מידע שימושי מתי מסתיימת השנה במעון?

nori

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
יום חמישי י"ג אב כולל. לפי לוח החופשות.
אבל כבר שמעתי על מעון שאיכשהו עשו חשבון שהם גומרים בתשעה באב כי נשאר להם זכוי מהקורונה..
אצלינו אף פעם לא היה טריקים ושטיקים מקוה שגם בזה לא (גבו בצורה הוגנת כל הקורונה, עבדו ככל שהתאפשר)

בבושקלה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
אבל כבר שמעתי על מעון שאיכשהו עשו חשבון שהם גומרים בתשעה באב כי נשאר להם זכוי מהקורונה..
אצלינו אף פעם לא היה טריקים ושטיקים מקוה שגם בזה לא (גבו בצורה הוגנת כל הקורונה, עבדו ככל שהתאפשר)
כנ''ל
גם אצלינו עד י''ג אב כולל
לא כולל ט' באב

פרידי

משתמש רשום
אפשר לשאול על איזה מעונות מדובר

כנ''ל
גם אצלינו עד י''ג אב כולל
לא כולל ט' באב

בבני ברק?

nori

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
כי המנהלת אומרת שבגלל שהיה סגר בסוכות
לא צריך להשלים את הימים האלה
אצלכם במעון היה סגר בסוכות??
האמת שהנחתי בגלל ההתנהלות עד היום שהם ימשיכו להיות בסדר. אבל אולי אני תמימה. שלחתי שאלה להנהלה.
בעקרון שלמנו על ימי החופשה בסגר. אתם לא?

אמא ומתכנתת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
זה לא מעון אחד, זה רוב המעונות החרדיים לדעתי.
ולצערי אחרי שביררתי מול התמת, אמרו לי שאם לא גבו על הימים בסוכות - הם יכולים לסיים מוקדם יותר.

(לא שאני מבינה את זה, ממתי משנים את לוח החופשות בלי הסכמת ההורים? אבל זו התשובה של התמת)

צחור

משתמש מקצוען
ולצערי אחרי שביררתי מול התמת, אמרו לי שאם לא גבו על הימים בסוכות - הם יכולים לסיים מוקדם יותר.

(לא שאני מבינה את זה, ממתי משנים את לוח החופשות בלי הסכמת ההורים? אבל זו התשובה של התמת)
אצלנו לומדים לפי הלוח עד י"ג
בבני ברק.

יש מצב שמפחדים יותר מההורים?

• תודה
Reactions: LO

חחח

משתמש סופר מקצוען

לא גבו אצלכם על סוכות?
ז"א גבו באוקטובר רק 33%?

ברוך ר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
רשמית סיום שנת הלימודים במעון השנה זה י' באב
הימים הנוספים זה רק השלמה על ימי חוה"מ סוכות ששולם עליו ולא היה בפועל לימודים
אם לא שולם עליו, אז אין צורך בהשלמה ולכן הלימודים מסתיימים בסוף שנת הלימודים

חחח

משתמש סופר מקצוען
רשמית סיום שנת הלימודים במעון השנה זה י' באב
הימים הנוספים זה רק השלמה על ימי חוה"מ סוכות ששולם עליו ולא היה בפועל לימודים
אם לא שולם עליו, אז אין צורך בהשלמה ולכן הלימודים מסתיימים בסוף שנת הלימודים
נראה לי שרוב אם לא כל המעונות ביצעו על החגים גבייה כרגיל.

חחח

משתמש סופר מקצוען
גבו חלקית, כבר איבדתי את החשבון המדויק.
הם טוענים שעל הימים האלו לא היתה גביה.
שאלי אותם אחרת-כמה גבייה עשו על אוקטובר ותבדקי בעצמך-אם באמת לא גבו על סוכות הרי שהיו אמורים לגבות ממך 33%. ובמידה וכן ביצעו גבייה על סוכות היו אמורים לגבות 66%. חישוב פשוט.

מתוכנתת

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
שאלי אותם אחרת-כמה גבייה עשו על אוקטובר ותבדקי בעצמך-אם באמת לא גבו על סוכות הרי שהיו אמורים לגבות ממך 33%. ובמידה וכן ביצעו גבייה על סוכות היו אמורים לגבות 66%. חישוב פשוט.
אצלנו גבו 50 אחוז, אז? שילמנו על סוכות או לא?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכח

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אַשְׁרֵי כָּל יְרֵא יְהוָה הַהֹלֵךְ בִּדְרָכָיו:ב יְגִיעַ כַּפֶּיךָ כִּי תֹאכֵל אַשְׁרֶיךָ וְטוֹב לָךְ:ג אֶשְׁתְּךָ כְּגֶפֶן פֹּרִיָּה בְּיַרְכְּתֵי בֵיתֶךָ בָּנֶיךָ כִּשְׁתִלֵי זֵיתִים סָבִיב לְשֻׁלְחָנֶךָ:ד הִנֵּה כִי כֵן יְבֹרַךְ גָּבֶר יְרֵא יְהוָה:ה יְבָרֶכְךָ יְהוָה מִצִּיּוֹן וּרְאֵה בְּטוּב יְרוּשָׁלִָם כֹּל יְמֵי חַיֶּיךָ:ו וּרְאֵה בָנִים לְבָנֶיךָ שָׁלוֹם עַל יִשְׂרָאֵל:
נקרא  25  פעמים

לוח מודעות

למעלה