דרוש מידע משתמשי אתרוג - כמה שאלות...

אינטרנט אתרוג

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום גולד
@אינטרנט אתרוג
אני ממש לקראת עזיבה של אתרוג מכיוון שיש לי שיאומי טאצ עם אפליקציה microsof authenticator שאני צריכה לצורך אימות בעבודה לקבל הודעה לאפליקציה.
לפני כחודש פתאום חסמתם ת האופציה להתחבר לוייפי כרגיל, ואני לא יכולה לקבל את ההןדדעה לאפליקציה, ובפלאפון כתוב לי "קישוריות מוגבלת".
יש מה לעשות בנידון???????? זה קריטי לי כי ממש חבל לי להסיר חסימה בגלל זה!!!!
מאחר ומדובר במקרה אישי ולא בשינוי כללי. התשובה תינתן באופן אישי לפונה.

אחת מעיר

משתמש צעיר
מאחר ומדובר במקרה אישי ולא בשינוי כללי. התשובה תינתן באופן אישי לפונה.
אני מוכרח לציין שאני גם על סף עזיבה, יש לי בבית וויפי של אתרוג.

במשך שנים הייתי גולש גם על בטלפון הנייד לצורכי עבודה כל הוויפי של אתרוג, ופתאום השבוע זה הפסיק - שהתקשרתי לתמיכה ענו שזאת המדיניות החדשה שזה לא אמור לעבוד בטלפון. האם זה אכן המצב??

אינטרנט אתרוג

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום גולד
אני מוכרח לציין שאני גם על סף עזיבה, יש לי בבית וויפי של אתרוג.

במשך שנים הייתי גולש גם על בטלפון הנייד לצורכי עבודה כל הוויפי של אתרוג, ופתאום השבוע זה הפסיק - שהתקשרתי לתמיכה ענו שזאת המדיניות החדשה שזה לא אמור לעבוד בטלפון. האם זה אכן המצב??
נשמח לזיהוי הלקוח באופן פרטי בהודעה חוזרת או במייל בחתימה
על מנת להבין האם מדובר בבעיה רוחבית והאם מדובר בתשובה לקויה של נציג או תקלה כלשהי שדורשת בירור.

אנחנו כאן כדי ללמוד להיות מצוינים יותר.

אחת מעיר

משתמש צעיר
על מנת להבין האם מדובר בבעיה רוחבית והאם מדובר בתשובה לקויה של נציג או תקלה כלשהי שדורשת בירור.

מצויין, אפנה באישי. ואחזור לעדכן בל"נ בהתפתחויות.

ש ב

משתמש רשום

נשמע בעיה רוחבית!
אני זמינה לשחזור התקלה.נהיה בקשר. אעדכן

אחת מעיר

משתמש צעיר
חזרתי לעדכן:

התקלה בדפדפן סודרה לי ע"י נציגה נחמדה ממחלקת סינון תכנים לאחר שכבר הייתי פסיעה מלעזוב.

אבל - לתשומת לבכם, @אינטרנט אתרוג כתב לי במייל שאכן כמו שהנציגים אמרו לי בטלפון, אין להם שום תמיכה באופן רשמי בניידים, כלומר מי שמשלם וגולש באמצעות וויפי, ובטלפון נחסמה לו הגלישה כליל שלא יצפה שמישהו יעזור לו בעניין.

ולכן מי שצריך את האינטרנט גם בשביל לגלוש בנייד, כדאי שישקול את הדברים לפני הצטרפותו לאתרוג.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמג

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָה שְׁמַע תְּפִלָּתִי הַאֲזִינָה אֶל תַּחֲנוּנַי בֶּאֱמֻנָתְךָ עֲנֵנִי בְּצִדְקָתֶךָ:ב וְאַל תָּבוֹא בְמִשְׁפָּט אֶת עַבְדֶּךָ כִּי לֹא יִצְדַּק לְפָנֶיךָ כָל חָי:ג כִּי רָדַף אוֹיֵב נַפְשִׁי דִּכָּא לָאָרֶץ חַיָּתִי הוֹשִׁיבַנִי בְמַחֲשַׁכִּים כְּמֵתֵי עוֹלָם:ד וַתִּתְעַטֵּף עָלַי רוּחִי בְּתוֹכִי יִשְׁתּוֹמֵם לִבִּי:ה זָכַרְתִּי יָמִים מִקֶּדֶם הָגִיתִי בְכָל פָּעֳלֶךָ בְּמַעֲשֵׂה יָדֶיךָ אֲשׂוֹחֵחַ:ו פֵּרַשְׂתִּי יָדַי אֵלֶיךָ נַפְשִׁי כְּאֶרֶץ עֲיֵפָה לְךָ סֶלָה:ז מַהֵר עֲנֵנִי יְהוָה כָּלְתָה רוּחִי אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי וְנִמְשַׁלְתִּי עִם יֹרְדֵי בוֹר:ח הַשְׁמִיעֵנִי בַבֹּקֶר חַסְדֶּךָ כִּי בְךָ בָטָחְתִּי הוֹדִיעֵנִי דֶּרֶךְ זוּ אֵלֵךְ כִּי אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי נַפְשִׁי:ט הַצִּילֵנִי מֵאֹיְבַי יְהוָה אֵלֶיךָ כִסִּתִי:י לַמְּדֵנִי לַעֲשׂוֹת רְצוֹנֶךָ כִּי אַתָּה אֱלוֹהָי רוּחֲךָ טוֹבָה תַּנְחֵנִי בְּאֶרֶץ מִישׁוֹר:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה תְּחַיֵּנִי בְּצִדְקָתְךָ תוֹצִיא מִצָּרָה נַפְשִׁי:יב וּבְחַסְדְּךָ תַּצְמִית אֹיְבָי וְהַאֲבַדְתָּ כָּל צֹרֲרֵי נַפְשִׁי כִּי אֲנִי עַבְדֶּךָ:
נקרא  13  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה