מתחם שפע בבני ברק | מאות יח"ד על הנייר

ציפורים

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
אני יענה עניינית בלבד, לגבי שאר השאלות והעקיצות, יש מטפלים עם תעודות.

אכן כן. אפשר לפגוש אותו בבית הוראה שלו ברח' מצדה בב"ב

חברת קדם שייכת ליזם בשם יוריאל זלצמן, כל ירושלמי שמתעסק בנדל"ן מכיר את השם הזה, ניתן לראות באתר שלהם את הפרוייקטים שהם בנו, אני דיברתי עם אנשים מפרויקט בית וגן רזידנס, מתחם "בנית" ברוממה, וארמון הנציב בירושלים. (מעניין שהוא לא מכיר את הכותבים החכמים פה בפורום). ואכן בתור אחד שחפר כמו שצריך על הפרוייקט וקורא את מה שהחברה כותבים פה אני מסכים עם הקביעה שאסור לקבל החלטות לפי יועצים בעילום שם.
באתר זה לא נראה שיש כבר פרויקט אחד בנוי... הכל הדמיות....
בנוסף נראה שבכל הפרויקטים הנל הוא הקבלן בפועל ולא היזם.
בנוסף נראה שהאתר הוקם במיוחד לצורך קידום אחוזת שפע..

חיפוש אחר השם יוריאל זלצמן בגוגל, לא מעלה כלום, חוץ מהמון כתבות ממונות על אחוזת שפע...

szn

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עריכה תורנית

יהודית ה

משתמש רשום
אני יענה עניינית בלבד, לגבי שאר השאלות והעקיצות, יש מטפלים עם תעודות.

אכן כן. אפשר לפגוש אותו בבית הוראה שלו ברח' מצדה בב"ב

חברת קדם שייכת ליזם בשם יוריאל זלצמן, כל ירושלמי שמתעסק בנדל"ן מכיר את השם הזה, ניתן לראות באתר שלהם את הפרוייקטים שהם בנו, אני דיברתי עם אנשים מפרויקט בית וגן רזידנס, מתחם "בנית" ברוממה, וארמון הנציב בירושלים. (מעניין שהוא לא מכיר את הכותבים החכמים פה בפורום). ואכן בתור אחד שחפר כמו שצריך על הפרוייקט וקורא את מה שהחברה כותבים פה אני מסכים עם הקביעה שאסור לקבל החלטות לפי יועצים בעילום שם.
היי אני התעניינתי ברכישת דירה וביררתי על פרויקט בנית וארמון הנציב והבנתי ששתיהם בכלל בשלבי תכנון
כך שאני לא יודעת עם אלו אנשים/דיירים דיברת מהפרויקטים שם.
מה שכן מהקצת בירור שעשיתי שמעתי שיש כן אנשים שמכירים את אדון יוריאל זלצמן והם אמרו שהוא אמין וישר

יהודית ה

משתמש רשום
שניהם בירושלים
אחד קרקע של יזם פרטי השני פינוי בינוי
שניהם רק בשלבי תכנון/תבע/היתרים וכדו
זה המידע שאני קיבלתי אין לי היכרות

szn

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עריכה תורנית
היכן זה הקרקע הפרטית או הפינוי בינוי?

אם אדע אוכל לבדוק מה המצב התכנוני

TLY

משתמש רשום
מישהו יודע האם השתנה משהו שם בקבוצה הזאת בעקבות מה שקורה עם טריא?
שואלת בשביל חברה שנרשמה שם

די

משתמש סופר מקצוען
פורסם היום ביתד שמחיר הקרקע במתחם שפע הוזל ל11,900 ש"ח למ"ר במקום 13,000 (לפני מע"מ).
נשמע שעסקים כרגיל...

די

משתמש סופר מקצוען
קבוצה חדשה?
מתוך יתד היום
IMG_5683.JPG

המקשר

משתמש חדש
בררתי במשרד מכירות ברח' השלושה, הם ענו לי שיש מריבות בין בעל הקרקע המרכזי לבין משקיע, שהשקיע אצלו במגרש, ולא מוכן לצאת מהעיסקא בכל סכום, יש להם דד ליין למכור את המגרש עד 3 חודשים וחברת קדם שחתומה איתם רוצה לשלם למשקיע ולהוציא אותו מהעיסקא, אבל הוא נלחם להישאר ולכן הוא פירסם את המודעה ביתד, כדי להלחיץ את קדם להשאיר אותו כמשקיע, אין לזה שום ערך אפשר להתקשר ולהווכח, בטלפון לא יודעים לומר כלום חוץ מזה שצריך להביא 18000 ש"ח .
מקווה מאד שזה אכן כך

DDESIGN

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
בררתי במשרד מכירות ברח' השלושה, הם ענו לי שיש מריבות בין בעל הקרקע המרכזי לבין משקיע, שהשקיע אצלו במגרש, ולא מוכן לצאת מהעיסקא בכל סכום, יש להם דד ליין למכור את המגרש עד 3 חודשים וחברת קדם שחתומה איתם רוצה לשלם למשקיע ולהוציא אותו מהעיסקא, אבל הוא נלחם להישאר ולכן הוא פירסם את המודעה ביתד, כדי להלחיץ את קדם להשאיר אותו כמשקיע, אין לזה שום ערך אפשר להתקשר ולהווכח, בטלפון לא יודעים לומר כלום חוץ מזה שצריך להביא 18000 ש"ח .
מקווה מאד שזה אכן כך
מודעה שנראית נוכלות מתחילתה ועד סופה.

משקפיים עגולים

משתמש פעיל
אני שלחתי מישהו שישאל את יעקב רינץ מהמודיע מה הסיפור שם
והוא טען שהכל בסדר
אני כמובן לא לוקחת אחריות
לא לסמוך עלי תבברו בעצמכם

אולי מעניין אותך גם...