דרוש מידע משלוח מנות לחתן מה הסדר גודל?

מימי B

משתמש חדש
אני הבכורה בבית ואני מאורסת, אין לי מושג מה נותנים במשלוח מנות לחתן, אשמח שתגיבו

לב כחול

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
מגילת אסתר

מוטי מ

משתמש צעיר
אתה צודק! אבל גביע נותנים בהזדמנות נוספת לא בפורים וחוץ מזה לדעתי החתן הולך להיכנס לבית ומעכשיו והילך הוא מתחיל להחזיק את הדברים שלו הוא היה מעדיף מגילה עם קופסא יפה שיהיה בוויטרינה מאשר גביע שהוא יודע שהוא הולך לקבל בסוף

מימי B

משתמש חדש
תלמיד חכם נכון אבל מה הוא יעשה עם מגילת אסתר?
אם כבר אני משקיעה כסף אז משהו שימושי

אום

משתמש מקצוען
תלמיד חכם נכון אבל מה הוא יעשה עם מגילת אסתר?
אם כבר אני משקיעה כסף אז משהו שימושי
מגילת אסתר מאד שימושי גם במגזר הליטאי
זה הרבה יותר מהודר לקרוא מתוך הקלף יחד עם הבעל קורא
וגם שימושי לקריאה לנשים
אם אני לא טועה שמעתי פעם שזה נחשב יותר הידור מצווה מחנוכיית כסף
מה שכן, לא יודעת אם התכוונת לכזה תקציב בשאלה שלך, מגילות ברמה היום זה באזור 6000 ש"ח

כוכב103

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
עימוד ספרים
הכי כדאי לשאול אנשים שמכירים את הסגנון שלך ושל החתן שלך
אין כלל אחיד לכולם
כלה חסידית חייבת לשלוח משלוח ענק ומפוצץ למשפחת החתן
כלה ליטאית- משהו סמלי, אולי גם זה לא.

החולם מפראג

משתמש רשום
זה גם לטובת האישה שבעלה יוכל לקרוא לה בבית
ברור זה שימושי להמון שנים כשיהיו כל מיני מקרים שיצטרכו לקרוא בבית.
תמיד אמרתי שהפראגיסטים צודקים (לאו דווקא פרוגיסטים)..;)

AVIGAIIL M

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מה מקובל אצל הספרדים?
אין שום מקובלות,
מניחה שכל משלוח סמלי יתקבל בברכה,

אצלינו לא נותנים כלום, גם לא במשפחה המורחבת או בסגנון המשפחות שלנו,
אולי רק איזה משלוח יפה למשפחה, כמו מגש פירות/ שוקולדים וכ'...

לא שום מתנה יקרה ובוודאי לא בסכומים שדוברו כאן...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  29  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה