מתלבטים איזה מקפיא לקנות בוש או ליבהר

רק ברכה

משתמש מקצוען
אנו מעוניינים לקנות מקפיא, נשמח לחוות דעת מבעלי הנסיון....

1. האם ליבהר? או להסתפק ב"בוש"?
2. האם נו-פרוסט? או די-פרוסט?
3. אם בוש- איך הוא מבחינת נקיון? האם מתנקה בקלות?
4. אם ליבהר- מה עושים בשבת?
:

מתוק מדבש

משתמש מקצוען
לי יש מקפיא של בוש כבר 5 שנים, מתנקה מצוין, (חסרון אחד - את החלק החיצוני של המגירות אני לא הצלחתי לפרק, למרות שזה נראה מורכב מ 2 חלקים) , די- פרוסט, פעם בחצי שנה בערך הוא מתמלא קרח וצריך להפשיר אותו.

נני5

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
לי יש מקפיא ליבהר כבר כמה שנים [לא זוכרת מדויק], די-פרוסט - אין שום טעם לוואי באוכל הקפוא!
בנקיון - כל המגירות והמדפים נשלפים [יש את שניהם - אם תרצי לוותר על המגירות בשלב מסוים],
לגבי שבת - יש לחצן לביטול צלצול-התראה על דלת פתוחה. אנחנו שאלנו את הרב שלנו - ופותחים רגיל. [כמובן לאחר שביטלנו את הצפצוף]

קורס

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
בררתי בלי סוף על הנושא... ואתמול הגיע אלי המקפיא!
ההחלטה שלי נפלה על בלרס 8 מגירות.
אמרו לי שרק לא הקפאה יבשה, הן מבחינת טעם לוואי במאכלים והן מבחינת כשרות.
לגבי הבוש - כמעט קניתי אותו, אך מישהי שיש לה שני מקפיאים אמרה לי שהתכולה של הבוש קטנה בגלל המבנה שלו, לעומת מקפיאים זהים בגודל החיצוני אך מכילים הרבה יותר, כדוגמת הבלרס. הוא אכן טיפונת יותר יקר אך היה שווה לי להוסיף 150 ש"ח ולקבל עוד כ-50 ליטר בתכולה.
בהצלחה.

save as

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
נכתב ע"י מתוק מדבש;2047721:
לי יש מקפיא של בוש כבר 5 שנים, מתנקה מצוין, (חסרון אחד - את החלק החיצוני של המגירות אני לא הצלחתי לפרק, למרות שזה נראה מורכב מ 2 חלקים) , די- פרוסט, פעם בחצי שנה בערך הוא מתמלא קרח וצריך להפשיר אותו.

גם לי יש בוש 3 שנים. מרוצה מאוד.
החיסרון היחיד שלו - שנכנסים פירורים לחלק החיצוני של המגירות, וא"א לפרק ולנקות שם.
ומזכירה את הטיפ שנתנו כאן בפרוג:
כדי להפשיר במהירות את הקרח מהמקפיא, מעמידים מולו מאוורר על עוצמה גבוהה. תוך כחצי שעה כל המקפיא מופשר.

חנה4

משתמש סופר מקצוען
D I G I T A L
אצלי יש את המקפיא של בוש שנה אחת, עכשיו ניקיתי פעם ראשונה.
והצלחתי לפרק את החלק החציוני של המגרה, צריך לשחרר קודם צד אחד ואז מצליחים לפרק לגמרי.
ממש תענוג

שוש 200

משתמש רשום
בררתי בלי סוף על הנושא... ואתמול הגיע אלי המקפיא!
ההחלטה שלי נפלה על בלרס 8 מגירות.
אמרו לי שרק לא הקפאה יבשה, הן מבחינת טעם לוואי במאכלים והן מבחינת כשרות.
לגבי הבוש - כמעט קניתי אותו, אך מישהי שיש לה שני מקפיאים אמרה לי שהתכולה של הבוש קטנה בגלל המבנה שלו, לעומת מקפיאים זהים בגודל החיצוני אך מכילים הרבה יותר, כדוגמת הבלרס. הוא אכן טיפונת יותר יקר אך היה שווה לי להוסיף 150 ש"ח ולקבל עוד כ-50 ליטר בתכולה.
בהצלחה.
מה גודל המקפיא?גובה??. רוחב?.עומק?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קל

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת מִמַּעֲמַקִּים קְרָאתִיךָ יְהוָה:ב אֲדֹנָי שִׁמְעָה בְקוֹלִי תִּהְיֶינָה אָזְנֶיךָ קַשֻּׁבוֹת לְקוֹל תַּחֲנוּנָי:ג אִם עֲוֹנוֹת תִּשְׁמָר יָהּ אֲדֹנָי מִי יַעֲמֹד:ד כִּי עִמְּךָ הַסְּלִיחָה לְמַעַן תִּוָּרֵא:ה קִוִּיתִי יְהוָה קִוְּתָה נַפְשִׁי וְלִדְבָרוֹ הוֹחָלְתִּי:ו נַפְשִׁי לַאדֹנָי מִשֹּׁמְרִים לַבֹּקֶר שֹׁמְרִים לַבֹּקֶר:ז יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה כִּי עִם יְהוָה הַחֶסֶד וְהַרְבֵּה עִמּוֹ פְדוּת:ח וְהוּא יִפְדֶּה אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל עֲוֹנֹתָיו:
נקרא  19  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה