משהו מוזר

chaya

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
ראיתי כאן בפורום שהאתר של סיגל רצוי כהתחלה ללמודי בנית אתרים. החלטתי לפתוח אותו ומהקישור כאן בפורום נפתח האתר של תדיראן.
משהו יודע מה פשר הדבר?

chaya

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
תודה רבה.
ובכל זאת, עם כל ההסבר הנפלא- הידע שלי בתכנות אפסי,עד לא קיים.
הם באמת אשכולות נחמדים ומועילים- למי שיש איזשהו רקע. מה שאין לי.
איך האתר webmaster? שווה לנסות?
או אולי משהו אחר?

נ.ב. s976- הקישור שלך מוביל לאתר של סיגל ותוכנת נתיב טוענת שאתר זה לא נכלל בפרופיל.
מעניין שתי כתובות לאתר אחד?:confused: תופעה בלתי שגרתית וטעונת הסבר. אין ספק.

s976

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
נכתב ע"י chaya;1134056:
תודה רבה.
ובכל זאת, עם כל ההסבר הנפלא- הידע שלי בתכנות אפסי,עד לא קיים.
הם באמת אשכולות נחמדים ומועילים- למי שיש איזשהו רקע. מה שאין לי.
איך האתר webmaster? שווה לנסות?
או אולי משהו אחר?

נ.ב. s976- הקישור שלך מוביל לאתר של סיגל ותוכנת נתיב טוענת שאתר זה לא נכלל בפרופיל.
מעניין שתי כתובות לאתר אחד?:confused: תופעה בלתי שגרתית וטעונת הסבר. אין ספק.

webmaster - מעולה. תתחילי שם ממדריך של HTML
(רק שאני ממליץ לוותר על התקנת webmatrix... איני יודע למה הם מנסים לקדם את התוכנה הדפוקה הזו)

לגבי הקישור - כשתגיעי (במדריך HTML ) לתג a, תביני כבר הכל לבד... אין שום שתי כתובות

chaya

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
האמת שכבר למדתי משהו על תג הקישור וזה לא כ"כ פתר לי את השאלה.
(אולי יתכן ששתי כתוובת יקשרו לאתר אחד, אבל למה שיהיה למשהו עניין בכך? מה גם שאתר סיגל מיועד ללימוד בניית אתרים, איך נוצר הקשר ביניהם?)
בכל אופן תודה על התגובה המהירה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב חַלְּצֵנִי יְהוָה מֵאָדָם רָע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי:ג אֲשֶׁר חָשְׁבוּ רָעוֹת בְּלֵב כָּל יוֹם יָגוּרוּ מִלְחָמוֹת:ד שָׁנֲנוּ לְשׁוֹנָם כְּמוֹ נָחָשׁ חֲמַת עַכְשׁוּב תַּחַת שְׂפָתֵימוֹ סֶלָה:ה שָׁמְרֵנִי יְהוָה מִידֵי רָשָׁע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי אֲשֶׁר חָשְׁבוּ לִדְחוֹת פְּעָמָי:ו טָמְנוּ גֵאִים פַּח לִי וַחֲבָלִים פָּרְשׂוּ רֶשֶׁת לְיַד מַעְגָּל מֹקְשִׁים שָׁתוּ לִי סֶלָה:ז אָמַרְתִּי לַיהוָה אֵלִי אָתָּה הַאֲזִינָה יְהוָה קוֹל תַּחֲנוּנָי:ח יְהוִֹה אֲדֹנָי עֹז יְשׁוּעָתִי סַכֹּתָה לְרֹאשִׁי בְּיוֹם נָשֶׁק:ט אַל תִּתֵּן יְהוָה מַאֲוַיֵּי רָשָׁע זְמָמוֹ אַל תָּפֵק יָרוּמוּ סֶלָה:י רֹאשׁ מְסִבָּי עֲמַל שְׂפָתֵימוֹ (יכסומו) יְכַסֵּמוֹ:יא (ימיטו) יִמּוֹטוּ עֲלֵיהֶם גֶּחָלִים בָּאֵשׁ יַפִּלֵם בְּמַהֲמֹרוֹת בַּל יָקוּמוּ:יב אִישׁ לָשׁוֹן בַּל יִכּוֹן בָּאָרֶץ אִישׁ חָמָס רָע יְצוּדֶנּוּ לְמַדְחֵפֹת:יג (ידעת) יָדַעְתִּי כִּי יַעֲשֶׂה יְהוָה דִּין עָנִי מִשְׁפַּט אֶבְיֹנִים:יד אַךְ צַדִּיקִים יוֹדוּ לִשְׁמֶךָ יֵשְׁבוּ יְשָׁרִים אֶת פָּנֶיךָ:
נקרא  18  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה