מידע שימושי משלוחי מנות - התחלתם לחשוב על רעיונות?

הקה

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
אני מחפשת רעיון ותמונה להשראה לשמלוח מנות לכלה ממחותנים
אין לי תמונה להשראה, אבל אנחנו עשינו סט של קעריות לסלט + קערה אחת גדולה, בכל קערה שמנו ברכה אחת- סעודת אמנים. מומלץ לטבול ולאמר שטבלו, אפשר כמובן לעצב בצורה מרשימה, אבל זה רק הרעיון

י. פ. 885

משתמש רשום
היי
מחפשת את הילדים לצבעי ובנאי - הפועלים הקטנים
יש למישהו רעיון תואם למשלוח מנות?

פראדי פורסט

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
אני מחפשת את הבן שלי בן שנה לבובה במבה,
יש למישהי רעיון למשלוח מנות בהקשר של בובה במבה?

לם

משתמש חדש
למשהו יש רעיון לכיתוב מתאים למשלוח חום לבן
משהו חמוד לשכנים

Sara Rivka

משתמש מקצוען
תודה
חשבתי על זה,
אני רוצה להכין משהו ביתי בהקשר
קחי בחשבון שלשכנים זה פחות מוצלח מעשה בית,
אנחנו, לדוגמה, מטיסים את כל המעשי בית ישירות לפח האשפה.

ובלי קשר, יש קרמוגיות עם מילוי בטעם במבה אדומה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  7  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה