חגים מתכון לגלידה שווה וטעימה לפסח

I) AM)

משתמש מקצוען
יש לי מתכון ממש שווה של גלידה עם קוקוס מקורמל, אבל בלי כמויות מדויקות, אם יהיה לך רלוונטי מחר בעז"ה יהיה לי נגיש יותר למתכוני של פסח
מכינים מתכון של גלידה פשוטה
מחממים במחבת שמן וסוכר ועושים קרמל, וכשהקרמל מוכן מכבים את האש ומוסיפים קוקוס ומערבבים, וכשהקוקוס מתקרר מכניסים לתוך הגלידה
יוצא מדהים

ע.מ.

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
יש לי מתכון ממש שווה של גלידה עם קוקוס מקורמל, אבל בלי כמויות מדויקות, אם יהיה לך רלוונטי מחר בעז"ה יהיה לי נגיש יותר למתכוני של פסח
מחממים במחבת שמן וסוכר ועושים קרמל, וכשהקרמל מוכן מכבים את האש ומוסיפים קוקוס ומערבבים, וכשהקוקוס מתקרר מכניסים לתוך הגלידה
יוצא מדהים
אשמח מאד

אחות יהודייה

משתמש פעיל
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
מוצלח מאוד מאוד!!! קרדיט למרווה לצמא שנה שעברה.
גלידת נוגט תבנית עגולה גדולה נמוכה

• 150 גרם פקאנים (או אגוזי לוז) קלופים
  • כוס סוכר
  • 1/3 כוס מים
לגלידה-

• 5 ביצים
  • חצי כוס סוכר
  • חלק ממחית הנוגט
  • כף קפה
  • כוס פקאנים מסוכרים גרוסים
אופן ההכנה:

לרפד תבנית בנייר אפיה ולפזר בה את הפקאנים, ולערבב עם הסוכר והמים, לשטח לשכבה אחידה.

לאפות בחום 180 מעלות כ- 15 דקות עד שהפקאנים נראים שחומים ( לא שחורים!)

לצנן מעט. לקצוץ גס במג'ימיקס עם להב סכין.

להוריד כוס לגלידה.

להוסיף מים לפקאנים הגרוסים ולהמשיך לטחון עד שמתקבל קרם.

לשמור מעט כמות לקישוט.

הכנת הגלידה:

לערבב חלמונים עם נוגט.

להקציף חלבונים עם סוכר. להוסיף את תערובת החלמונים ואת שאר המוצרים בערבול עדין.

לשטח בתבנית בינונית ולזלף מעל את קרם הנוגט.

(אפשר לעשות עיגולים עיגולים ולמרוח פנימה בעזרת קיסם.)

I) AM)

משתמש מקצוען
10 ביצים מופרדות
כוס סוכר
חצי כוס שמן/1 קצפת צמחית
להקציף ביצים, להוסיף סוכר. להוסיף שמן או להקציף בנפרד את הקצפת צמחית ולערבל יחד בעדינות
לחמם במחבת 3/4 כוס סוכר ו1/3 כוס שמן. כשנעשה חום בהיר, לכבות את האש ולהוסיף כוס וחצי קוקוס, לערבב היטב ולחתוך עם התרוד בעוד הקוקוס חם. לקרר היטב!
להוסיף את רוב הקוקוס המקורמל לגלידה ולהשאיר חלק בקופסא לפיזור מעל ולנשנוש..
מעדן!

ע.מ.

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
10 ביצים מופרדות
כוס סוכר
חצי כוס שמן/1 קצפת צמחית
להקציף ביצים, להוסיף סוכר. להוסיף שמן או להקציף בנפרד את הקצפת צמחית ולערבל יחד בעדינות
לחמם במחבת 3/4 כוס סוכר ו1/3 כוס שמן. כשנעשה חום בהיר, לכבות את האש ולהוסיף כוס וחצי קוקוס, לערבב היטב ולחתוך עם התרוד בעוד הקוקוס חם. לקרר היטב!
להוסיף את רוב הקוקוס המקורמל לגלידה ולהשאיר חלק בקופסא לפיזור מעל ולנשנוש..
מעדן!
נשמע ממש מעניין!
יישר כח

chely

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
יוצא מדהים
תודה!
אכין בעז"ה, אבל אולי מישהי תסביר לי איך מכינים קרמל באופן מוצלח ושלא יהיה גושי??

I) AM)

משתמש מקצוען
אכין בעז"ה, אבל אולי מישהי תסביר לי איך מכינים קרמל באופן מוצלח ושלא יהיה גושי??
בעיקרון לערבב מדי פעם, ולשים לב לצבע. חום כהה זה כבר שרוף ולא טוב בטעם. צריך להיות חום בהיר(ענברי), אבל שהכל יהיה ככה. בסוף כדאי לערבב כדי שהכל יהיה קרמלי אבל לא שרוף.
במתכון הזה ספציפית אין בעיה שיהיו גושים כי זה טעים, אבל כן כדאי כמו שכתבתי להפריד עם תרוד את הקוקוס עם הקרמל כשזה עוד חם וקל לעשות את זה

chely

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בעיקרון לערבב מדי פעם, ולשים לב לצבע. חום כהה זה כבר שרוף ולא טוב בטעם. צריך להיות חום בהיר(ענברי), אבל שהכל יהיה ככה. בסוף כדאי לערבב כדי שהכל יהיה קרמלי אבל לא שרוף.
במתכון הזה ספציפית אין בעיה שיהיו גושים כי זה טעים, אבל כן כדאי כמו שכתבתי להפריד עם תרוד את הקוקוס עם הקרמל כשזה עוד חם וקל לעשות את זה
אוקי תודה
ואיך הכמויות?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יא

א לַמְנַצֵּחַ לְדָוִד בַּיהוָה חָסִיתִי אֵיךְ תֹּאמְרוּ לְנַפְשִׁי (נודו) נוּדִי הַרְכֶם צִפּוֹר:ב כִּי הִנֵּה הָרְשָׁעִים יִדְרְכוּן קֶשֶׁת כּוֹנְנוּ חִצָּם עַל יֶתֶר לִירוֹת בְּמוֹ אֹפֶל לְיִשְׁרֵי לֵב:ג כִּי הַשָּׁתוֹת יֵהָרֵסוּן צַדִּיק מַה פָּעָל:ד יְהוָה בְּהֵיכַל קָדְשׁוֹ יְהוָה בַּשָּׁמַיִם כִּסְאוֹ עֵינָיו יֶחֱזוּ עַפְעַפָּיו יִבְחֲנוּ בְּנֵי אָדָם:ה יְהוָה צַדִּיק יִבְחָן וְרָשָׁע וְאֹהֵב חָמָס שָׂנְאָה נַפְשׁוֹ:ו יַמְטֵר עַל רְשָׁעִים פַּחִים אֵשׁ וְגָפְרִית וְרוּחַ זִלְעָפוֹת מְנָת כּוֹסָם:ז כִּי צַדִּיק יְהוָה צְדָקוֹת אָהֵב יָשָׁר יֶחֱזוּ פָנֵימוֹ:
נקרא  10  פעמים

אתגר AI

חג מתן תורה • 1

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה