משכנתא ללא שמאות

א. גולד

משתמש פעיל
האם יש איזה אפשרות לקבל משכנתא ללא שמאות,
כשלוקחים פחות מ- 40% משכנתא?

א. גולד

משתמש פעיל
שאלה נוספת איך יש אפשרות לדעת מי השמאים שהיו באזור של הדירה,
או באותו בניין?

ari1980

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
אין חיה כזו משכנתא ללא שמאות.
כל בנק עובד עם יועץ עם קבועים.
תגיד אזור נוכל לומר לך בערך את רשימת השמאים. או הכי פשוט תגיד שמאי נאמר לך אם הוא עובד עם הבנק הזה כן או לא

א. גולד

משתמש פעיל
שמאי טוב בבת ים, מישהו מכיר?
מדובר בנכס שכתוב עליו הערה בעירייה נכס בסיכון, יש שם עשרות בנינים כאלה,
צריך שמאי שמכיר את העיר ויודע לזרום עם השמאות!
לחילופין איך אני יכול לדעת מי היו השמאים לאחרונה באזור?
זה מופיע באיזה אתר? או שכמוציאים נסח מרוכז/ היסטורי?
מישהו יודע משהו בנידון?

ari1980

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
לאיזה בנק??? אם זה מזרחי אז הם יתנו רק 90 אחוז מעלות הקרקע לא מעבר. שאר הבנקים יותר קשים.
לא עשיתי שם. אולי יענו פה אחרים עם נסיון שם.

אם זה מזרחי אז טיליוף נקרא טוב מאוד

ari1980

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
השאלה במצב הזה אם כבר חתמו חוזה אז יש את ההפניה מהבנק.
אם לא. תברר טוב טוב שהבנק נותן שם

א. גולד

משתמש פעיל
תודה רבה!
הבנק הוציא לי את השמאים כדלהלן -
1. בן חיים אילן רובין (גבעתיים)
2. לוי צחי. (חולון)
3.לשם מטי (חולון)
4.אורי גלבוע (ת''א)
5. גואטה כפיר (ר''ג)
יש מהם מישהו מומלץ?
יש אפשרות ללכת לטיליוף ולקבוע את זה לבנק כעובדה?
או שאני מחוייב לרשימה של הבנק?
ושוב המון תודות!!!

משכנטוב

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
אוטומציה עסקית
יש אפשרות ללכת לטיליוף ולקבוע את זה לבנק כעובדה?
או שאני מחוייב לרשימה של הבנק?
לאחר מעשה אתה מחוייב לרשימה של הבנק, אם יש לך העדפה לשמאי מסוים והוא עובד עקרונית עם הבנק, תבקש מהפקיד להוסיף את שמו בכתב יד ולשים חותמת ליד, לא אמורה להיות בעיה.

יוסף מהצפון

משתמש פעיל
עשיתי שמאות אצל מטי לשם, הייתי מאוד מרוצה מהשירות, (לא הייתי צריך שמאות גבוהה מדי, כך שבעניין הזה אין לי מושג איך הם נוהגים)

א. גולד

משתמש פעיל
לאחר מעשה אתה מחוייב לרשימה של הבנק, אם יש לך העדפה לשמאי מסוים והוא עובד עקרונית עם הבנק, תבקש מהפקיד להוסיף את שמו בכתב יד ולשים חותמת ליד, לא אמורה להיות בעיה.
אני לא מצליח להבין למה הבנקאי כ''כ חושש לעשות את זה,
הוא ישאל את האחראי,
הוא יבדוק,
הוא יסתכל.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יט

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב הַשָּׁמַיִם מְסַפְּרִים כְּבוֹד אֵל וּמַעֲשֵׂה יָדָיו מַגִּיד הָרָקִיעַ:ג יוֹם לְיוֹם יַבִּיעַ אֹמֶר וְלַיְלָה לְּלַיְלָה יְחַוֶּה דָּעַת:ד אֵין אֹמֶר וְאֵין דְּבָרִים בְּלִי נִשְׁמָע קוֹלָם:ה בְּכָל הָאָרֶץ יָצָא קַוָּם וּבִקְצֵה תֵבֵל מִלֵּיהֶם לַשֶּׁמֶשׁ שָׂם אֹהֶל בָּהֶם:ו וְהוּא כְּחָתָן יֹצֵא מֵחֻפָּתוֹ יָשִׂישׂ כְּגִבּוֹר לָרוּץ אֹרַח:ז מִקְצֵה הַשָּׁמַיִם מוֹצָאוֹ וּתְקוּפָתוֹ עַל קְצוֹתָם וְאֵין נִסְתָּר מֵחַמָּתוֹ:ח תּוֹרַת יְהוָה תְּמִימָה מְשִׁיבַת נָפֶשׁ עֵדוּת יְהוָה נֶאֱמָנָה מַחְכִּימַת פֶּתִי:ט פִּקּוּדֵי יְהוָה יְשָׁרִים מְשַׂמְּחֵי לֵב מִצְוַת יְהוָה בָּרָה מְאִירַת עֵינָיִם:י יִרְאַת יְהוָה טְהוֹרָה עוֹמֶדֶת לָעַד מִשְׁפְּטֵי יְהוָה אֱמֶת צָדְקוּ יַחְדָּו:יא הַנֶּחֱמָדִים מִזָּהָב וּמִפַּז רָב וּמְתוּקִים מִדְּבַשׁ וְנֹפֶת צוּפִים:יב גַּם עַבְדְּךָ נִזְהָר בָּהֶם בְּשָׁמְרָם עֵקֶב רָב:יג שְׁגִיאוֹת מִי יָבִין מִנִּסְתָּרוֹת נַקֵּנִי:יד גַּם מִזֵּדִים חֲשֹׂךְ עַבְדֶּךָ אַל יִמְשְׁלוּ בִי אָז אֵיתָם וְנִקֵּיתִי מִפֶּשַׁע רָב:טו יִהְיוּ לְרָצוֹן אִמְרֵי פִי וְהֶגְיוֹן לִבִּי לְפָנֶיךָ יְהוָה צוּרִי וְגֹאֲלִי:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

זמן מסע • אתגר 47

לוח מודעות

למעלה