שיתוף משנכנס אדר מרבים בשמחה-תדפיסו ותתלו

2020 ESTER

מאיירת דיגיטלית משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
משתפת ציור ידני, צוייר עם לורדים של גן הכי פשוטים...
ניתן להדפיס בכיף לשימושכם האישי
חודש טוב ומבורך!

מאת הרב שמשון פוקס:

הרב בן ציון ידלר זצ"ל אמר שכתוב בילקוט אברהם שסגולה בחודש אדר לעשות כרזה (לקחת דף גדול) ולכתוב את המילים: משנכנס אדר מרבים בשמחה וגם את המילים: מזל אדר דגים ולצייר דגים (אפשר גם ליצן) ולתלות במקום מרכזי בבית והסגולה הזו תפעל ישועה לכל מה שאדם צריך! בדוק ומנוסה!!
עצם השלט שתלוי במקום מרכזי בבית זה פועל את הישועה.
ומוסיף שכתב ר' חיים פלאגי שבחודש אדר לוקחים את השלט משנכנס אדר מרבים בשמחה ושמים אותו על האמה על אמה, למה? כי אין אבלות בחודש אדר . ואומר שהוא מכיר כמה וכמה משפחות שעשו ותלו את השלט על האמה על אמה בבית שזה נקרא מקום מרכזי וזכו לזיווגים!!
הוא מספר על משפחה שהיו להם מספר בנות בשידוכים, הם כתבו ותלו את השלט ובאותה שנה התחתנו הבנות. ועוד סיפור שבנות ששמעו ממנו את הסגולה הנ"ל ורצו לזכות באיזו שהיא הגרלה שהייתה להם מאוד חשובה, תלו את השלט הזה בחודש אדר והן זכו בהגרלה...

משנכנס אדר.jpg

נערך לאחרונה ב:

Hodayabaya

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
ציור יפה! אהבתי את האור והצל והצבעים של הדגים. שיהיה חודש טוב.

חנה שטרסר

משתמש מקצוען
הדגים-ביצוע מקסים !
תודה מיוחדת על ההסבר,
הזכרת לי שסבתא שלי ז"ל הייתה עושה כן
אני דור חמישי לר' בן ציון יאדלר ולא ידעתי על הסגולה !
שפע מזל וברכות לך ולכל כלל ישראל

דוד פ.

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
איור וציור מקצועי
בילקוט אברהם (צירפוֹ @מגיב תמיד כאן) לא כתוב כלל שזו סגולה, ולא הבטחות לישועה, ולא בדוק ומנוסה, ובטח לא שעצם השלט שתלוי פועל את הישועה (נו באמת). כתוב רק שזה מנהג, וטורח לתת לו טעם.
כמו כן לא כתוב שם כלום על לצייר דגים, ועל המילים מזל אדר דגים, ובטח לא ליצן. כתוב רק משנכנס אדר מרבין בשמחה.
כמובן שכולן התחתנו, כמו תמיד.

כמובן זה לא גורע מאיכות הציור, הדיוק והצביעה מדהימים!

palm

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
צביעה יפה, איך עשית את אפקט צבעי המים?

2020 ESTER

מאיירת דיגיטלית משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
הדגים-ביצוע מקסים !
תודה מיוחדת על ההסבר,
הזכרת לי שסבתא שלי ז"ל הייתה עושה כן
אני דור חמישי לר' בן ציון יאדלר ולא ידעתי על הסגולה !
שפע מזל וברכות לך ולכל כלל ישראל
תודה רבה!
אמן!!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכט

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת רַבַּת צְרָרוּנִי מִנְּעוּרַי יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב רַבַּת צְרָרוּנִי מִנְּעוּרָי גַּם לֹא יָכְלוּ לִי:ג עַל גַּבִּי חָרְשׁוּ חֹרְשִׁים הֶאֱרִיכוּ (למענותם) לְמַעֲנִיתָם:ד יְהוָה צַדִּיק קִצֵּץ עֲבוֹת רְשָׁעִים:ה יֵבֹשׁוּ וְיִסֹּגוּ אָחוֹר כֹּל שֹׂנְאֵי צִיּוֹן:ו יִהְיוּ כַּחֲצִיר גַּגּוֹת שֶׁקַּדְמַת שָׁלַף יָבֵשׁ:ז שֶׁלֹּא מִלֵּא כַפּוֹ קוֹצֵר וְחִצְנוֹ מְעַמֵּר:ח וְלֹא אָמְרוּ הָעֹבְרִים בִּרְכַּת יְהוָה אֲלֵיכֶם בֵּרַכְנוּ אֶתְכֶם בְּשֵׁם יְהוָה:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה