מתכנתים - מה תרצו ללמוד?

5127109

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
אני רוצה להתחיל לעשות קורסים און ליין בנושאי תכנות, בעיקר JS FULL-STACK, נוד וריאקט וכו'.
באיזה נושאים כדאי לי להתמקד בקורס, מה אנשים רוצים ללמוד בעברית?
אשמח לשמוע הצעות.

java

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
כמה טכנולוגיות וספריות שהיתי ממליצה למי שרוצה להתקדם בנושאים הטרנדיים:
* React Hooks
* Jest
* כמובן, לכתוב הכל בts ולא בjs
אם יהיו לי עוד רעיונות - אכתוב.

תא חזי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
אני רוצה להתחיל לעשות קורסים און ליין בנושאי תכנות, בעיקר JS FULL-STACK, נוד וריאקט וכו'.
באיזה נושאים כדאי לי להתמקד בקורס, מה אנשים רוצים ללמוד בעברית?
אשמח לשמוע הצעות.
לא שפות תכנות. יש די והותר קורסים, גם בעברית, וכל שכן באנגלית (דעתי הענייה, שנכתבה כאן כמה פעמים, היא שמי שלא יודע לפחות אנגלית בסיסית - יכול להיות מתכנת, אבל מתכנת בלי אופק והתקדמות).
תעשה קורסים על soft skills, על התנהלות צוות, על עבודה עם GIT, על לינוקס (קורסים בלינוקס לא ראיתי בעברית, למעט חומר פנימי, דל וישן מאוד, של אוניברסיטאות), על "איך עובדים בהייטק" (לא "איך להתקבל בעבודה", אלא על התנהלות, זה יכול לעזור להרבה, בפרט לחרדים), וכו'. לא חסר.
סקרים אחרונים מצביעים ש60% מהעבודה של מתכנת ממוצע מתבססת על soft skills (= מיומנויות רכות, כלומר - כל מה שהוא לא תכנות - היכולת להרצות, היכולת לקבל ביקורת, להתממשק עם צוות, וכו').

מפתחת Net

משתמש צעיר
D I G I T A L
angular
Machine learning
בכללי יהיה יותר נחמד אם יהיו סרטונים שיראו מהי הדרך הטובה ביותר והיעילה לכתוב קוד
נגיד באנגולר אני בונה אתרים מאפס ואני חושבת שזה יהיה נחמד אם יהיו סרטונים שיראו איך לבנות אותו בצורה הכי יעילה וקלה
תודה רבה

5127109

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
אז חשבתי על משהו, פשוט להכין משהו בריאקט ותוך כדי להכיר נושאים ודרך התנהלות, ועל זה לבנות את הסדרה (הראשונה). סרטון ממצה אפשר למצוא כאן בדרייב, ואת האפליקציה עצמה ניתן לראות כאן.
דרך זה נוכל לגעת בכל מיני נושאים בפיתוח פרונט, כמו JS, react hooks,promises , SVG,async-await, ועוד ועוד. בעז"ה.

5127109

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
זה באמת בדרייב מי שרוצה שאתן לו גישה שיפנה אלי בפרטי (אם יש דרך לשתף קבצים עם כולם זה יהיה נהדר, כלומר שהקובץ יעבור לבדיקה וככה יהיה אפשר להפיץ אותו לציבור )

5127109

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
תודה רבה! לא ידעתי שאפשר לבקש לפתוח דרייב! מעתה זה יהיה הרבה יותר קל עבורי! ממש תודה רבה!!!

ואשמח לעמוד חות דעת מה אתם אומרים על המיזם.....

java

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
Redux זה פאסה.
היום יודעים שהיא נכתבה במהלך האקתון ע"י מפתח שהודה אח"כ אם הוא היה מבין את React לעומק הוא לא היה כותב אותה.
ואני אומרת את זה כפריקית של Redux לשעבר.
לפני כשנה הייתי ממליצה על mobx כstate manager חילופי,
אבל היום כשיש את React hooks, טכנולוגיה כל כך יפה, נקיה וברורה,
אין צורך בשום 3rd party אחר.
וואו איזה מיזם מדהים! ובכלל REACT היא שפת העתיד... אז מוצלח מאד!
יש הרבה כאלה שReact בשבילם היא שפת ההווה ;)

5127109

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
Redux זה פאסה.
נכון, זה באמת היה אמור להיות לגסי אבל יש הרבה שנתקעו עם זה בפריוקטים גדולים, ויש לזה ביקוש בשוק העבודה.
אני באמת אחוז ממובקס, כל כל נקי פשוט וקל, וגם נצרך לדברים גדולים. אם היה מקדים את זמנו היה לכולנו יותר קל.
אבל - את רידקס הרבה יותר קל לכתוב טסטים, במובקס קצת יותר מאמץ .
את מתכוונת לקונטקט או לuseReducer? בקונטקס הם ממליצים רק לדברים קטנים, והרידיוסר זה ממש "מיני-רידקס", ממש אותו קונספט, (ואגב כל ההוקס כולם עובדים מאחורי הקלעים עם יוזז רדיוסר)

java

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
נכון, זה באמת היה אמור להיות לגסי אבל יש הרבה שנתקעו עם זה בפריוקטים גדולים, ויש לזה ביקוש בשוק העבודה.
נכון.
לנו עצמנו יש כמה אפליקציות שנתקענו איתם:rolleyes:
אבל עדיין, לא הייתי ממליצה על זה למי שרוצה לרכוש טכנולוגיה חדשה.
ולא כדאי להשקיע בטכנולוגיה רק בשביל להכנס לפרויקט קיים.
תמיד אפשר ללמוד את זה נקודתית בעת הצורך.
את מתכוונת לקונטקט או לuseReducer? בקונטקס הם ממליצים רק לדברים קטנים, והרידיוסר זה ממש "מיני-רידקס", ממש אותו קונספט, (ואגב כל ההוקס כולם עובדים מאחורי הקלעים עם יוזז רדיוסר)
מתכוונת לcontext.
ורוב האפליקציות הסטנדרטיות לא צריכות בשביל ניהול state יותר ממה שיש לקונטקסט להציע.
לדברים יותר מורכבים עדיין הייתי משתמשת בredux
אבל שוב, זה כבר הופך להיות נקודתי וספציפי.

שירה מחשביסטית

משתמש רשום
Redux זה פאסה.
היום יודעים שהיא נכתבה במהלך האקתון ע"י מפתח שהודה אח"כ אם הוא היה מבין את React לעומק הוא לא היה כותב אותה.
ואני אומרת את זה כפריקית של Redux לשעבר.
אין צורך בשום 3rd party אחר.

redux מעמיסה אין סוף קוד ולא ממש נותנת תמורה כלשהי ואני גם ממש אשמח אם מישהו יתן לי דוגמה בפרויקט גדולף למרות זאת אני לא ממש מבינה מה הפיתרון החילופי שנותן מענה ל service שקיים באנגולר- מקום אחד לשמירת הדאטה ??

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכט

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת רַבַּת צְרָרוּנִי מִנְּעוּרַי יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב רַבַּת צְרָרוּנִי מִנְּעוּרָי גַּם לֹא יָכְלוּ לִי:ג עַל גַּבִּי חָרְשׁוּ חֹרְשִׁים הֶאֱרִיכוּ (למענותם) לְמַעֲנִיתָם:ד יְהוָה צַדִּיק קִצֵּץ עֲבוֹת רְשָׁעִים:ה יֵבֹשׁוּ וְיִסֹּגוּ אָחוֹר כֹּל שֹׂנְאֵי צִיּוֹן:ו יִהְיוּ כַּחֲצִיר גַּגּוֹת שֶׁקַּדְמַת שָׁלַף יָבֵשׁ:ז שֶׁלֹּא מִלֵּא כַפּוֹ קוֹצֵר וְחִצְנוֹ מְעַמֵּר:ח וְלֹא אָמְרוּ הָעֹבְרִים בִּרְכַּת יְהוָה אֲלֵיכֶם בֵּרַכְנוּ אֶתְכֶם בְּשֵׁם יְהוָה:
נקרא  20  פעמים

אתגר AI

רבי שמעון - הסיפור המלא • אתגר 15

לוח מודעות

למעלה