עזרה משפט חזק לפרידה (סוף שנה י"ב)

מצב
הנושא נעול.

נקודת מחשבה

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
"גם אם הדרכים נפרדות, הלבבות יישארו מאוחדים לנצח".

"היום אנחנו אומרים שלום, אבל החברות שלנו תמשיך ללוות אותנו בכל הדרך".

"גם אם הדרכים נפרדות זמנית, בליבנו החברות נשארת חקוקה".

הספרן

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
יוצרי ai
אשמח אם משהו יתן לי משפט חזק לסוף שנה שיביע שגם אם נפרדים תמיד נשארים בקשר (אבל לא את הניסוח המזעזע שלי---)
חברים טובים הם כמו כוכבים, לא תמיד רואים אותם, אבל הם תמיד שם

אני לא תמיד אוכל להיות לצידך, אבל תמיד אהיה שם בשבילך

הספרן

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
יוצרי ai
סתם חברים הם כמו ציפורים - כשמתקרר הם נודדים,
חברים טובים הם כמו פינגווינים - כשמתקרר הם מחממים
(כשיש סופה קרה הפינגווינים מסתופפים ומסתובבים במעגל שכולם ללא יוצ"מ יתחממו)

להגשים חיים

משתמש צעיר
מנוי פרימיום

טליה שמחוני

משתמש חדש
  • כעת השעות ייראו ארוכות יותר בלעדייך. נתגעגע לאישיותך המהממת והמרשימה. מאחלת לך חיים מאושרים והצלחה בהמשך הדרך.
  • היו לי איתך את השנים הכי מדהימות בחיי, בילינו, טיילנו, העברנו את הזמן ביחד. כל כך קשה להיפרד עכשיו ואני לא יודעת מה לומר ואיך, ומה אעשה בלעדייך בכלל… אך זאת אדע, שיבוא היום ותחזרי אלינו. מחכה ומצפה לשובך…
  • כל כך קשה להיפרד מאנשים שחשובים לך בעולם. ומי יותר בחברות חשובה לי בחיים ממך? אני ממש אתגעגע אלייך. מתגעגעת כבר עכשיו. נשמור על קשר תמיד!
  • להיפרד מהאנשים הכי טובים בחיים זה לא קל. אבל לפעמים אין ברירה… ובחיים צריכים להתקדם… צריכים להגשים חלומות… אני הולכת להגשים את שלי ומאמינה שדרכנו ייפגשו ונתראה בקרוב.
  • להתראות חברות, היו שלום אהובות. דענה שפרידה זו, היא לא לנצח. מצפה ומייחלת לחזור אליכן ולחוות מחדש את כל הזיכרונות של כל מה שעברנו יחד.
  • אין בי מספיק אומץ להביט בעינייך ולומר לך שלום, כי הפרידה קשה עלי. אבל אני מספיק אמיצה להחזיק בידך ולהבטיח לך שאמצא אותך בכל מקום שבו את תימצאי!
  • תפסת מקום רחב ועמוק בליבי… תהיי נצורה בו לעד. את אולי לא יכולה לראות, ולהרגיש את פעימות ליבי, אך הוא כרגע מנופף לך לשלום ופועם בעוצמה כשאת נזכרת בך, במה שהיית עבורי. אולי את כבר לא לנגד עיני אבל תמיד תשכני בליבי!
  • זה מרגיש כאילו הגורל פשוט גזל ממני את הדבר היקר ביותר בחיי. אני מרגישה עצובה אבל אני עדיין מקווה לראות אותך שוב. להתראות.
  • אף אחד לא יכול לתפוס את מקומך בליבי. נשים יבואו וילכו אבל אף אחת לא תוכל לגרום לי להרגיש מה שאת גרמת לי. להתראות יקירתי!
  • נגעת בחיי בכל כך הרבה דרכים, צמתים ואופנים שקשה לי לחשוב על חיים בלעדייך. אבל החיים חזקים מאיתנו, ואני אמשיך את חיי ואת את שלך… מקווה לראותך שוב…
  • את משאירה אותנו עם זיכרונות יפים ומרגשים, בכל פעם שאסתכל אחורה בחיי, אזכר בך, ואחייך. מאחלת לך מכל הלב, שיהיה לך כל מה שאי פעם רצית ותגשימי את חלומותייך.
  • להיפרד זה לא אומר שאת עוזבת את החיים שלנו לנצח. שיהיה לך בהצלחה בדרכך החדשה ותשמרי על קשר
  • קשה להיפרד מהנשים החשובות ביותר בחייך ואיתן את רוצה לבלות כל רגע בחייך. אבל מדי פעם, כולנו צריכות לעצור, לעזוב, לשנות, להחליף, להתקדם כדי להמשיך בחיים. תודה על הזמן שעברנו יחד, נהניתי בחברתכן מאוד, הלוואי שדרכנו ייפגשו שוב..
  • אהובתנו, ניצחת ותנצחי, את פשוט אלופה. לכי עם הלב שלך לאן שהחיים לוקחים אותך, לאן שההצלחה פוגשת אותך. תמשיכי לגרום לנו להיות גאים בהצלחתך ובהישגייך. מאמינות בך שתצליחי בכל ותזכרי שגם במרחק, אנחנו קרובים אלייך בלב…
  • אני יודעת שזו לא פרידה לנצח, אבל עדיין, אני אתגעגע לכולכן הרבה. אחזור בקרוב לראות שוב את פניכן המחייכות. עד אז, להתראות היו שלום חברותיי הטובות…
  • את מכינה את עצמך להתחלה חדשה בחיים. אין זה קל כלל וכלל… יהי רצון שברכת ה' תהיה איתך כל הזמן ותזכי לכל האושר והטוב הקיים בעולם.

הספרן

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
יוצרי ai
ממש מרגש!!!!
אני אשמח גם לדברים בסגנון מגניב/מצחיק שיהפוך את הדבר העצוב הזה לשמח(עד כמה שאפשר)
אם יש רגע מאושר ב12 שנות חברות בינינו, זה רגע הפרידה!
לא האמנתי שיגיע הרגע המאושר בחיי שסוף סוף תצאו לי מהחחייםםםםם!

הספרן

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
יוצרי ai
יהי זכרי ברוך אם אני אכתוב להן את זה---
חברות שלא מבינות הומור, בהחלט לא מגיע להם חברה חיה...

אגב אם המשפט הקודם היה מביא אותכם לזלו"ת.. אז תקראו משפט שסיננתי ברגע האחרון,
קשה מאוד להיפרד מאנשים, אבל קלי קלות מחבורה פוחזת שכמותכם...

הספרן

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
יוצרי ai

הספרן

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
יוצרי ai
להיפרד מחבר טוב זה כמו ללכת לעבודה ולהשאיר את הפלאפון בבית...
חברים טובים הם כמו ספוילר, ברגע האמת (ברגעי לחץ.. לחיצה..) הם אתך!
חברים שנפרדים דומים לכוכב שביט - פעם בשבעים שנה הם שוב באופק...
-להיפרד משכן קרוב זה כמו לאבד אצבע, להיפרד מחבר טוב זה כמו לאבד יד...
חברים טובים הם כמו מסטיק שלעולם לא נגמר..

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ד

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּקָרְאִי עֲנֵנִי אֱלֹהֵי צִדְקִי בַּצָּר הִרְחַבְתָּ לִּי חָנֵּנִי וּשְׁמַע תְּפִלָּתִי:ג בְּנֵי אִישׁ עַד מֶה כְבוֹדִי לִכְלִמָּה תֶּאֱהָבוּן רִיק תְּבַקְשׁוּ כָזָב סֶלָה:ד וּדְעוּ כִּי הִפְלָה יְהוָה חָסִיד לוֹ יְהוָה יִשְׁמַע בְּקָרְאִי אֵלָיו:ה רִגְזוּ וְאַל תֶּחֱטָאוּ אִמְרוּ בִלְבַבְכֶם עַל מִשְׁכַּבְכֶם וְדֹמּוּ סֶלָה:ו זִבְחוּ זִבְחֵי צֶדֶק וּבִטְחוּ אֶל יְהוָה:ז רַבִּים אֹמְרִים מִי יַרְאֵנוּ טוֹב נְסָה עָלֵינוּ אוֹר פָּנֶיךָ יְהוָה:ח נָתַתָּה שִׂמְחָה בְלִבִּי מֵעֵת דְּגָנָם וְתִירוֹשָׁם רָבּוּ:ט בְּשָׁלוֹם יַחְדָּו אֶשְׁכְּבָה וְאִישָׁן כִּי אַתָּה יְהוָה לְבָדָד לָבֶטַח תּוֹשִׁיבֵנִי:
נקרא  23  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה