דרוש מידע משלוח למכולת של חיימקה בביתר עילית

החיים קלים

משתמש מקצוען
קיבלתי הודעה קולית אבל בלי מספר מדף וכשהלכנו לשם הוא אמר שהוא לא מביא למי שאין מספר מדף.
אני מקווה שיום אחרי החג הוא עדיין לא ישלח את זה חזרה...
ההודעה הקולית היא מ'שיין'? אולי הם יוכלו לתת מספר מדף.
ההודעה אמורה להגיע מהדואר.
חיימקה מתקשר (אם וכאשר, תלוי בעומס ובכמות החבילות החוזרות) אחרי הפעם השניה.
וגם- עצה טובה לבעלי פלא' כשר שלא מקבלים SMS-
לרשום בחבילות רק טלפון נייח ואז הם יודעים שלא קיבלת הודעה, לפעמים, ויש יותר סיכוי שייצרו איתך קשר.

nhfk

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
עיצוב ואדריכלות פנים
ההודעה הקולית היא מ'שיין'? אולי הם יוכלו לתת מספר מדף.
ההודעה אמורה להגיע מהדואר.
חיימקה מתקשר (אם וכאשר, תלוי בעומס ובכמות החבילות החוזרות) אחרי הפעם השניה.
וגם- עצה טובה לבעלי פלא' כשר שלא מקבלים SMS-
לרשום בחבילות רק טלפון נייח ואז הם יודעים שלא קיבלת הודעה, לפעמים, ויש יותר סיכוי שייצרו איתך קשר.
ההודעה הקולית הייתה נראה לי מחיימקה. או מהדואר. משו כזה. בכל מקרה הם לא נתנו שם מספר מדף רק התראה לבוא.

החיים קלים

משתמש מקצוען
ההודעה הקולית הייתה נראה לי מחיימקה. או מהדואר. משו כזה. בכל מקרה הם לא נתנו שם מספר מדף רק התראה לבוא
מוזר.
זה לא נשמע לי מחיימקה.
יש לו כמות ענקית של חבילות, ואין לו איך לאתר את שלך ביניהם (גם מס' מדף לוקח לו כמה דקות לפעמים למצוא את החבילה)
מוזר.
אף פעם לא קיבלתי, ממש מתסכל.
החבילות של שיין מסומנות כמו של NEXT?
אולי הוא יסכים שגבר ייכנס לבדוק?

nhfk

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
עיצוב ואדריכלות פנים
מוזר.
זה לא נשמע לי מחיימקה.
יש לו כמות ענקית של חבילות, ואין לו איך לאתר את שלך ביניהם (גם מס' מדף לוקח לו כמה דקות לפעמים למצוא את החבילה)
מוזר.
אף פעם לא קיבלתי, ממש מתסכל.
החבילות של שיין מסומנות כמו של NEXT?
אולי הוא יסכים שגבר ייכנס לבדוק?
אני אקפוץ לשם לבדוק מה קורה.
מקווה שהחבילה לא הלכה לאיבוד.

צפתית

משתמש מקצוען
אם כבר חיימקה יש לי חבילה שאמור לקחת אותה מישהו שאינו בעל החבילה הרשום
הוא מבקש תעודת זהות?

י מ

משתמש פעיל
ההודעה הקולית הייתה נראה לי מחיימקה. או מהדואר. משו כזה. בכל מקרה הם לא נתנו שם מספר מדף רק התראה לבוא.
הודעה קולית מקבלים מסוג משלוח אחר לא של דואר ישראל ואין לזה מספר מדף - תלכי אליו ותגידי לו שקבלת הודעה קולית והוא יתן לך לבדוק אצלו לפי שם.
כך היה לי בכל אופן.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  36  פעמים

אתגר AI

אחרי החגים • אתגר 13

לוח מודעות

למעלה