משכורות - יועצת חינוכית בבני יוסף

אלי @@@

משתמש מקצוען
מי יכול לעזור
אשתי יועצת חינוכית בבני יוסף וסוחבים אותנו מ - התשיעי עד עכשיו כבר ארבעה חודשים בלי משכורת כמובן שהכול סחבת ביוקרטית ועצלנות (או התעללות עדיין לא ידוע) של העובדים במשרדים הבעיה היא שאנחנו לא יודעים למי לפנות לבקשת עזרה אנחנו בקריסה כלכלית כל חודש מלווים כדי לשלם משכנתא וכו וכבר נגמרו האנשים שילוו לנו
אשמח לדעת אם מישהו מכיר או יודע מי מזיז את הענינים או יכול לעזור לנו
תודה רבה

רבקהא

משתמש מקצוען
פניה לארגון המורים/הסתדרות המורים.
אפשר לשלוח מכתב של עו"ד על כך שאם לא ישולם בחודש הקרוב תפנו לתביעה על הלנת שכר:
הפיצוי הוא בשיעור 5% מהשכר המולן לשבוע הראשון של ההלנה ו-10% מהשכר המולן בשבועות שלאחר מכן, או הפרשי הצמדה לתקופת ההלנה לפי שיעור עליית המדד בתוספת 20% על הסכום הכולל של השכר המולן והפרשי ההצמדה - לפי הגבוה מביניהם

יש להגיש את התביעה לא יאוחר מ-60 יום אחרי קבלת השכר המולן

עולם קטן

משתמש פעיל
לא תמיד לארגון/הסתדרות המורים יש איך לעזור כשהפניה היא מול החינוך העצמאי/רשת בני יוסף....
אבל חשוב לברר מולם

ה' אחד ושמו אחד

משתמש פעיל
מי יכול לעזור
אשתי יועצת חינוכית בבני יוסף וסוחבים אותנו מ - התשיעי עד עכשיו כבר ארבעה חודשים בלי משכורת כמובן שהכול סחבת ביוקרטית ועצלנות (או התעללות עדיין לא ידוע) של העובדים במשרדים הבעיה היא שאנחנו לא יודעים למי לפנות לבקשת עזרה אנחנו בקריסה כלכלית כל חודש מלווים כדי לשלם משכנתא וכו וכבר נגמרו האנשים שילוו לנו
תודה רבה
שלום וברכה,
בתור אחד שנמצא בעניינים שם ויודע מה קורה ואיך מתנהלים הדברים, אז כך:
א. רשת מעיין החינוך התורני "בני יוסף" עושה ככל שביכולתה בכדי שהדברים יתנהלו למישרין.
ב. כפי שאני מאמין שידוע לך שאשתך היא לא היחידה שלא קבלה את חלק ממשכורתה.
ג. אף גורם במערכת אינו מנסה להרע או להתעלל בכם ח"ו וכפי שכבר ראיתם במהלך כל השנה הנהלת הרשת עושה ככל שביכולתה שכל עובד ועובדת יקבלו את השכר הראוי להם ויותר מכך (משא"כ ברשתות חינוך אחרות וד"ל).
ד. הדבר נמצא בטיפול ובמעקב כל העת, ובתפילה שהדברים יסתדרו על הצד הטוב ביותר.
ה. תמיד תוכל לפנות לרכזים האחראים ולקבל מידע מפורט יותר.

גלבוע

משתמש סופר מקצוען
אני גדלתי בסביבה שבה כולם עובדים בעמותות חסד/ קירוב וכולי, והסרטים האלה של לחכות חודשים למשכורת היו סטנדרט. קבעתי לי כלל ברזל לחיים - מקום שלא משלם, אני לא שם. במקרים חריגים נתתי למעסיקים אורכה של חודש (!!!!).
אם לא משלמים לה משכורת, לדעתי שתחפש מקום אחר, ובהקדם האפשרי. לא יודעת איזה תעודות בדיוק יש לה, אבל יש היצע של משרות בעולם החינוך/טיפול בכל מיני מקומות נוספים חוץ מאשר בבתי ספר.

Savyon

משתמש פעיל
מי יכול לעזור
תודה רבה
פונים למשרד העבודה ותוך רגע הם שם... אותם פקחים צמאי דם..
אירועים של הלנת שכר מטופלים במיידית!!!

ניתן להגיש תלונה באמצעות אחת הדרכים הבאות:
הגשת תלונה!!! אנונימית ואישית!!

ואחרי שפעם אחת הם יחטפו את הקנס הם לעולם לא יעזו להלין שכר!!!! אפילו לא חלק קטנטן ממנו.... ישנה אפשרות גם להגיש תלונה אנונימית (אם מפחדים )

נערך לאחרונה ב:

פנינה 99

משתמש סופר מקצוען
עדיף להשהות תלונה להסתדרות המורים /משרדי ממשלה.

אלא אם כן אין לה ענין להמשיך שם.
תגובה כזו תגרור מיידית סנקציות מצד הנהלה עד פיטורין.
יש לה מפקחת בשפ"י.
זו שאישרה את כניסתה כיועצת למערכת.
היא מתוקף תפקידה אמורה לטפל בכך.
מנסיון,
במחוז מרכז ודרום המפקחת עומדת על הזכויות במלוא המרץ.

Savyon

משתמש פעיל
תגובה כזו תגרור מיידית סנקציות מצד הנהלה עד פיטורין
לכן אפשר לשלוח תלונה אנונימית הרבה עובדים מפחדים להתלונן רק בגלל שהם מפחדים שיפטרו אותם לכן קיימת כזו אופציה...
אף אחד לא יודע מי זה שיתלונן - לא נותנים שום פרטים...

יוגורט

משתמש מקצוען
א
בתור אחד שנמצא בעניינים שם ויודע מה קורה ואיך מתנהלים הדברים, אז כך:
אם יש לך אפשרות לעזור. אל אחותי פיטרו (אחרי לידה) והיא כבר יותר משנה מחכה לפיצויים שלה. מגלגלים אותה מאחד לשני. והיא באמת לא רוצה לתבוע אבל כרגע זה נראה שאין לה ברירה.

אלי @@@

משתמש מקצוען
מי המפקחת של אשתך? פונים אליה! היא אמורה לטפל בזה ולעזור ליועצות שלה.
איזה מפקחת אשתי התקבלה עי מפקחת של שרד החינוך שאחראית על המחוז החרדי והיא עוזרת והיא שחררה את השעות מלפני כמה חודשים אבל זה בעיות םנים מערכתיות וזה לא רק לעובדות חדשות כל יועצת בשלוש שנים הראשונות מקבלת את אותו יחס
אנחנו לא מחפשים לריב ולתבוע רק לקבל את המשכורת בשביל לחיות לא יותר מזה

אלי @@@

משתמש מקצוען
אני גדלתי בסביבה שבה כולם עובדים בעמותות חסד/ קירוב וכולי, והסרטים האלה של לחכות חודשים למשכורת היו סטנדרט. קבעתי לי כלל ברזל לחיים - מקום שלא משלם, אני לא שם. במקרים חריגים נתתי למעסיקים אורכה של חודש (!!!!).
אם לא משלמים לה משכורת, לדעתי שתחפש מקום אחר, ובהקדם האפשרי. לא יודעת איזה תעודות בדיוק יש לה, אבל יש היצע של משרות בעולם החינוך/טיפול בכל מיני מקומות נוספים חוץ מאשר בבתי ספר.
אשתי עם תואר שני אקדמאי (גם הראשון אקדמאי) בייעוץ חינוכי הבעיה שהעבודה בזה היא כמו קרטל שבשביל להיכנס לעבודה צריך שהפיקוח יקבל אותך וכאן הבעיה משרד החינוך לא שש לקבל אליו חרדיות ספציפי למשרה הזאת והפיקוח החרדי שולח או לבני יוסף או לחינוך העצמאי ושם בכלל לא מכירים בתואר שני וזה אפי עילה לפיטורים

גלבוע

משתמש סופר מקצוען
אשתי עם תואר שני אקדמאי (גם הראשון אקדמאי) בייעוץ חינוכי הבעיה שהעבודה בזה היא כמו קרטל שבשביל להיכנס לעבודה צריך שהפיקוח יקבל אותך וכאן הבעיה משרד החינוך לא שש לקבל אליו חרדיות ספציפי למשרה הזאת והפיקוח החרדי שולח או לבני יוסף או לחינוך העצמאי ושם בכלל לא מכירים בתואר שני וזה אפי עילה לפיטורים
חוזרת ואומרת, אני מציעה להרחיב את המחשבה מעבר לבתי ספר. מכירה לא מעט משרות שתואר שני בייעוץ חינוכי מתאים לתנאי הכניסה שלהן.

דרך חדשה

משתמש מקצוען
איזה מפקחת אשתי התקבלה עי מפקחת של שרד החינוך שאחראית על המחוז החרדי והיא עוזרת והיא שחררה את השעות מלפני כמה חודשים אבל זה בעיות םנים מערכתיות וזה לא רק לעובדות חדשות כל יועצת בשלוש שנים הראשונות מקבלת את אותו יחס
אנחנו לא מחפשים לריב ולתבוע רק לקבל את המשכורת בשביל לחיות לא יותר מזה
בדיוק המפקחת ממשרד החינוך של המחוז החרדי אמורה לעזור לה בבעיות כמו אלו מול העמותה/הרשת המשלמת.
במערך של הייעוץ חלק מתפקיד המפקחת זה לעזור ליועצת להסתדר מול המערכת בכל העניינים כולל משכורות. יש להן את היכולות לעשות זאת, ממליצה מאד שתשתפו אותה בענין.

עוגת בוקר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
אוטומציה עסקית
ברשת של בני יוסף זה כך מאז ומתמיד.
כל עוד זה לא השעות שלה ואין תקן,
השעות שלה מתעדכנות רק בינואר רטרו.
זה אומר שבינואר אתם אמורים לקבל הכל בבת אחת.
כמה שנים טובות היינו כך עד שקיבלתי קביעות.
סיוט.
היום מעולם לא הייתי נותנת לזה להיות.
אבל אז היינו צעירים מידי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  16  פעמים

לוח מודעות

למעלה