משלוח מנות פרטי לגננת

• פותח הנושא engoy
  • פורסם בתאריך

engoy

משתמש פעיל
האם יש צורך להביא לגננת משלוח מנות פרטי אם שולחים משלוח גדול מכל אמהות?

מגיבים לעניין

משתמש מקצוען
התקשרה אלי היום אחת האמהות מהגן של ביתי(בת 2 בגן פרטי)והודיעה שהיא אוספת 32 ש"ח לגננת וזה כולל גם את המשלימה.
שאלתי אותה מה מקובל להביא חוץ מזה אז היא אמרה לי אני מביאה משהו קטן בנוסף שאלתי אותה מה זה אומר אז היא עונה לי ספר ב30-40 ש"ח וכאן הבן שואל, אם כל אמא מביאה מתנה (משהו קטן) בסכום הנ"ל (ולא נחשב את השוקולדים הנלווים וכד') אז בשביל מה אוספים את המתנה המרוכזת???

MIRIBZ00

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
אנחנו אספנו 60 ש"ח : 40לגננת ו20 לסייעת.
*11 הורים.
הרי אם היינו קונים בנפרד זה מה שהיה עולה לנו בערך.
אנו נותנים גיפט על רב הסכום בצרוף של משלוח מעוצב משוקלד .

engoy

משתמש פעיל
השאלה כשמדובר במשלוח סטנדרטי שלוקחים מכל בת 15 ש האם בכל זאת צריך לתת באופן עצמאי?

ארבע

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הפקות ואירועים
נכתב ע"י MIRIBZ00;2468582:
אנחנו אספנו 60 ש"ח : 40לגננת ו20 לסייעת.
*11 הורים.
הרי אם היינו קונים בנפרד זה מה שהיה עולה לנו בערך.
אנו נותנים גיפט על רב הסכום בצרוף של משלוח מעוצב משוקלד .

סתם שאלה - למה לסייעת מגיע פחות מלגננת, ועוד בהפרש משמעותי כ"כ?

קריצה

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אני גם מתחבטת בשאלה הזו בשבוע וחצי האחרון
נראה לי מה שאני בסוף יעשה לפורים בנוסף למשלוח המשותף
אתן שוקולד רציני או מארז שוקולדים עם ברכה אישית ממני
ולפסח אני אקנה להם משהו קטן בסביבות ה20-25 ש"ח

bitcoin

משתמש פעיל
דעו לכן אמהות יקרות! יש לי כמה חברות סייעות, וההרגשה שלהן בפורים אוהו! הן עובדות פולים שעות על המסיבה (לא רק בפורים )
,בתחפושת,פעקאלע',מגילה ומה לא! יושבות וגוזרות ומדביקות ו,,,,מזיעות בשביל הילדים שלנו. אה, סליחה בשביל ה ''משכורת '' שלהן ואם מקבלים כבר משהו מהצד, אז זה כ''כ בקטנה? 'אנא ,תרמו בעין יפה,,,,

רותי ינאי.

צילום מקצועי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
אני קניתי משהו לגננות, ועכשיו תלו פתק שאוספים, אז אני לא מתכוונת לשלם כפול
ולדעתי בפורים יותר חשוב אישי לגננת, זה אמצע שנה...היא תזכור לנו את זה...
וקניתי זהה לעוזרת ולגננת, למה נגרע חלקן באמת? בגן תכלס הן עובדות קשה מאוד!

שיר המעלות

משתמש פעיל
מסקר שעשיתי אצל כמה וכמה נשים חלקן גננות וחלקן סייעות עולה התמונה הבאה:
כדאי לתת לשתיהן את אותו הסכום. הגננות מרגישות חוסר נעימות כלפי הסייעות כשהן מקבלות יותר והסייעות מרגישות מקופחות כשהן מקבלות פחות.
העבודה של הסייעות היא פיזית וקשה ומשכורתן נמוכה מאד. ברור שהעבודה של הגננות היא קשה וכל העול הוא עליהן
לכן מקובל לתת את אותו הסכום והאמת והשלום אהבו

משה בר

משתמש פעיל
עריכה תורנית
גולד קארד

אני קניתי לגננות גולד קארד, כרטיס מדהים!
פתר לי את כל כאבי הראש, וזה לא איזהשהו תו שצריך לנסוע לקניון הכל חנויות נגישות בתוך בני ברק.
רעיון מדהים מומלץ בחום!!!

ע.מ.

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
לשאלת פותחת האשכול:
בד"כ קונים מתנה משותפת, לפעמים מצרפים גם מ"מ,
ואז את וודאי פטורה מלשלוח בנפרד,
אבל,
למען ילדתך,
כדאי לך לשלוח מ"מ כלשהו,
לא מתנה אלא משהו נחמד
אפילו רק חפיסת שוקולד בצלופן עם מילים חמות,
היחס האישי שבתך תקבל,
והשי+ממתק שהגננת תמסור לה באופן אישי בביתה,-שווה המון!!!

אם כי כיום המורות-הגננות מביאות למחרת פורים את הפרסים לחלק לבנות שלא הגיעו אליהן הביתה,
אבל ברור שאין להשוות!

פלטינה

משתמש רשום
אם המטפלת מהמעון מתחילת שנה בחופשת לידה הייתן מביאות לה משלוח מנות ?

naomif

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
נכתב ע"י משה בר;2473855:
אני קניתי לגננות גולד קארד, כרטיס מדהים!
פתר לי את כל כאבי הראש, וזה לא איזהשהו תו שצריך לנסוע לקניון הכל חנויות נגישות בתוך בני ברק.
רעיון מדהים מומלץ בחום!!!

מה זה גולד כארד?

rachelY

משתמש צעיר
בשמחה ניתן לכל הגננות והעוזרות והמטפלות!!!
את הסכום שאוספים מכל הגן - כי תכלס זו המתנה המשמעותית....
וגם שי צנוע ממני בשביל היחס.
---
אבל מה נעשה שלכל גן יש גננת + סיעת +סיעת שלישית + גננת מחליפה (מקסימה ביותר) + גננת צהרון + עוזרת צהרון * מספר הילדים
ובמעון יש מטפלת בקר, מטפלת צהרים, גננת, מטפלת מחליפה של יומים בשבוע, ומטפלת של הקבוצות השניות שנמצאות באותו חדר (הרי לכל 6-9 ילדים יש מטפלת אחת) וגם להן מגיע!!!! כי אם הילד נפל גם הן תרמנה אותו....
---
אז רק מילדי הגן לפני שמחשבים את הרב'ס מגיעים לכמה מאות שקלים....

כולן ככה?

לי לה לו

משתמש רשום
לכל האלו שרשמו פה למעלה שקונות לבד ולא משתתפות עם מה שאוספים-שתדעו שזה הכי טיפשי והגננת
מעדיפה הרבה יותר לקבל משהו גדול ולא כמה דברים אישיים וקטנים, אם אתן רוצות תשתתפו ותביאו בנוסף משהו אישי קטן-אבל אל תקנו לבד ואז תגידו אני לא ישלם עוד כי זה גם משליך על הסכום שיש אם אוספים ביחד -מנסיון של אחת שאספה כמה פעמים וכן מבת של גננת שמעדיפה תמיד לקבל משהו גדול

ארבע

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הפקות ואירועים
נכתב ע"י לי לה לו;2474377:
לכל האלו שרשמו פה למעלה שקונות לבד ולא משתתפות עם מה שאוספים-שתדעו שזה הכי טיפשי והגננת
מעדיפה הרבה יותר לקבל משהו גדול ולא כמה דברים אישיים וקטנים, אם אתן רוצות תשתתפו ותביאו בנוסף משהו אישי קטן-אבל אל תקנו לבד ואז תגידו אני לא ישלם עוד כי זה גם משליך על הסכום שיש אם אוספים ביחד -מנסיון של אחת שאספה כמה פעמים וכן מבת של גננת שמעדיפה תמיד לקבל משהו גדול

צודקת בהחלט, אם כי לפעמים כל אחד שולח לבד כי עד שמישהו יוזמתי החליט ולקח על עצמו לאסוף כסף, כבר הגיעו לרגע האחרון ונוצרה ההרגשה שאף אחד לא אוסף, ושכל אחד צריך לדאוג למשלוח בעצמו.

ינשופי

משתמש סופר מקצוען
אצלנו אף אחת עדיין לא הכריזה על איסוף, חבל... גם אם אני קונה משהו (קטן) ברור שעדיף שיצטרף סכום משמעותי שתוכל לקנות מה שהיא מעדיפה.
אגב, אני תמיד מביאה מתנות זהות לכל הגננות (שנה שעברה היו 3...)

שישיה

משתמש סופר מקצוען
נכתב ע"י לי לה לו;2474377:

לפעמים יש להורים עוד שיקולים מלבד מה הגננת מעדיפה. וזה אולי לא פוליטיקלי קורקט להגיד את זה דוגרי.
כשאני שולחת משלוח מנות/מתנה לגננת אני חושבת גם עליה וגם על הבת שלי.
אם לבת שלי זה יתרום והיא תהנה הרבה יותר לבוא לגננת הביתה בפורים ולתת לה משלוח מנות אני אבחר באפשרות הזו, למרות שאולי הגננת תעדיף שכרטיס השי או המתנה שלה יהיו בסכום גבוה יותר.
סך הכל זו לא משכורת או תמיכה בגננת שהשיקול הוא רק כלכלי רווחי נטו, אלא הזדמנות של הבעת רגשות והכרת הטוב כשמשלוח מנות או המתנה הם האמצעי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טו

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָֹה מִי יָגוּר בְּאָהֳלֶךָ מִי יִשְׁכֹּן בְּהַר קָדְשֶׁךָ:ב הוֹלֵךְ תָּמִים וּפֹעֵל צֶדֶק וְדֹבֵר אֱמֶת בִּלְבָבוֹ:ג לֹא רָגַל עַל לְשֹׁנוֹ לֹא עָשָׂה לְרֵעֵהוּ רָעָה וְחֶרְפָּה לֹא נָשָׂא עַל קְרֹבוֹ:ד נִבְזֶה בְּעֵינָיו נִמְאָס וְאֶת יִרְאֵי יְהוָה יְכַבֵּד נִשְׁבַּע לְהָרַע וְלֹא יָמִר:ה כַּסְפּוֹ לֹא נָתַן בְּנֶשֶׁךְ וְשֹׁחַד עַל נָקִי לֹא לָקָח עֹשֵׂה אֵלֶּה לֹא יִמּוֹט לְעוֹלָם:
נקרא  13  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה