עזרה משלוח מנות להורים

גימפעל

משתמש מקצוען
מאד רוצה לשלוח להורי משלוח מנות,
אממה הם לא רוצים שנוציא עליהם כסף (לא משלוחי מנות ולא מתנות יום הולדת וכן על זה הדרך).הם אומרים שנשמור אותו לעצמנו
חשבתי אולי הפרוגיסטים היקרים!!! יעזרו לי למצוא רעיון, למשהו שלא עולה כסף, אבל מביע את ההכרת הטוב שלנו אליהם.
אין לי אחים נשואים, וגם אני לא
יש לכם הורים מאוד חכמים שקוטעים את התחרות עוד לפני שזה התחיל,
תודו להם ותעשו כעצתם,
תראו את הדיונים כחודשיים (ואולי יותר) לפני פורים שדנים בכובד ראש על רעיונות להרשים את הורים ועל ברכות מיוחדות,
אף אחד לא צריך את זה כל אחד עושה זאת רק בגלל התחרות.

Sara Rivka

משתמש מקצוען
יש לכם הורים מאוד חכמים שקוטעים את התחרות עוד לפני שזה התחיל,
תודו להם ותעשו כעצתם,
תראו את הדיונים כחודשיים (ואולי יותר) לפני פורים שדנים בכובד ראש על רעיונות להרשים את הורים ועל ברכות מיוחדות,
אף אחד לא צריך את זה כל אחד עושה זאת רק בגלל התחרות.
מסכימה עם כל מילה,
אבל מה שאני רוצה לעשות זה "משלוח מנות" מכל הילדים, אבל לא מנות באמת אלא משהו שירווה אותם נחת, ויראה לכם את ההכרת הטוב, שאנו חשים כלפיהם.
מקווה שהובנתי...

גודגוד

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
אחת הגיסות של
הביאה פלייסמנטים לארוחות עם תמונות בעיצוב אישי

r&l

משתמש חדש
אשמח לרעיון מה אפשר לכתוב על מגנט עם תמונות NB לסבא וסבתא עבור משלוח מנות

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ד

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּקָרְאִי עֲנֵנִי אֱלֹהֵי צִדְקִי בַּצָּר הִרְחַבְתָּ לִּי חָנֵּנִי וּשְׁמַע תְּפִלָּתִי:ג בְּנֵי אִישׁ עַד מֶה כְבוֹדִי לִכְלִמָּה תֶּאֱהָבוּן רִיק תְּבַקְשׁוּ כָזָב סֶלָה:ד וּדְעוּ כִּי הִפְלָה יְהוָה חָסִיד לוֹ יְהוָה יִשְׁמַע בְּקָרְאִי אֵלָיו:ה רִגְזוּ וְאַל תֶּחֱטָאוּ אִמְרוּ בִלְבַבְכֶם עַל מִשְׁכַּבְכֶם וְדֹמּוּ סֶלָה:ו זִבְחוּ זִבְחֵי צֶדֶק וּבִטְחוּ אֶל יְהוָה:ז רַבִּים אֹמְרִים מִי יַרְאֵנוּ טוֹב נְסָה עָלֵינוּ אוֹר פָּנֶיךָ יְהוָה:ח נָתַתָּה שִׂמְחָה בְלִבִּי מֵעֵת דְּגָנָם וְתִירוֹשָׁם רָבּוּ:ט בְּשָׁלוֹם יַחְדָּו אֶשְׁכְּבָה וְאִישָׁן כִּי אַתָּה יְהוָה לְבָדָד לָבֶטַח תּוֹשִׁיבֵנִי:
נקרא  17  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה