למסירה משהו על אופטיקה ליבוב בבני ברק

5127109

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
ההיתי צריך משקפיים, והחלטתי ללכת על הטופ, אז פניתי לאופטיקה ליבוב בבני ברק.
אחרי חודש מאיזה טעם הייתי צריך את הקבלה, ופניתי אליהם שוב.
לא היה לי שום חשבונית או משהו, אני חייב לציין שבקשתי טופלה במהירות הבזק, למרות שהיה צריך לפנות לרואה חשבון ולמצוא בדיוק את מספר הקופה והסכום וכו',שהיא טרחא לא מעטה. למרות שתמיד עמוס באנשים מכל הארץ שבאים לבדיקות הממקצועיות והמיוחדות, והכל ממש במאור פנים ובחביבות.
אני אומר ומודיע את זה מכיון שלא אחת כאשר נתקלתי בבקשות מסוג זה אצל בעלי עסקים, התגובה היתה קרירה ומעייפת, ואילו כאן, ראיתי התחשבות מהירה בצרכי הלקוח באופן הראוי לציון. ממנו יראו וכן יעשו עוד בעלי עסקים שיבינו ששרות ללקוח לא נגמר רק במוצר.
כמו כן, אני חייב לציין עוד שאלו המשקפיים הטובות ביותר שהיו לי עד כה מבחינת מיקוד הראיה, פשוט פרפקט.

חושב מחדש

משתמש מקצוען
אנחנו מגיעים אליהם תמיד, המקצועיות, היחס, האכפתיות,
זה משהו שלא פגשתי באף אופטיקה בעולם.
ונחמד לראות שם אנשים ממתינים בתור - והם הגיעו מרמת הגולן [ניסתי להוציא מהם צימר בזול, לא הלך :)]

5127109

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
העלתי את הנושא, כי מאוד נהנתי מהשרות, גם אחרי שכבר קניתי, בקשר לאיזה משהו ביוקרטי שקשור לקבלות.
יש הרבה בעלי עסקים שאמנם יודעים לקבל את הכסף ולבצע את הגביה בפועל בחיוך מאוזן לאוזן, אבל אחרי שרוצים קבלה או משהו כזה יודעים להוציא את המיץ עד שמקבלים שרות.
וכאן, אהבתי את הקטע שזה חלק בלתי נפרד, גם ב"פוסט-שופינג", מגישים את הנצרך באדיבות אנושית חביבה.

מקצועי בלבד

Moderator
מנהל
מנוי פרימיום
אופטיקה ליבוב זה מקום מהמם, רק הגיע הזמן אחרי 100 שנות וותק, [סבא שלו גם היה אופטיקאי שם] לעבור למקום יותר גדול, שכולם ביחד יוכלו להיכנס, ב"ה יש מספיק לקוחות;)

~נעמי~

עיצוב גרפי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
D I G I T A L
אופטיקה ליבוב זה מקום מהמם, רק הגיע הזמן אחרי 100 שנות וותק, [סבא שלו גם היה אופטיקאי שם] לעבור למקום יותר גדול, שכולם ביחד יוכלו להיכנס, ב"ה יש מספיק לקוחות;)
זה חלק מהקסם אנשים טובים ומסתפקים במה שיש. אנחנו לקוחות שלהם כבר 30 ש' וגם בעלי כבר שנים... חלק מהקסם להיכנס למקום שהזמן נעצר החיוך תמיד נשאר ואף אדם לא אומר צר לי המקום. מי שאין לו כח וזמן שילך למקום אחר. אין להם תאוות גדולה ותאוות כאבי ראש... אנשים נחמדים הוגנים וישרים.

מקצועי בלבד

Moderator
מנהל
מנוי פרימיום
זה חלק מהקסם אנשים טובים ומסתפקים במה שיש. אנחנו לקוחות שלהם כבר 30 ש' וגם בעלי כבר שנים... חלק מהקסם להיכנס למקום שהזמן נעצר החיוך תמיד נשאר ואף אדם לא אומר צר לי המקום. מי שאין לו כח וזמן שילך למקום אחר. אין להם תאוות גדולה ותאוות כאבי ראש... אנשים נחמדים הוגנים וישרים.
אין פה שום עניין של תאווה גדולה, אבל חלק מהשירות שהם יכולים לתת ללקוחותיהם, [שאנחנו גם בהם] זה פשוט לתת להם להיכנס לחנות, לא שום דבר מעבר.

מילה בסלע

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
פרסום וקופי
אין אין אין על לייבוב! השרות, המחיר, המבחר, האיכות, האמינות... קונים אצלם שנים ואף פעם לא מתחרטים!

~רחלי~

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
תופעת טבע שאי אפשר להסביר אותה.
איך אנשים מוכנים להצטופף בחנות, במשך שעות ארוכות, בשביל לקנות שם משקפיים.

אנשים יקרים, בעלי חסד, שיעשו הכל בשביל המקצועיות והשירות.
אני לא כזאת זקנה, אבל קונה שם משקפיים יותר מ-2 עשורים :)
(מגן חובה:D)

ברוך ר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
אופטיקה עם ציוד מקצועי ! :)
חמי אמר לי שמכל האופתיקות שהוא היה, שם הכי מקצועיים !
גם אנחנו מגיעים לשם מהדרום הרחוק

צבי ג.

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הפקות ואירועים
אני זוכר שכבר לפני כ25 שנה, אחי הביא אותי לחנות הזו כדי להראות לי עד כמה לאנשים חשוב בחנות השירות. מסתבר שעד היום זה נשאר כך.

msphoto

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
כיף לקרוא על עסקים שנותנים שירות אמיתי עד הסוף
כבר מזמן אני חושב שצריך לארגן רשימה של עסקים כאלו.. רק עסקים מיוחדים במינם, שאפשר לקנות שם בראש שקט ולדעת שאתה בידיים טובות בלי לבדוק אחריהם כל הזמן..

שאפו
בהחלט נשקול לקנות שם לכשנצטרך.

מלילו

משתמש רשום
בהחלט!
אנשים מקסימים! שירות ויחס אדיב, מקצועי, סבלני ומיוחד!

מומלץ בחום!!!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכט

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת רַבַּת צְרָרוּנִי מִנְּעוּרַי יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב רַבַּת צְרָרוּנִי מִנְּעוּרָי גַּם לֹא יָכְלוּ לִי:ג עַל גַּבִּי חָרְשׁוּ חֹרְשִׁים הֶאֱרִיכוּ (למענותם) לְמַעֲנִיתָם:ד יְהוָה צַדִּיק קִצֵּץ עֲבוֹת רְשָׁעִים:ה יֵבֹשׁוּ וְיִסֹּגוּ אָחוֹר כֹּל שֹׂנְאֵי צִיּוֹן:ו יִהְיוּ כַּחֲצִיר גַּגּוֹת שֶׁקַּדְמַת שָׁלַף יָבֵשׁ:ז שֶׁלֹּא מִלֵּא כַפּוֹ קוֹצֵר וְחִצְנוֹ מְעַמֵּר:ח וְלֹא אָמְרוּ הָעֹבְרִים בִּרְכַּת יְהוָה אֲלֵיכֶם בֵּרַכְנוּ אֶתְכֶם בְּשֵׁם יְהוָה:
נקרא  7  פעמים

אתגר AI

רבי שמעון - הסיפור המלא • אתגר 15

לוח מודעות

למעלה