מתכנתים? מאגר מיוחד לחומרי למידה!

הללי 8

משתמש צעיר
אשמח לסרטונים ב C ובם ב- C++ ובלינוקס למי שיש זה ממש יעזור

אלוווופה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הנדסת תוכנה
אשמח לסרטונים ב C ובם ב- C++ ובלינוקס למי שיש זה ממש יעזור
מעלה לך פה קישור לשיעור מספר 20 ( למיטב ידיעתי זה השיעור האחרון, או שזה האחרון הפתוח בנטפרי כל השאר לא נבדקו כי הם ממש חדשים ). מתחת לסרטון מצורפים לינקים לכל השיעורים הקודמים, שיעור ברורים מאוד וקצרצרים, אם מישהו מתנדב להעלות לאתר לטובת כולם אודה לו מראש.

אסתר א

על ציר מחשבים ומוזיקה..
מנוי פרימיום
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
לבנות אתר שמאגד בצורה יפה חומרי למידה למתכנתים מכל הסוגים, מדריכי ווידיאו, בלוגים מובחרים (עברית), ועוד, ובדגש מיוחד על חומרים שנדבקו ואושרו ע"י נטפרי.
האתר מדהים!
קרוב משפחתי מתחיל ללמוד, והאתר הזה מספק גישה נוחה וקלה לריכוז שפות.
והפילטרים מעולים!

אננסית

משתמש מקצוען
קורס בסיסי לאוטומציה (בדיקות)קיים?
משהו כאן יכו להמליץ?

אביקטורי

משתמש חדש
שלום. אני מדריך סייבר בעברית ויש לי ביוטיוב ערוץ עם המון הדרכות מקצועיות. זה גם כולל הדרכות בסיסיות של בניית אתרים כיסודות להדרכות הסייבר.
פנו אלי חרדים והציעו לי לפרסם אותו פה.
כל התוכן שאני מעלה כשר וללא תמונות של נשים, אבל עדיין לא פתחתי אותו בספקיות השונות כמו נטפרי.
הבנתי שרק מי שלקוח של הספקיות אז מקשיבים לו כדי לפתוח את הערוץ.
אם מישהו יכול לעזור לי עם פתיחת הערוץ אצל הספקיות אני מאוד אשמח. וגם הוא יועיל לציבור הרחב שפה.
ניתן ליצור איתי קשר בגימייל avi.sevillia.cyber

אביקטורי

משתמש חדש
אחרי אין ספור פעמים שראיתי כאן בפורום אנשים מחפשים חומר לימודי לתכנות, עלה רעיון במוחי:
לבנות אתר שמאגד בצורה יפה חומרי למידה למתכנתים מכל הסוגים, מדריכי ווידיאו, בלוגים מובחרים (עברית), ועוד, ובדגש מיוחד על חומרים שנדבקו ואושרו ע"י נטפרי.

ממחשבה למעשה, והנה התוצאה!
צפה בקובץ המצורף 611654

אני מקווה מאוד שתיהנו מזה, ושיהיה לתועלת הכלל!

חשוב לציין שהאתר עדיין נמצא בבניה, ועוד אוצר גדול נמצא על הדרך, כמו כן יש עוד הרבה רעיונות להוסיף ולשפר, ובל"נ הם יתווספו ככל שירחיב הזמן...

תרומה לפרויקט
יש לכם רעיון טוב שיכול לקדם את המטרה של האתר? אשמח מאוד לשמוע את זה. כמו כן כל הערה יתקבל בשמחה!

איך זה עובד? (מאחורי הקלעים...)
האתר בנוי עם Gridsome - (Vue) Gridsome הוא "Static Site Generator", כלומר: כל התוכן של האתר (בעצם, כמעט הכל) שמגיע אליכם, מגיע כ-HTML סטטי!
למשל, כל הקריאות ל-API של YouTube קורות בזמן שהאתר בונה את עצמו על השרת, (כל פעם שמעדכנים משהו).
הריוח הגדול: מהירות! כשאתם פותחים את הדף הכל כבר נמצא שמה מוכן, אין צורך לחכות...
ויש עוד ריוח גדול, השימוש עם ה-API של YouTube מוגבל (10,000 קריאות ליום - אפשר לחרוג מזה די בקלות...), מכיון שכל הקריאות מתרחשות בזמן הבנייה, אני יכול לדעת בוודאות שאני לא יחרוג מהסך המותר ;)

אציין שאני נעזר הרבה באתר ווידיאו-טוב ליצירת המאגר של הסרטונים.
שלום. אשמח אם תוסיף את הערוץ יוטיוב שלי. הוא אושר בנטפרי ויש שם הדרכות בתחום הסייבר ופיתוח אתרים.

ynigun

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
שלום. אשמח אם תוסיף את הערוץ יוטיוב שלי. הוא אושר בנטפרי ויש שם הדרכות בתחום הסייבר ופיתוח אתרים.
אתה יכול לשלוח PR

אביקטורי

משתמש חדש
אחרי אין ספור פעמים שראיתי כאן בפורום אנשים מחפשים חומר לימודי לתכנות, עלה רעיון במוחי:

ממחשבה למעשה, והנה התוצאה!
צפה בקובץ המצורף 611654

אני מקווה מאוד שתיהנו מזה, ושיהיה לתועלת הכלל!

חשוב לציין שהאתר עדיין נמצא בבניה, ועוד אוצר גדול נמצא על הדרך, כמו כן יש עוד הרבה רעיונות להוסיף ולשפר, ובל"נ הם יתווספו ככל שירחיב הזמן...

תרומה לפרויקט
יש לכם רעיון טוב שיכול לקדם את המטרה של האתר? אשמח מאוד לשמוע את זה. כמו כן כל הערה יתקבל בשמחה!

איך זה עובד? (מאחורי הקלעים...)
האתר בנוי עם Gridsome - (Vue) Gridsome הוא "Static Site Generator", כלומר: כל התוכן של האתר (בעצם, כמעט הכל) שמגיע אליכם, מגיע כ-HTML סטטי!
למשל, כל הקריאות ל-API של YouTube קורות בזמן שהאתר בונה את עצמו על השרת, (כל פעם שמעדכנים משהו).
הריוח הגדול: מהירות! כשאתם פותחים את הדף הכל כבר נמצא שמה מוכן, אין צורך לחכות...
ויש עוד ריוח גדול, השימוש עם ה-API של YouTube מוגבל (10,000 קריאות ליום - אפשר לחרוג מזה די בקלות...), מכיון שכל הקריאות מתרחשות בזמן הבנייה, אני יכול לדעת בוודאות שאני לא יחרוג מהסך המותר ;)

אציין שאני נעזר הרבה באתר ווידיאו-טוב ליצירת המאגר של הסרטונים.
משום מה יש תקלה באתר והוא לא זמין.
אשמח אם תוכל לבדוק מדוע.
כמו כן הכנסתי כמה PULL REQUESTS ב GITHUB להכשרות חינם בסייבר. אשמח אם תוכל לאשר.

RIVKA W

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
ואוו זה פשוט גאוני. כבר שמרתי לי אותו בכרטיסיות.
יש מצב לשים שם גם חומרים באלגוריתמים ומבני נתונים?
ואולי להוסיף פונ' חיפוש...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  16  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה