שיתוף > תנו לי מחמאה מתוקים שלי

צי'קיטה

משתמש רשום
צילום מקצועי
פעם ראשונה שמעלה תמונות...:)
אחים שלי המתוקים:cool:
IMG_5426.jpg
IMG_5449.jpg
IMG_5444.jpg
IMG_5448.jpg

קונטרסט

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
תמונות חמודות!!!
הראשונה נחמדה,
השלישית מקסימה!!!!
השניה קצת מלחיצה

חנצה

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
הם מתוקים! :)
אוהבת במיוחד את השלישית!
הייתי מנסה להוסיף קצת צבע וחמימות לתמונות..

צי'קיטה

משתמש רשום
צילום מקצועי
תודה:) תאמת שניסיתי לערוך באווירה חורפית וחלומית כזו;)

חנצה

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
זה כבר באמת עניין של טעם אישי;)

BRACHY

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
איזה מתוקים הם :)
תמונות ממש יפות!
מקסים!!

מירי קאהן

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
השלישית חלומית, ילדים מדהימים,המון הצלחה

תלתל=)

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הזווית שלך מאד מענינות...

שרה טירהויז

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
תמונות נהדרות
קצת קרות מידי

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  8  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה