שיתוף - לביקורת מתווכים במטווח - עונה שנייה

הנף מקלדת

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
"יוחאי תמיד איתי, יוחאי..."

ושוב שלום ושבוע טוב לכלל מאזיני יוחאי. בין אם אתם שומעים אותנו בבית ובין צופים בנו בפל,טפורמה החדשה דרך 'מכשירי נדרים פלוס' וקהילות'.

אני מנחם טוטר. ואיתי גוגי איינהורן הגדול גדול גדול. ואנחנו כמו שהבטחנו בערב מרגש ופומפוזי לא פחות. עם עליית התוכנית ריאלטי החדשה שתעיף את הציבור החרדי. הפקת ענק שטרם הייתה כמוה.

'העוקץ והנעקץ' הכל כמיטב המסורת של דוד פגיגה מאף. גיי. גיי. הפקות.

אז מה מתבשל לנו?

בכל שבוע יעלו לקרב ראש בראש זוג של מומחים בתחומם. אנשי מכירות. מעצבי דעת קהל יזמים ומשווקים עיתונאים ומנהלי עמותות. כולם מומחים בלמכור את עצמם ואת מרכולתם.

לכל אחד יש משהו למכור. והמשימה שלו, להצליח למכור את זה למתמודד מולו. אממה? שהמתמודד שכנגד, שאותו הוא לא מכיר, אלף, לא צריך את משהו הזה. בית, יש לו גם משהו למכור. והוא ינסה לעשות אותו דבר למתמודד הראשון. גדול אה? נכון גוגי? מי שיצליח במשימה יעלה לשלב הבא.

הערב איתנו אחד מגדולי המתווכים בנוף כסיף. כולם זוכרים איך בהתחלה לא היה אחד שרצה לבוא לגור בכסיף, והיום, לא צריך לספר לכם שבכסיף הישנה אין דירות פנויות.

אלא שעכשיו, ממש לכבוד התוכנית, נפתח לשיווק על הנייר, הפרוייקט החדש, המדהים והמבטיח של 'כסיף דרום-נוף כסיף' שיבנה מעבר לכביש 9976 ובצמוד למושבת הבדאים 'טיזנאבי' על אדמות מדינה.

עכשיו נכיר את 'אביר נוף הכסיף' שהוא היזם, המשווק וראש העיר הבלעדי של הפרוייקט החדש.

אהלן אביר, איזה מלך! איזה תותח!

-עזוב אותך מנחם אל תקרא לי אביר. אלא אביר קרא לי. קלטת? כאילו אביר קרא?

-חה חה חה... גדול! כבר רואים שיש לך את זה. בכנות אני אומר לך, שלי כבר היית מצליח למכור דירת גן במחיר של טאבו משותף בעפולה.

אבל המתמודד מולך הוא לא פראייר בכלל. בכלל לא פראייר. תרד רגע מהקו ונספר רק למאזינים ורק להם, וכמובן לצופים בבית ובלוויין, על המתמודד השני קוראים לו זאבי מונטאז', הוא צעיר, הוא נמרץ, הוא עסקן מוכר, והוא משווק בבלעדיות גמורה קרקעות שעליהן בנויים לולים, אבל בעתיד הם יהפכו לבתי מלון נחשקים סטייל 'אצולת אירופה' סניף חבל תענך.

אבל לא בשביל זה הוא בא לכאן. אלא בשביל המיזם החדש והמציל חיים. אפליקציה שמותקנת ברכב החשמלי שלכם ועתידה לזהות התקף של שלבקת חוגרת. כל החברות המובילות בעולם גילו התעניינות, אבל זאבי רוצה דווקא אתכם שתהיו המשקיעים שלו. והיום הוא ירצה שגם אביר יקנה אצלו יחידה.

שלום זאבי .

-שלום. מנחם אל תקרא לי זאב. זאב קרא לי. קלטת? כאילו זאב זאב?

-רגע. מי זה? זה לאביר איינהורן מה הולך פה?

-אבל קוראים לי גם זאבי.

-אתה גם אביר וגם זאב?

-בהחלט. אביר שהוא זאב. קלטת? זאב אביר?

-אתה אותו אחד?

-בפעם האחרונה שהסתכלתי במראה אז כן. קלטת? אותו אחד זה אני?

- אז בעצם אתה משווק גם בכסיף, גם לולים וגם מציל חיים?

-...וגם עופות טריים בפרוג, סוכן של פלאפונים משומשים, רשם בישיבת 'קדושי זגלמביה' ובעצם יש לי חברת הפקות ענקית. אני מוכר לאנשים קשקושים חד וחלק.

-רגע, הקול שלך מוכר לי.

-מנחם טוטר תתעורר! זה אני, דוד פגיגה.

-איינהורן תוציא אותנו לפרסומות. אני נחנק.

"התוכנית בחסות 'אתרא הדין' כי כדי לצאת דיין לא צריך לצאת עם מתכנתת. 'אתרא הדין'! "

שועל ספרות.

רודיום לשעבר. מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי

Sara led

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
"יוחאי תמיד איתי, יוחאי..."

ושוב שלום ושבוע טוב לכלל מאזיני יוחאי. בין אם אתם שומעים אותנו בבית ובין צופים בנו בפל,טפורמה החדשה דרך 'מכשירי נדרים פלוס' וקהילות'.

אני מנחם טוטר. ואיתי גוגי איינהורן הגדול גדול גדול. ואנחנו כמו שהבטחנו בערב מרגש ופומפוזי לא פחות. עם עליית התוכנית ריאלטי החדשה שתעיף את הציבור החרדי. הפקת ענק שטרם הייתה כמוה.

'העוקץ והנעקץ' הכל כמיטב המסורת של דוד פגיגה מאף. גיי. גיי. הפקות.

אז מה מתבשל לנו?

בכל שבוע יעלו לקרב ראש בראש זוג של מומחים בתחומם. אנשי מכירות. מעצבי דעת קהל יזמים ומשווקים עיתונאים ומנהלי עמותות. כולם מומחים בלמכור את עצמם ואת מרכולתם.

לכל אחד יש משהו למכור. והמשימה שלו, להצליח למכור את זה למתמודד מולו. אממה? שהמתמודד שכנגד, שאותו הוא לא מכיר, אלף, לא צריך את משהו הזה. בית, יש לו גם משהו למכור. והוא ינסה לעשות אותו דבר למתמודד הראשון. גדול אה? נכון גוגי? מי שיצליח במשימה יעלה לשלב הבא.

הערב איתנו אחד מגדולי המתווכים בנוף כסיף. כולם זוכרים איך בהתחלה לא היה אחד שרצה לבוא לגור בכסיף, והיום, לא צריך לספר לכם שבכסיף הישנה אין דירות פנויות.

אלא שעכשיו, ממש לכבוד התוכנית, נפתח לשיווק על הנייר, הפרוייקט החדש, המדהים והמבטיח של 'כסיף דרום-נוף כסיף' שיבנה מעבר לכביש 9976 ובצמוד למושבת הבדאים 'טיזנאבי' על אדמות מדינה.

עכשיו נכיר את 'אביר נוף הכסיף' שהוא היזם, המשווק וראש העיר הבלעדי של הפרוייקט החדש.

אהלן אביר, איזה מלך! איזה תותח!

-עזוב אותך מנחם אל תקרא לי אביר. אלא אביר קרא לי. קלטת? כאילו אביר קרא?

-חה חה חה... גדול! כבר רואים שיש לך את זה. בכנות אני אומר לך, שלי כבר היית מצליח למכור דירת גן במחיר של טאבו משותף בעפולה.

אבל המתמודד מולך הוא לא פראייר בכלל. בכלל לא פראייר. תרד רגע מהקו ונספר רק למאזינים ורק להם, וכמובן לצופים בבית ובלוויין, על המתמודד השני קוראים לו זאבי מונטאז', הוא צעיר, הוא נמרץ, הוא עסקן מוכר, והוא משווק בבלעדיות גמורה קרקעות שעליהן בנויים לולים, אבל בעתיד הם יהפכו לבתי מלון נחשקים סטייל 'אצולת אירופה' סניף חבל תענך.

אבל לא בשביל זה הוא בא לכאן. אלא בשביל המיזם החדש והמציל חיים. אפליקציה שמותקנת ברכב החשמלי שלכם ועתידה לזהות התקף של שלבקת חוגרת. כל החברות המובילות בעולם גילו התעניינות, אבל זאבי רוצה דווקא אתכם שתהיו המשקיעים שלו. והיום הוא ירצה שגם אביר יקנה אצלו יחידה.

שלום זאבי .

-שלום. מנחם אל תקרא לי זאב. זאב קרא לי. קלטת? כאילו זאב זאב?

-רגע. מי זה? זה לאביר איינהורן מה הולך פה?

-אבל קוראים לי גם זאבי.

-אתה גם אביר וגם זאב?

-בהחלט. אביר שהוא זאב. קלטת? זאב אביר?

-אתה אותו אחד?

-בפעם האחרונה שהסתכלתי במראה אז כן. קלטת? אותו אחד זה אני?

- אז בעצם אתה משווק גם בכסיף, גם לולים וגם מציל חיים?

-...וגם עופות טריים בפרוג, סוכן של פלאפונים משומשים, רשם בישיבת 'קדושי זגלמביה' ובעצם יש לי חברת הפקות ענקית. אני מוכר לאנשים קשקושים חד וחלק.

-רגע, הקול שלך מוכר לי.

-מנחם טוטר תתעורר! זה אני, דוד פגיגה.

-איינהורן תוציא אותנו לפרסומות. אני נחנק.

"התוכנית בחסות 'אתרא הדין' כי כדי לצאת דיין לא צריך לצאת עם מתכנתת. 'אתרא הדין'! "
קאמבק מפואר!!!

איכשהו התופעה של מנחם טוטר מתחברת לי לנושא הפומפיוזי ש @Natan Galant העלה כאן

משולש ברמודה

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
הנדסת תוכנה
רק שניה מנגבת את דמעות הצחוק מהעיניים. זהו אפשר להמשיך.
יש איזה בחור מוכשר בטוויטר שכותב משהו דומה רק שאצלו הדמויות הן ינון גגל ובן כוזיבא.
אז או שמדובר בפרופיל פיקטיבי שלך או שאתה פשוט לא בפלטפורמה הנכונה... לייקים על הרצפה.

הנף מקלדת

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
רק שניה מנגבת את דמעות הצחוק מהעיניים. זהו אפשר להמשיך.
יש איזה בחור מוכשר בטוויטר שכותב משהו דומה רק שאצלו הדמויות הן ינון גגל ובן כוזיבא.
אז או שמדובר בפרופיל פיקטיבי שלך או שאתה פשוט לא בפלטפורמה הנכונה... לייקים על הרצפה.

זמני הדל מתבזבז על פרוג. אין לי מספיק גם בשביל טוויטר. (למרות שלייקים דה די נחמד)
גם אין לי כל כך גישה... (עד שנדרים פלוס ינגישו את הרשת החברתית)

בכולופן נשמע מגניב. מה שם הבחור?

משולש ברמודה

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
הנדסת תוכנה
בכולופן נשמע מגניב. מה שם הבחור?
דוד אופנהיים
הנה דוגמא, למקרה וינגישו...
וברצינות, כנראה אין קשר. אבל מדהים לכתוב כל כך מדויק! אני כמעט שומעת את הקולות בראש...
זאת בעיני דוגמא מצוינת לאתגר הזה.

הנף מקלדת

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
דוד אופנהיים
הנה דוגמא, למקרה וינגישו...
וברצינות, כנראה אין קשר. אבל מדהים לכתוב כל כך מדויק! אני כמעט שומעת את הקולות בראש...
זאת בעיני דוגמא מצוינת לאתגר הזה.

חסום (שלושה אימוג'ים ממררים בבכי, ואחד עומד מהצד ולא מבין מה הסיפור)
אפשר אולי להעתיק את הטקסט, אם לא קשה. ותודה.

לגבי האתגר, האמת שלא ירדתי לעומק פשרו.

פרוגמטי

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
D I G I T A L
(עד שנדרים פלוס ינגישו את הרשת החברתית)
לא כדאי לך...

משולש ברמודה

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
הנדסת תוכנה
אפשר אולי להעתיק את הטקסט, אם לא קשה. ותודה.
מקווה שלא נוגד את כללי הפורום.

הנה השרשור. המקור כאן ושייך לדוד אופנהיים:

בן וינון מחר:

ינון: "וואן טו.... *צועק* כן!!! אברי באדי דאנס נאו!! יאללה אנשים להתעורר יום ראשון! *צורח* התחיל השבוע!!!! *חוזר לדבר רגיל* שלום גם לבן כספית הוד השרון כן שאלות בעברית בבקשה... ערוץ 20 פה?"

בן: *צוחק* "לא וטוב שכך... ערוץ השופרות שאני גאה לומר שמקלט הטלוויזיה שברשותי מעולם לא קלט ולו גל אחד של שידורים ממנ-"

י': "כן ברור רק אתה יודע כל דבר שקורה שם"

ב': "מה אני אעשה? שולחים לי"

י': "לא מאמין לזה. אתה הצופה הסודי שלנו. אין תוכנית של ערוץ 14 שאתה מפספס"

ב': "ינון אני נשבע לך שבחיים לא צפיתי בערוץ הזה"

י': "טוב נו בסדר יאללה... יש סינק שרציתי להשמיע לך, לפיד יומ-"

ב': "כבר לפיד יומי? כל כך מהר?"

י': "כן אני רוצה כבר לגמור עם זה... כן מלי... כן... תפעילי לפיד אחד... כן... מתקשר... נו מלוצ'קה מה קורה? שום דבר לא עוב-"

*שומעים את לפיד אומר איזה שטות*

י': "הבנת? הבנת? בגלל השנאה שלכם לישראל השנייה, בגלל התיעוב שלכם ליהדות אתם מחרימים איש חכם, איש ספר, אינטלקטואל ועוד בשביל מי? יאיר לפיד? עכשיו אני אגיד לך באישי לפיד הוא מענטש... אבל ראש ממשלה? הוא פרזנטור לא יותר מזה"

ב': "אז ככה... אני מעדיף אלף פרזנטורים על אדם - לא אדם, משפחה שהיא רקובה, חלולה, מושחתת, נהנתנית, מתעללת, מסיתה ומשס-"

י': "שוב התחלנו עם הסופרלטיבים?"

מי ששמע פעם את הנפשות הפועלות יודע שזה תיאור מדויק...
הוא נוהג לעשות את זה אחרי אירוע משמעותי ולפני תכנית הבוקר.

Natan Galant

כתיבה שדגה לך לקוחות, ובכמויות!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
ממש יפה. ממש ממש.
עומס הזוי של פאנצ'ים, וכל אחד מתעלה על קודמו.

הנף מקלדת

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
ממש יפה. ממש ממש.
עומס הזוי של פאנצ'ים, וכל אחד מתעלה על קודמו.

תודה נתן.
עם מחמאות כמו שלך לא צריך ספורלטיבים.

ותודה לכל המחמיאים והמלייקים.
ולאלו המבקרים את העונה הראשונה, זו הייתה ביקורת בונה.
ותודה למי שהיה איתנו מאחורי הזכוכית, יצחקוב ונוימן.

ציורי לשון

משתמש פעיל
כתיבה ספרותית
וואו. היה שווה להזכיר איזשהו בדל ביקורת בעונה הקודמת.
העניין המעניין כאן זה שהקפיצה כה גדולה עד שהוסיפה כמה סימני קריאה על רמת העצלות של הכותב (כפי שהזכיר) בקטע הקודם...
ולא, לא שהוא לא היה טוב.
אבל זה היה טווווווווב.

רק תמהתי לגבי זה;
למה בעצם יש צורך לא לנקוב בשמות המקוריים של הנפשות הפעולות? ז'תומרת, יש צורך. אבל איזו תועלת יוצאת מעיוות השמות בעוד זה לא באמת בא כדי לטשטש פרטים וכו'?

נערך לאחרונה ב:

הנף מקלדת

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
וואו. היה שווה להזכיר איזשהו בדל ביקורת בעונה הקודמת.
העניין המעניין כאן זה שהקפיצה כה גדולה עד שהוסיפה כמה סימני קריאה על רמת העצלות שלך בקטע הקודם...
ולא, לא שהוא לא היה טוב.
אבל זה היה טווווווווב.
תודה.
זה נושא למחקר, מה לא היה טוב בראשונה (חוץ מהעצלות), ומה כן עבד השניה.

רק תמהתי לגבי זה;
למה בעצם יש צורך לא לנקוב בשמות המקוריים של הנפשות הפעולות? ז'תומרת, יש צורך. אבל איזו תועלת יוצאת מעיוות השמות בעוד זה לא באמת בא כדי לטשטש פרטים וכו'?

כי אני לא באמת חושב שככה הם מתנהגים. יותר נכון, אני די בטוח שהם לא כאלה.
זה בעיקר פארודיה על המערכת. שמשתלבת כרקע למסר העיקרי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טו

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָֹה מִי יָגוּר בְּאָהֳלֶךָ מִי יִשְׁכֹּן בְּהַר קָדְשֶׁךָ:ב הוֹלֵךְ תָּמִים וּפֹעֵל צֶדֶק וְדֹבֵר אֱמֶת בִּלְבָבוֹ:ג לֹא רָגַל עַל לְשֹׁנוֹ לֹא עָשָׂה לְרֵעֵהוּ רָעָה וְחֶרְפָּה לֹא נָשָׂא עַל קְרֹבוֹ:ד נִבְזֶה בְּעֵינָיו נִמְאָס וְאֶת יִרְאֵי יְהוָה יְכַבֵּד נִשְׁבַּע לְהָרַע וְלֹא יָמִר:ה כַּסְפּוֹ לֹא נָתַן בְּנֶשֶׁךְ וְשֹׁחַד עַל נָקִי לֹא לָקָח עֹשֵׂה אֵלֶּה לֹא יִמּוֹט לְעוֹלָם:
נקרא  14  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה