משלוח מחו"ל עם אקסלוט

האם קניתם מאתרים בחו"ל ולא קיבלתם הודעות מחברת אקסלוט?

• סה"כ מצביעים
    10

משתדלת

משתמש חדש
לאחרונה הזמנתי כמה חבילות מחו"ל. כולן היו אמורות להגיע עם חברת אקסלוט. על אף אחת לא קיבלתי הודעה. לא לתאם מקום מסירה, ולא הודעה לבוא לאסוף מאיפשהו.
עד שהתעשתתי, חבילות כבר מתחילות לחזור למשלח.
מחיפוש קטן ברשת הבנתי שכנראה יש איזושהי בעיה עם החברה הזו.
אשמח לקרוא חוויות של אנשים נוספים, והאם באמת מדובר בתופעה? מה אפשר לעשות להבא?
תודה

שלמה לוי

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מוזיקה ונגינה
לאחרונה הזמנתי כמה חבילות מחו"ל. כולן היו אמורות להגיע עם חברת אקסלוט. על אף אחת לא קיבלתי הודעה. לא לתאם מקום מסירה, ולא הודעה לבוא לאסוף מאיפשהו.
עד שהתעשתתי, חבילות כבר מתחילות לחזור למשלח.
מחיפוש קטן ברשת הבנתי שכנראה יש איזושהי בעיה עם החברה הזו.
אשמח לקרוא חוויות של אנשים נוספים, והאם באמת מדובר בתופעה? מה אפשר לעשות להבא?
תודה

יש לך מספר כשר? כי גם לי קרה בדיוק אותו דבר, ושלחתי להם הודעה, שיגידו לי במייל איפה המשלוח והם לא חזרו אלי,
אני מקווה שזה לא יחזור לשולח, יכול להיות שהם ניסו להשיג אותי באסמס ואין לי אסמס,

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יד

א לַמְנַצֵּחַ לְדָוִד אָמַר נָבָל בְּלִבּוֹ אֵין אֱלֹהִים הִשְׁחִיתוּ הִתְעִיבוּ עֲלִילָה אֵין עֹשֵׂה טוֹב:ב יְהוָה מִשָּׁמַיִם הִשְׁקִיף עַל בְּנֵי אָדָם לִרְאוֹת הֲיֵשׁ מַשְׂכִּיל דֹּרֵשׁ אֶת אֱלֹהִים:ג הַכֹּל סָר יַחְדָּו נֶאֱלָחוּ אֵין עֹשֵׂה טוֹב אֵין גַּם אֶחָד:ד הֲלֹא יָדְעוּ כָּל פֹּעֲלֵי אָוֶן אֹכְלֵי עַמִּי אָכְלוּ לֶחֶם יְהוָה לֹא קָרָאוּ:ה שָׁם פָּחֲדוּ פָחַד כִּי אֱלֹהִים בְּדוֹר צַדִּיק:ו עֲצַת עָנִי תָבִישׁוּ כִּי יְהוָה מַחְסֵהוּ:ז מִי יִתֵּן מִצִּיּוֹן יְשׁוּעַת יִשְׂרָאֵל בְּשׁוּב יְהוָה שְׁבוּת עַמּוֹ יָגֵל יַעֲקֹב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה