קורונה משנת יוסף - המכירה השכונתית, - צו סגירה???!!!!

אלף-בית-גימל

א. ב. ג.
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
זהו, מהכותרת נשמע שמישהו רוצה להוציא להם צו סגירה למכירות הנפלאות שלהם. אבל לבנתיים זה לא המשטרה או המדינה, זה אני בעצמי.
הייתי אתמול במכירה הראשונה מתוך שלוש של המכירה השכונתית. נכון, הקפידו על עשר עשר. כולם חיכו בצד וכל פעם הוא נתן עשר דפים בשביל להיות מוגן מהפקח שלא יצוץ לו מאי שם,
אבל אני סיכנתי את עצמי בכמעט שעה של איסוף המוצרים בהסתובבות בין אנשים וילדים במתחם צפוף. ואני אומר לעצמי, רבותי זה לא הזמן לכאלה מכירות, עת סכנה היא, אתמול בבני ברק נוספו לנו עוד ששה חולים חדשים, וזה ברור שהם כבר משאירים אחריהם עוד כמה עשרות, ואין לי מושג מה יהיה עוד שבוע - שבועיים,
מי מצטרף לקריאה להוציא צו סגירה למכירות אלו לערב פסח של שנה זו. לפחות אל תזמינו אצלם, שיהיה פחות אנשים וצפיפות במכירה,

חסיד אחד

משתמש פעיל
הסופרים [הרשתות מזון הגדולות]
הרבה יותר טוב
מרווח , גבוה, אויר,
ואם אתה רוצה לשמור מרחק אתה יכול

אלף-בית-גימל

א. ב. ג.
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
תבוא בבוקר. וגם בערב יש לך בכיף שתי מטר מלקוח ללקוח. הייתי אתמול ביש רימונים בערב היה ממש ריק.
וגם אם שילמת בסוף הקניות עוד כמה מאות שקלים. שווה בשביל הבריאות, ונשמרתם.

קקאו

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
זהו, מהכותרת נשמע שמישהו רוצה להוציא להם צו סגירה למכירות הנפלאות שלהם. אבל לבנתיים זה לא המשטרה או המדינה, זה אני בעצמי.
הייתי אתמול במכירה הראשונה מתוך שלוש של המכירה השכונתית. נכון, הקפידו על עשר עשר. כולם חיכו בצד וכל פעם הוא נתן עשר דפים בשביל להיות מוגן מהפקח שלא יצוץ לו מאי שם,
אבל אני סיכנתי את עצמי בכמעט שעה של איסוף המוצרים בהסתובבות בין אנשים וילדים במתחם צפוף. ואני אומר לעצמי, רבותי זה לא הזמן לכאלה מכירות, עת סכנה היא, אתמול בבני ברק נוספו לנו עוד ששה חולים חדשים, וזה ברור שהם כבר משאירים אחריהם עוד כמה עשרות, ואין לי מושג מה יהיה עוד שבוע - שבועיים,
מי מצטרף לקריאה להוציא צו סגירה למכירות אלו לערב פסח של שנה זו. לפחות אל תזמינו אצלם, שיהיה פחות אנשים וצפיפות במכירה,
אתה לא חייב להזמין....

nori

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
במכירה לקהילה אצלינו ארגנו לנו מראש את המוצרים. והוזמנו לפי שעות ושמות משפחה.
העלות השבוע היתה 10 שקלים (וזה לא נתון לבחירה) הבנתי שכנרא יתייקר בהמשך כי לקח להם המון המון זמן. קשה לשלם אבל עוד יותר יהיה קשה אם יבטלו את המכירות לקראת פסח.

צביה811

משתמש רשום
אצלינו חילקו את הלקוחות לפי קבוצות, כל קבוצה חצי שעה
המכירה בחניה - מקום פתוח
המכירה היתה מסודרת מאד ולא היה צריך להסתובב
אלא רק לבצע סיבוב קצר ולאסוף את המוצרים לפי הסדר
נראה לי הרבה יותר נקי והרבה פחות חיידקים מכל סופר אחר...

פ.צ.

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
סליחה, למה לעלות רעיונות ??
אתם לא רוצים להזמין אל תזמינו.
אצלינו המכירה מרווחת מאד ובאוויר הפתוח ועדיף לי לאסוף מוצרים מתחת הבית מללכת לסופר הסגור והחנוק.

המכירה הזו חוסכת הרבה כסף וכאבי ראש.

חשמל

אמנות העימוד
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
עריכה תורנית
יפה מאד. אתה גר בבני ברק, מרחק הליכה מכל הצרכניות הגדולות, ואין לך בעיה.
יש אנשים שגרים במקומות אחרים, והאופציה הכי הגיונית מבחינתם, זה דווקא המכירות האלו, שאין צורך להיטלטל בתח"צ שהיא נקודת התורפה הכי גדולה, כדברי שר התחבורה.

ayys

משתמש מקצוען
במכירה לקהילה אצלינו ארגנו לנו מראש את המוצרים. והוזמנו לפי שעות ושמות משפחה.
העלות השבוע היתה 10 שקלים (וזה לא נתון לבחירה) הבנתי שכנרא יתייקר בהמשך כי לקח להם המון המון זמן. קשה לשלם אבל עוד יותר יהיה קשה אם יבטלו את המכירות לקראת פסח.
גם במשנת יוסף, עשו חבילות לכל אחד בנפרד, והתקשרו לכל לקוח בזמן אחר לבוא לאסוף.
זה היה בתוספת אבל רק של 4 ש"ח, אבל גם אם זה יהיה יותר זה שווה לנו גם מבחינת הנוחות שהכל מאורגן, ומעל הכל כל הנושא של הבריאות.

open

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
ברור שהם בודקים את האופציות הרלוונטיות בזמנים טרופים שכאלו
אבל חלילה משיגרם מצב שיתבטלו המכירות האלו
יש לך כח ללכת לחנות אחת לקניות מוצרים וחנות נוספת לקניית פירות וירקות וחנות נוספת לקניית סירים ושות'?
נראה לך ששם המצב יהיה טוב יותר?
אני בעד שהם יארזו לכל משפחה את כל המצרכים שלה בתוספת תשלום וכך הכל יהיה מאורגן ומסודר יותר
ולכולנו יהיה את כל המצרכים במחיר משתלם ובצורה מאורגנת
לא רוצה לדמיין מה יהיה במידה ולא תתקים המכירה שלהם
אני את כל הקניות שלי רוכשת שם ומסתמכת עליהם בשלמות ממששששש

אלף-בית-גימל

א. ב. ג.
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
אני שמח לשמוע שיש תחנות שנערכו בהתאם. כנראה זה תלוי בכח אדם.
לצערי בתחנה אצלינו יש בסך הכל בחור אחד שאחראי. כך שגם אם הוא היה רוצה הוא לא היה יכול להיערך כראוי. יתכן וצריך פשוט להוסיף כח עזר.

נ.ב. כל מי שזוכר את הצפיפות במכירות המרכזיות של ערב פסח וסוכות במשנת יוסף מבין שהפעם זה לא יכול לחזור באותה מתכונת. מאמין שהם ידעו איך להתארגן עם זה מראש.

מאורגנת

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
אצלינו במשנת יוסף הכניסו למתחם המכירה כל פעם שני אנשים
והתור עמד לאורך כל הרחוב
שתי מטר בין אדם לאדם
הרבה יותר טוב
ממה שהלך בשערי רווחה בתחילת השבוע....
מאמינה שימצאו פתרונות למכירה של פסח
זה לא כזה מסובך..

ayys

משתמש מקצוען
אני שמח לשמוע שיש תחנות שנערכו בהתאם. כנראה זה תלוי בכח אדם.
לצערי בתחנה אצלינו יש בסך הכל בחור אחד שאחראי. כך שגם אם הוא היה רוצה הוא לא היה יכול להיערך כראוי. יתכן וצריך פשוט להוסיף כח עזר.

נ.ב. כל מי שזוכר את הצפיפות במכירות המרכזיות של ערב פסח וסוכות במשנת יוסף מבין שהפעם זה לא יכול לחזור באותה מתכונת. מאמין שהם ידעו איך להתארגן עם זה מראש.
גם אצלנו יש בחור אחד שהוא עצמו לא היה בכלל, אלא היו בחורים אחרים שניווטו את כל העסק (אסיפת מוצרים וטלפונים לכל משפחה לבא בעיתה ובזמנה).
אולי תבקש את זה אצלכם.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת הִנֵּה בָּרְכוּ אֶת יְהוָה כָּל עַבְדֵי יְהוָה הָעֹמְדִים בְּבֵית יְהוָה בַּלֵּילוֹת:ב שְׂאוּ יְדֵכֶם קֹדֶשׁ וּבָרְכוּ אֶת יְהוָה:ג יְבָרֶכְךָ יְהוָה מִצִּיּוֹן עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  44  פעמים

לוח מודעות

למעלה