דרוש מידע משלוחים לכל הארץ עבור עסקים קטנים

Roseg

משתמש רשום
אני צריכה מידע על חברת משלוחים אמינה לשליחת מוצרים שאנו מוכרים.
הבעיה שכרגע אני מוציאה הזמנות בודדות בחודש, כך שהעלות למשלוח דרך חברת שליחויות שעובדת ע"פ כמות מינימום גבוהה לי מידי.

אשמח אם למישהו יש מידע וניסיון עם חברה ששולחת לכל הארץ (עדיף גם מעבר לקו הירוק) ושאין בה צורך להתחייב על כמות מינימלית של משלוחים.

תודה מראש

נפטון

משתמש פעיל
ראשית יש את דואר שליחים אני אישית מאוד מרוצה מהם בדרך כלל למחרת אצל הלקוח גג יומים.
חלק מהקולגות שלי לא מרוצים, טוענים שיש פשלות שם, הם עובדים עם גל שליחויות ומאוד מרוצים מהם, אפשר לרכוש מהם כרטיסייה של 10 משלוחים. טלפון: 0505559923

Roseg

משתמש רשום
ראשית יש את דואר שליחים אני אישית מאוד מרוצה מהם בדרך כלל למחרת אצל הלקוח גג יומים.
חלק מהקולגות שלי לא מרוצים, טוענים שיש פשלות שם, הם עובדים עם גל שליחויות ומאוד מרוצים מהם, אפשר לרכוש מהם כרטיסייה של 10 משלוחים. טלפון: 0505559923
איזה פשלות?
אני צריכה חברה אמינה שאפשר לסמוך שהמשלוח יגיע בשלום, כי לפעמים אני שולחת גם מוצרים עדינים/ צנצנות זכוכית וכו'.

נפטון

משתמש פעיל
איזה פשלות?
אני צריכה חברה אמינה שאפשר לסמוך שהמשלוח יגיע בשלום, כי לפעמים אני שולחת גם מוצרים עדינים/ צנצנות זכוכית וכו'.
פאשלות יותר מסוג שנעלם להם חבילה שהם שלחו, ואין כל כך עם מי לדבר... לי מעולם לא קרה. ומאוד נוח לי העבודה איתם.
עובד איתם כ5 שנים
אני גם שולח דברים סופר סופר עדינים, אבל אורז בהתאם.

ובאופן כללי יש במקומונים כל מיני פרסומים על משלוחנים, גם פה בפרוג מצאתי כמה, לא נוח לעבודה בצורה שוטפת אבל לפעמים אני שולח איתם. כששולח איתם אני פחות אורז ורק אומר להם שיזהרו עם זה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכט

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת רַבַּת צְרָרוּנִי מִנְּעוּרַי יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב רַבַּת צְרָרוּנִי מִנְּעוּרָי גַּם לֹא יָכְלוּ לִי:ג עַל גַּבִּי חָרְשׁוּ חֹרְשִׁים הֶאֱרִיכוּ (למענותם) לְמַעֲנִיתָם:ד יְהוָה צַדִּיק קִצֵּץ עֲבוֹת רְשָׁעִים:ה יֵבֹשׁוּ וְיִסֹּגוּ אָחוֹר כֹּל שֹׂנְאֵי צִיּוֹן:ו יִהְיוּ כַּחֲצִיר גַּגּוֹת שֶׁקַּדְמַת שָׁלַף יָבֵשׁ:ז שֶׁלֹּא מִלֵּא כַפּוֹ קוֹצֵר וְחִצְנוֹ מְעַמֵּר:ח וְלֹא אָמְרוּ הָעֹבְרִים בִּרְכַּת יְהוָה אֲלֵיכֶם בֵּרַכְנוּ אֶתְכֶם בְּשֵׁם יְהוָה:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

רבי שמעון - הסיפור המלא • אתגר 15

לוח מודעות

למעלה