עזרה משלוח מציטה

אסתי פעמון

משתמש מקצוען
הגיע לי למודיעין לרחוב צאלון.
האחראית שם אמרה לי שהנקודות במודיעין עילית ושילת נסגרו.
עכשיו קבלתי הודעה שהחבילה שלי בנריה ואין לי מושג איפה זה.
גם לי הגיע חבילה לשם
במקום לפנות לצ'יטה פניתי למוכר של המוצר באלי אקספרס כתבתי לו שהחבילה הגיעה לעיר אחרת ולא לעיר שלי ואין לי דרך להגיע לשם, בתחילה כתבו לי בחזרה (כנראה משהו אוטומטי) את מיקום החבילה ושעות הפתיחה.
כתבתי להם שוב שידאגו שזה יגיע לעיר שלי ואם לא שיחזירו את הכסף של הקניה והיום קיבלתי טלפון מציטה שהחבילה במודיעין והם ינתבו את זה מחדש למודיעין עילית

אסתר פ

משתמש סופר מקצוען
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
מה זה אומר בציטה- על סטטוס משלוח- העמסה איסוף קבוע

אסתר פ

משתמש סופר מקצוען
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
גם לי הגיע חבילה לשם
במקום לפנות לצ'יטה פניתי למוכר של המוצר באלי אקספרס כתבתי לו שהחבילה הגיעה לעיר אחרת ולא לעיר שלי ואין לי דרך להגיע לשם, בתחילה כתבו לי בחזרה (כנראה משהו אוטומטי) את מיקום החבילה ושעות הפתיחה.
כתבתי להם שוב שידאגו שזה יגיע לעיר שלי ואם לא שיחזירו את הכסף של הקניה והיום קיבלתי טלפון מציטה שהחבילה במודיעין והם ינתבו את זה מחדש למודיעין עילית
ניסתי נראה אם עובד

אאססתתרר

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
אם לא אוספים את החבילה והיא מוחזרת לסין, מקבלים זכוי?

חיימקוש

משתמש מקצוען
איך?
מה בדיוק עשיתם?
קודם התכתבתי עם המוכר שיגעתי אותו לא נתתי לו להתחמק ואז הוא אמר לי לדבר עם ציטה אז נכנסתי לאתר של ציטה מעקב משלוחים ציטה ושפ פתחתי פניה והתכתבתי עם נציג והוא העביר לי את המשלוח לעיר שלי
הם היו דיי נוחים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלא

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד יְהוָה לֹא גָבַהּ לִבִּי וְלֹא רָמוּ עֵינַי וְלֹא הִלַּכְתִּי בִּגְדֹלוֹת וּבְנִפְלָאוֹת מִמֶּנִּי:ב אִם לֹא שִׁוִּיתִי וְדוֹמַמְתִּי נַפְשִׁי כְּגָמֻל עֲלֵי אִמּוֹ כַּגָּמֻל עָלַי נַפְשִׁי:ג יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  27  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה