמה יצירתיות נדרש מהמלמד כל יום שגם הילד החזק והחלק ביותר ייהנה בשיעורים), שיהיה לרבה כח ומוטיבציה להשקיע את נשמתו לא רק בגלל השכר שבטוח מגיע לו משמים אלא גם כי הוא יודע שיש מישהו שרואה ושם לב למאמצים שלו.
אסיים שרוב רובם של ההורים מעריכים באמת. יעידו על כך מאות המכתבים ששמורים אצלנו.

שימי הכבאי

משתמש מקצוען
אני מכירה טוב את הצד של המלמדים, ואני יכולה להגיד שמלמדים לא מקבלים מספיק הערכה מצד ההנהלה.
אם בעלי הצליח עם כיתה מאתגרת במיוחד, או חולל איזה שינוי מהותי בילד עם קושי, ההנהלה בקושי מכירה בזה ובוודאי שלא תצ'פר אותו על זה.
בשונה מעבודות אחרות, שמקובל לקבל בונוסים על מאמץ, על פרויקטים מאתגרים וכדומה, בחיידרים אין דבר כזה.
לכל המנהלים
מקווים שהבנתם את הרמז...

גם אנחנו הבנו
תודה

הוא היה אומר

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
תודה @שרי ש.
גם אני קראתי ונדהמתי מכל מה שנכתב כאן
תאווי בצע, חושבים על הכיס שלהם ועוד כל מיני אמרות שפר
מה זה? מאיפה זה בא לכם?
מה מבקשים בסך הכל? להעריך. אנחנו לא מלאכים, כל אחד צריך הערכה ולא משנה מה הוא או במה הוא עובד.
ההערכה חייבת לבוא מצד ההורים, וכן, לפעמים הערכה מגיעה ע"י צ'ופר (והכוונה שלי לא רק בכסף, גם מכתב שנכתב מהלב נקרא צ'ופר). מה לעשות. אנחנו ההורים חייבים את זה לילדים שלנו. אנחנו רוצים שאם מחר יצוץ משהו שידרוש מהרבה השקעה מעבר (והורים לא מודעים לכמה יצירתיות נדרש מהמלמד כל יום שגם הילד החזק והחלק ביותר ייהנה בשיעורים), שיהיה לרבה כח ומוטיבציה להשקיע את נשמתו לא רק בגלל השכר שבטוח מגיע לו משמים אלא גם כי הוא יודע שיש מישהו שרואה ושם לב למאמצים שלו.
אסיים שרוב רובם של ההורים מעריכים באמת. יעידו על כך מאות המכתבים ששמורים אצלנו.
בשמי ובשם הרב'ס האחרים.
תודה לך, וכן ל @שרי ש.
על המילים התומכות ועל ההבנה הנכונה והמדוייקת.
בהחלט כתבתם מילים טובות ומועילות.

(לא נעים לקרוא את המכולות מלאות מילות ביקורת ארסית, וטוב שיש קצת כאלו הנותנות קונטרה)

שוהם307

משתמש מקצוען
בתור מלמד אני רק רוצה לציין, שברכות ותודות שנשלחים אלי עם 'חרוזים' אני אפילו לא קורא...
רוב הסיכוים שהועתק מהיכן שהוא, ובנוסף זה לא מגיע מהלב, אלא בניסיון להרשים ולצאת ' מכובד'.
אני הכי אוהב לקרוא מכתב חם ומעריך שכתוב בפשטות ובזרימה.
לגבי הכסף, אני מלכתחילה מוריד ציפיות, כי אני יודע שלא לכולם יש, וגם ככה משקיעים במשלוח מנות, אבל מי שנותן זה נרשם אצל המלמד...

תמי אחת

משתמש סופר מקצוען
בתור מלמד אני רק רוצה לציין, שברכות ותודות שנשלחים אלי עם 'חרוזים' אני אפילו לא קורא...
רוב הסיכוים שהועתק מהיכן שהוא, ובנוסף זה לא מגיע מהלב, אלא בניסיון להרשים ולצאת ' מכובד'.
לגבי הכסף, אני מלכתחילה מוריד ציפיות, כי אני יודע שלא לכולם יש, וגם ככה משקיעים במשלוח מנות, אבל מי שנותן זה נרשם אצל המלמד...
חבל.
אני ממש משקיעה בחרוזים מעצמי. לא ממחזרת ולא מבקשת שיחברו בעבורי.
הדבר היחיד שעשיתי השנה, הוא לגננת דוברת אידיש שמתקשה בשפה העברית - כתבתי חרוזים בעברית, וביקשתי מחברה שתתרגם לי.
אבל אני תמיד כותבת אישית. ואני לא היחידה

לא מוגדרת

משתמש פעיל
חבל.
אני ממש משקיעה בחרוזים מעצמי. לא ממחזרת ולא מבקשת שיחברו בעבורי.
הדבר היחיד שעשיתי השנה, הוא לגננת דוברת אידיש שמתקשה בשפה העברית - כתבתי חרוזים בעברית, וביקשתי מחברה שתתרגם לי.
אבל אני תמיד כותבת אישית. ואני לא היחידה
גם אני מחברת ברכות אישיות ומקפידה שיהיה תואם למה שאני מעריכה אצל הרבה כל שנה כותבת מחדש בחרוזים חבל שלא מעריכים

שוהם307

משתמש מקצוען
אני יסביר למה לא מעריכים (כמובן שאני לא מתכוין לכל המלמדים ברור לי שיש כאלה שכן קוראים ונהנים),
בגלל שבדרך כלל החרוזים מועתקים אז מלכתחילה אני לא מתייחס לזה ברצינות, וגם בגלל שחלק מהמילים והתחושות לא נכתבות או שנכתבות בצורה חסרה בגלל החרוזים.
שוב, זו דעתי ועוד כמה מלמדים שאני מכיר ולא דעת כל המלמדים בכל מזרח התיכון...

לא מוגדרת

משתמש פעיל
אני יסביר למה לא מעריכים (כמובן שאני לא מתכוין לכל המלמדים ברור לי שיש כאלה שכן קוראים ונהנים),
בגלל שבדרך כלל החרוזים מועתקים אז מלכתחילה אני לא מתייחס לזה ברצינות, וגם בגלל שחלק מהמילים והתחושות לא נכתבות או שנכתבות בצורה חסרה בגלל החרוזים.
מה לכתוב בלי חרוזים??סתם מכתב?

Panda

משתמש מקצוען
עד כמה מתאים לתת מעטפה לגננת בגן חובה?

מ. ק.

משתמש מקצוען
חבל מאד,
אנחנו משקיעים הרבה בכתיבה של מכתב יפה בחרוזים שיהיה מותאם אישית רבה ולתלמיד.

י ר 3D

דגם
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
זה נכון שיש יופי מסוים במכתב פשוט מהלב.
אבל בתור אחד שכן אוהב לכתוב בחרוזים למחנכים של ילדי, אני גם אוהב לקרוא חרוזים,
חבל.
אני ממש משקיעה בחרוזים מעצמי.
גם אני מחברת ברכות אישיות ומקפידה שיהיה תואם למה שאני מעריכה אצל הרבה כל שנה כותבת מחדש בחרוזים חבל שלא מעריכים
תמשיכו בזה גם אם המלמד הוא מהסוג השני, הוא יודע שזה לוקח הרבה זמן ומחשבה, (ובפרט שזה מותאם למלמד הזה .. אני מקפיד להכניס החרוזים ובאקרוסטיכון משהו על הגמרא או המשניות הנלמדת)
וגם בגלל שחלק מהמילים והתחושות לא נכתבות או שנכתבות בצורה חסרה בגלל החרוזים.
כבר היה בזה מחלוקת הדולה בין הפייטנים הקדומים מה עדיף שיבינו יותר או שחרוזים יהיו יותר יפים (חוץ מזה שכל דבריהם היה ברוה"ק)
וחוץ מעבודת יוה"כ והפיוט של הלכות פסח ביוצרות שבת הגדול אנו רואים שכן קיבלו את החרוזים בעדיפות הראשונה.
אני מהחלק האחר במזרח התיכון
עוד הערה
אם תכתבו כאן מה קוראים ומה לא, אז כבר יהיה אשכול שלם האם נכון לכתוב למלמדים, אז בא נכיר תודה לכל ההורים שכותבים ומשקיעים כ"א לפי דרכו
נ.ב.
רק אל תעשו מה שקיבלתי שנה אחת מהורה של תלמיד (מאתגר) .
קיבלתי דף שההורים כתבו נוסח אחיד לכל המלמדים והשאירו ריק במקום של הילד ושל המלמד וצילמו את זה וכתבו את השמות בעט כחול.... זה כבר נחשב לזלזול ... ועדיף למי שלא יכול לכתוב הרבה שיכתוב אפילו כמה מילים מהלב

בייסי

משתמש פעיל
מנוי פרימיום

א. ד.

משתמש פעיל
עימוד ספרים
אם חורזי החרוזים, יכניסו מלה או שנים שמבטאת את המלמד המסויים, משהו בהקשר לתלמיד או החומר הנלמד, ששום אחר לא יבין רק המלמד הספציפי, אז כנראה הוא כן יעריך, והוא יבין שהוא לא הוריד את זה מהשאכול של פרוג......

יאנקאלע

משתמש מקצוען
אם חורזי החרוזים, יכניסו מלה או שנים שמבטאת את המלמד המסויים, משהו בהקשר לתלמיד או החומר הנלמד, ששום אחר לא יבין רק המלמד הספציפי, אז כנראה הוא כן יעריך, והוא יבין שהוא לא הוריד את זה מהשאכול של פרוג......
אפשר גם להכניס את שם המלמד בראשי תיבות וכד'

קרעפט

משתמש מקצוען
אתמול בכתיבת הברכות
אמרתי אילו היינו דוגריים מה היינו כותבים

לכבוד הרבה
אנא תתיחס יפה לבן שלי תקדם אותו תעלים עין מהתנהגויות שליליות וכו' וכו'
ואם זה הרבה של כיתה ח
תדאג להכניס אותו לישיבה טובה
אבא של ...

ואם הייתי ציני אז ככה

כולם כותבים לך שהם 'מעריכים אותך' וכו' וכו'
ואף מצרפים מעטפה להביע את ההערכה
ובינינו
כולם נותנים לך כי ככה מקובל לתת
אל תתעדף את הבן שלי תתיחס אליו כמו כולם (כי כולם נותנים.......)
ועדיין משהו בתוכי חושב שצריך לתת
(לא מכבר התגלגל לידי תלוש של עו''ה במשה''ח עם ותק של 15 שנים.......)
מותר לך לחייך מתחת השפם כשאבא של פוזן שם סכום לו מבוטל.......
וגם להתעצבן על אלו שדחפו לך מהמזוה קריסטל תות ושוקולד צמקאו

ואם אתה רוצה לדעם מי באמת מעריך אותך
זה אותן הברכות שנכתבות בנייר דפדפת עם כתב קריא וברור עם מילים חמות ומפרגנות
ולא חרוזים מפלסטיק עם מסגרת מחיפוש בגוגל שהודפסו אמש בשעה 3 לפנות בוקר.
נא לזרום הכל ברוח פורימית

שוהם307

משתמש מקצוען
יפה,
בבחינת יבוא השלישי ויכריע ביניהם.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמא

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָה קְרָאתִיךָ חוּשָׁה לִּי הַאֲזִינָה קוֹלִי בְּקָרְאִי לָךְ:ב תִּכּוֹן תְּפִלָּתִי קְטֹרֶת לְפָנֶיךָ מַשְׂאַת כַּפַּי מִנְחַת עָרֶב:ג שִׁיתָה יְהוָה שָׁמְרָה לְפִי נִצְּרָה עַל דַּל שְׂפָתָי:ד אַל תַּט לִבִּי לְדָבָר רָע לְהִתְעוֹלֵל עֲלִלוֹת בְּרֶשַׁע אֶת אִישִׁים פֹּעֲלֵי אָוֶן וּבַל אֶלְחַם בְּמַנְעַמֵּיהֶם:ה יֶהֶלְמֵנִי צַדִּיק חֶסֶד וְיוֹכִיחֵנִי שֶׁמֶן רֹאשׁ אַל יָנִי רֹאשִׁי כִּי עוֹד וּתְפִלָּתִי בְּרָעוֹתֵיהֶם:ו נִשְׁמְטוּ בִידֵי סֶלַע שֹׁפְטֵיהֶם וְשָׁמְעוּ אֲמָרַי כִּי נָעֵמוּ:ז כְּמוֹ פֹלֵחַ וּבֹקֵעַ בָּאָרֶץ נִפְזְרוּ עֲצָמֵינוּ לְפִי שְׁאוֹל:ח כִּי אֵלֶיךָ יְהוִה אֲדֹנָי עֵינָי בְּכָה חָסִיתִי אַל תְּעַר נַפְשִׁי:ט שָׁמְרֵנִי מִידֵי פַח יָקְשׁוּ לִי וּמֹקְשׁוֹת פֹּעֲלֵי אָוֶן:י יִפְּלוּ בְמַכְמֹרָיו רְשָׁעִים יַחַד אָנֹכִי עַד אֶעֱבוֹר:
נקרא  6  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה