מתחם שפע בבני ברק | מאות יח"ד על הנייר

ש. וייסבלום

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
D I G I T A L

חני וחיים

משתמש פעיל
אז למה לי לבטל עיסקה מוצלחת, בגלל שיש פה למישהו אינטרס?
ישפוט הקורא למי יש אינטרס....

לניק אחד שכל כתיבתו היא ספציפית בשרשור הזה,
או לניקים רבים שכותבים כבר זמן רב בכל מרחבי פרוג.

ש. וייסבלום

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
D I G I T A L
אני מאוד מבין את הקונה היקר שלא נעים לו להודות לעצמו שלא עשה את עסקת חייו...
אבל כשיש הרבה אחרים שכמעט משתכנעים מהתעמולה על הפרויקט הזה
חשוב לשקף את המציאות
לטוב ולמוטב
מבירור אישי שלי מעמיק מאוד
יצא שגם אם הכל ילך כשורה כמו שהם מבטיחים (מה שלכל בר דעת ברור שלא)
אין כאן בשורה בכלל
אפשר לקחת את הסכום הזה ולקנות כעת דירה מוכנה ובהפרש הזמנים עד ששם יהיה מוכן עוד להרוויח הרבה

משקפיים עגולים

משתמש פעיל
זה למה
דווקא זה ממש לא חשש!!
אני כתבתי בעבר על חששות אחרים
אך זה ממש לא חשש
רק למי שהשקיע כסף בטריא אז יכול לסבול מחוסר מזומנים
אבל למי שלווה לא יהיה שום בעיה אדרבה אולי יתנו לו מחר יותר זול

זאבי

משתמש פעיל
רכשתי דירה באוסם לפני כ 15 שנה, והיום היא שילשה את עצמה, בשעתו רבים מחברי הטובים (כולל 2 מתווכים מומחים) הזהירו אותי מלרכוש, והביאו לכך ת"ק טעמים משכנעים , בחסדי השם שמעתי בשעתו לדעת תורה, והיום אני ב"ה צוחק כל הדרך אל הבנק וזאת כאשר חברי המלומדים אוכלים אנג'ל.
נמצאת למד שלמרות הטענות לכאן ולכאן זה עדיין יכול להיות מכרה זהב.
לא הייתי מקבל החלטה בכלל, וודאי שלא בעסקת נדל"ן מההתכתבויות כאן, ולה' הישועה.

ש. וייסבלום

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
D I G I T A L
רכשתי דירה באוסם לפני כ 15 שנה, והיום היא שילשה את עצמה, בשעתו רבים מחברי הטובים (כולל 2 מתווכים מומחים) הזהירו אותי מלרכוש, והביאו לכך ת"ק טעמים משכנעים , בחסדי השם שמעתי בשעתו לדעת תורה, והיום אני ב"ה צוחק כל הדרך אל הבנק וזאת כאשר חברי המלומדים אוכלים אנג'ל.
אין מה להשוות בכלל בכלל
על קבוצת רכישה שמעת?

commit

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
שם זה לא היה קבוצת רכישה.
וזה גם היה יותר זול ממחיר השוק.
2 הנתונים האלו משמעותיים מאוד.

ש. וייסבלום

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
D I G I T A L
מה שקשה לי לראות זה אברכים שמים את מיטב כספם על דירה שעולה יקר מאוד
רק בגלל שהם משתכנעים מפרסום מסיבי
ומההרגשה שהם 'מקמבנים את העולם' כשהם קונים בקבוצת רכישה
בזמן שאחרים עושים עליהם כסף כמו קבלן רגיל..
גם אם הכל ילך הכי חלק שאפשר זה ממש לא משתלם
על אחת כמה וכמה כשכולנו יודעים מה באמת יקרה שם
תשאלו את משקיעי בנדיקט, אחיסמך ועוד שלל קבוצות רכישה...

המקשר

משתמש חדש
קודם כל החישוב שלי הוא שאין דירות טובות וגדולות באזור, ושם מצאתי דירה גדולה ומרפסת.
ודאי שעדיף לי למצוא יותר זול, אבל קודם כל אני מחפש דירה גדולה, וטוב לי שאני לא צריך למכור את הדירה שלי עכשיו,
אני בררתי על היזמים - קדם בפרויקטים קודמים, ואנשים היו מאוד מרוצים. לקחתי עו"ד טוב, שאלתי דעת תורה, שאלתי לדעת הרב סילמן, ורכשתי.
יש קבוצות רכישה שאכזבו בגדול, ויש קבלנים שאכזבו. לכן מבררים כמו שצריך, ולא קונים כל לוקש.
בתחילה נלחצתי מהדעות בפורום, אבל היום ברור לי, שאין טעם לקבל החלטות לפי התכתבויות בפורום

ציפורים

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
קודם כל החישוב שלי הוא שאין דירות טובות וגדולות באזור, ושם מצאתי דירה גדולה ומרפסת.
ודאי שעדיף לי למצוא יותר זול, אבל קודם כל אני מחפש דירה גדולה, וטוב לי שאני לא צריך למכור את הדירה שלי עכשיו,
אני בררתי על היזמים - קדם בפרויקטים קודמים, ואנשים היו מאוד מרוצים. לקחתי עו"ד טוב, שאלתי דעת תורה, שאלתי לדעת הרב סילמן, ורכשתי.
יש קבוצות רכישה שאכזבו בגדול, ויש קבלנים שאכזבו. לכן מבררים כמו שצריך, ולא קונים כל לוקש.
בתחילה נלחצתי מהדעות בפורום, אבל היום ברור לי, שאין טעם לקבל החלטות לפי התכתבויות בפורום
איזה פרויקטים קודמים, קדם יזמו? והאם גם הפרויקטים ההם בקבוצות רכישה?

בלי להיכנס ליזם כזה או אחר, מהיכרות אישית שלי עם שתי קבוצות רכישה שונות, זה בסוף המון המון עוגמת נפש. פשוט קחו את זה בחשבון בין כל שאר המרכיבים.

צחי קרמר

משתמש פעיל
בפרויקט הזה קבוצת רכישה זה הבעיה הכי קטנה
תבדקו טוב טוב את היזם ולא את חברות הקש
חבל שאנשים טוענים טענות כ"כ ברורות לגבי המחיר וכד
והתשובות הם אני קניתי לפני 15 שנים ,אני לא צריך למכור את הדירה שלי
היזהרוווו

הנדלניסט

משתמש פעיל
אני שמח שיש כאן מישהו שבדק פרויקטים שלהם אני אשמח לקבל רשימה של 4-5 פרויקטים שלהם.
כי אני נמצא כאן למעלה מעשור בתחום הבניה במדינת ישראל ולא מכיר אותם בכלל וכל מיש אני מתעסק איתם לא הכיר אותם לפני סיפורי בני ברק.
בכללי אשמח להכיר את החברה הזאת קדם ישראל מה שמה האמיתי כי לא מצאתי ברשם החברות חברה כזאת.
הבוקר ישבתי עם אחד מהאדריכלים הבכירים שמגישים תוכניות לעיריית בני ברק מה 3 הגדולים והוא הראה לו תוכניות שהוא הכין עבור מתחם שפע ודברנו על המרפסות הגדולות שהם מבטיחים והוא פשוט אמר שאין סיכוי שהם יקבלו את זה ורואים שמי שמתכנן אין לו הכרות בכלל עם בני ברק

זאבי

משתמש פעיל
לגבי המחירים של אוסם בזמנו, זה היה מאוד יקר למחירי השוק, חוץ מקומה 7 שאנשים לא רצו לקנות.
לדעתי מי שמתעסק באמת בנדלן או בבניה לא מוצא זמן פנוי להתכתב בפורומים, אז שוב אני מזכיר לעולם אל תקבלו החלטות לפי דעות בעילום שם בפורומים,
סיפר לי חבר ממשרד פרסום, שחלק מעבודתו זה כתיבה מגמתית בקבוצות ובפורומים

הנדלניסט

משתמש פעיל
לגבי המחירים של אוסם בזמנו, זה היה מאוד יקר למחירי השוק, חוץ מקומה 7 שאנשים לא רצו לקנות.
המחירים באוסם בזמנו היו זולים ממחירי השוק בבני ברק, כך שלא נותן לעובדות לבלבל אותנו. כן לאחר מכירת כ30% מהדירות המחירים עלו
לדעתי מי שמתעסק באמת בנדלן או בבניה לא מוצא זמן פנוי להתכתב בפורומים, אז שוב אני מזכיר לעולם אל תקבלו החלטות לפי דעות בעילום שם בפורומים,
אני מבין שזה כואב מה שאני כותב ולכן קבלתי את התגובה

geekית מחשבים

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
ממש ממש לא נכון,
מכרו שם דירות מאוד גדולות במחיר זול יחסית לשוק. בכל הקומות..

מה האינטרס של אנשים לכתוב בעד דירת יד 2 ונגד קבוצת רכישה זו או אחרת??
תשאל כל עו"ד והוא יגיד לך לברוח..
אולי הפוסל במומו פוסל...

ש. וייסבלום

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
D I G I T A L
למה שאי מי
ירצה לשלם לי אגורה שחוקה בשביל שאכתוב שצריך להיזהר
מה האינטרס שלי כבר יכול להיות
חוץ מלהזהיר אנשים לא לפול בפח
(ואגב אני אישית ממש מעדיף שכולם ירכשו מהם ומאוד אלף קבוצות רכישה וכך ישארו לי דירו יד שניה/מקבלן במחיר שפוי...)

המקשר

משתמש חדש
אני יענה עניינית בלבד, לגבי שאר השאלות והעקיצות, יש מטפלים עם תעודות.
הוא המליץ ספיצפית על הפריוקט הזה ברחוב השלשה?
אכן כן. אפשר לפגוש אותו בבית הוראה שלו ברח' מצדה בב"ב

חברת קדם שייכת ליזם בשם יוריאל זלצמן, כל ירושלמי שמתעסק בנדל"ן מכיר את השם הזה, ניתן לראות באתר שלהם את הפרוייקטים שהם בנו, אני דיברתי עם אנשים מפרויקט בית וגן רזידנס, מתחם "בנית" ברוממה, וארמון הנציב בירושלים. (מעניין שהוא לא מכיר את הכותבים החכמים פה בפורום). ואכן בתור אחד שחפר כמו שצריך על הפרוייקט וקורא את מה שהחברה כותבים פה אני מסכים עם הקביעה שאסור לקבל החלטות לפי יועצים בעילום שם.

ציפורים

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
אני יענה עניינית בלבד, לגבי שאר השאלות והעקיצות, יש מטפלים עם תעודות.

אכן כן. אפשר לפגוש אותו בבית הוראה שלו ברח' מצדה בב"ב

חברת קדם שייכת ליזם בשם יוריאל זלצמן, כל ירושלמי שמתעסק בנדל"ן מכיר את השם הזה, ניתן לראות באתר שלהם את הפרוייקטים שהם בנו, אני דיברתי עם אנשים מפרויקט בית וגן רזידנס, מתחם "בנית" ברוממה, וארמון הנציב בירושלים. (מעניין שהוא לא מכיר את הכותבים החכמים פה בפורום). ואכן בתור אחד שחפר כמו שצריך על הפרוייקט וקורא את מה שהחברה כותבים פה אני מסכים עם הקביעה שאסור לקבל החלטות לפי יועצים בעילום שם.
באתר זה לא נראה שיש כבר פרויקט אחד בנוי... הכל הדמיות....
בנוסף נראה שבכל הפרויקטים הנל הוא הקבלן בפועל ולא היזם.
בנוסף נראה שהאתר הוקם במיוחד לצורך קידום אחוזת שפע..

חיפוש אחר השם יוריאל זלצמן בגוגל, לא מעלה כלום, חוץ מהמון כתבות ממונות על אחוזת שפע...

אולי מעניין אותך גם...