משהו חמוד שעשיתי

Art Studio

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
וואו, מקסים!

אשמח שתעלי תהליך עבודה...

שושי סירקיס

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
מאוד יפה!!
איך עשית את הפונט???
לגבי המשפט, זה לא הכי מסתדר לי, נראה לי יותר נכון: It's fun to sleep in our room
או : It's fun to sleep here

משהו כזה...

נראה לי:)

imagine

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י shosh22;1350216:
מאוד יפה!!
איך עשית את הפונט???
לגבי המשפט, זה לא הכי מסתדר לי, נראה לי יותר נכון: It's fun to sleep in our room
או : It's fun to sleep here

משהו כזה...

נראה לי:)

נראה לי היא התכוונה לכתוב משהו בסגנון של: "כאן גרים בכיף:..." ולא "כאן כיף לגור" כמו שאת הצעת.
גם לפי מה שהיא התכוונה, יש פה איזושהי צרימה... לא הצלחתי עוד לשים את האצבע על הניסוח הנכון יותר.

park

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אם יוסיפו את השמות למטה, תפטר הבעיה.
נשמח לשמוע על הטכניקה.

imagine

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י shosh22;1350227:
אז תכתבי : here we sleep in fun

זה כבר נשמע הרבה יותר טוב!

לא יותר נכון: with fun ?
או שאולי בקשר לfun יש ביטוי עם in ?

ובלי כל קשר לנכונות הדקדוק של הכיתוב, השלט ממש משובב ועושה fun!!!

efratrutti

משתמש פעיל
תודה על המחמאות והפרגון, התרגום הנכון הוא "כאן ישנים בכיף",
חבל שלא חשבתי קודם לאתיעץ איתכם :)
את ההסבר המפורט אני יכתוב מחר בעז"ה (דרך אגב באמצע תהליך הכתיבה נתקעתי וכמעט שנטשתי את הרעיון שיצא לפועל, אך בסוף מישהו נתן לי רעיון פשוט וגאוני איך להמשיך - בעז"ה אני יכתוב על זה מחר אולי לכם היה עצה אחרת)
ואם כבר אז בימים הקרובים אני יעלה בעז"ה עוד משהו באותו סגנון שקשור לגינה/גג וכו...
שפשוט הוא בתהליכי גימור......

efratrutti

משתמש פעיל
חבל מאוד שלא צילמתי את התהליך, דווקא בבית אמרו לי לצלם....
טוב אז ככה ...לקחתי סוג של שלט מעץ (זה לא נראה לי ממש עץ וזה היה דווקא טוב כי כך יכולתי לגלף בקלות, צירפתי תמונה)
גילפתי בצדדים גלים (או איך שקוראים לזה) ,צבעתי עם צבע אקריליק בצבע לבן מלוכלך (הצבע שהיה הכי קרוב ללבן) לפני זה שיפשפתי עם נר בצדדים(כמו ששושי סירקיס העלתה -תודה) הדפסתי את המשפט בגופן שרציתי על דף ופה התחילו הבעיות (מענין איזה רעיונות לפתרון היה לכם), חשבתי בהתחלה לגזור את האותיות מבפנים ותכננתי לעשות כשבלונה ולצבוע עם ספריי ,אבל פתאום ראיתי שהצבע לא יצא מדויק בגלל הגופן- הסילסולים, ובסוף הציעו לי להשתמש עם פטנט ישן ופשוט מאוד עם נייר קופי- כן שמתי את הנייר קופי על השלט ומעליו את מה שרציתי לכתוב וכברתי רק על המסגרת של האותיות (פה צריך להזהר להרים בעדינות את הקופי כי אם לא, הוא מלכלך את השלט, אח"כ לקחתי מכחול דק מאוד וצבעתי בתוכו, אח"כ לקחתי חוט ברזל בצע נחושת (הצבע לא התאים לפה) לכן צבעתי אותו .

ועוד טיפ קטן: אם קורה שהתלכלך מהקופי על תנסו לצבוע מעליו כי הוא מישום מה לא מחסה , תקחו נייר זכוכית תשיפו קצת במקום (הסימן עוד נישאר ) ורק כך הוא מתכסה בצביעה.
בהצלחה, אם מישהי מקבלה מזה השראה למשהו אחר/דומה תעלו- זה מענין.

park

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
וואו חתיכת השקעה!
כל הכבוד.

שושי סירקיס

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
כל הכבוד!
ההשקעה ניכרת, ממש יפה!
אהבתי את הדרכים היצירתיות שלך!
לגבי העתקת מילים על עץ או פח יש כאן הדרכה מעולה, יש אפשרות לעשות את זה בקלות ע"י ג'ל מדיום (אני אישית ניסיתי להשיג בחנות יצירה, אמרו שיזמינו לי ולבנתיים זה לא קרה:)

לגבי המשפט, התרגום של "כאן ישנים בכיף" ע"י הגוגל לא נכון, ולכן לא תמיד כדאי להשתמש בתרגום שלו:)

לגבי בכיף אני גם חושבת שאומרים : with fun

תודה על השיתוף.

שמואל גרינשטיין

יותר מעצב מגרפיקאי
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
צילום מקצועי
D I G I T A L
לגבי שרטוט האותיות - אני חושבת שאם היית עוברת על הקוים עם משהו חד - סיכה, נעץ, מסמר דק, הסימון היה חודר את הנייר ויוצר מעין שרטוט על הצבע הלבן. (אמנם לא שרטוט כהה וחזק, אבל עדין אפשר לראות כדי לצבוע בפנים)

אה, והשלט חמוד מאד!

חני

efratrutti

משתמש פעיל
לגבי העתקת מילים על עץ או פח יש כאן הדרכה מעולה, יש אפשרות לעשות את זה בקלות ע"י ג'ל מדיום (אני אישית ניסיתי להשיג בחנות יצירה, אמרו שיזמינו לי ולבנתיים זה לא קרה:)

חבל שלא ידעתי על החומר הזה קודם, ודרך אגב אהבתי את האתר שלך ושל הקישור שנתת לי, ועוד משהו איך את מוצאת את כול הבלוגים היפים האלו?

סא איור

מהמשתמשים המובילים!
איור וציור מקצועי
חסומה לקישור הראשון, רק עדיין לא הבנתי מה ג'ל מדיום עוזר כאן, אשמח להסבר

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ד

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּקָרְאִי עֲנֵנִי אֱלֹהֵי צִדְקִי בַּצָּר הִרְחַבְתָּ לִּי חָנֵּנִי וּשְׁמַע תְּפִלָּתִי:ג בְּנֵי אִישׁ עַד מֶה כְבוֹדִי לִכְלִמָּה תֶּאֱהָבוּן רִיק תְּבַקְשׁוּ כָזָב סֶלָה:ד וּדְעוּ כִּי הִפְלָה יְהוָה חָסִיד לוֹ יְהוָה יִשְׁמַע בְּקָרְאִי אֵלָיו:ה רִגְזוּ וְאַל תֶּחֱטָאוּ אִמְרוּ בִלְבַבְכֶם עַל מִשְׁכַּבְכֶם וְדֹמּוּ סֶלָה:ו זִבְחוּ זִבְחֵי צֶדֶק וּבִטְחוּ אֶל יְהוָה:ז רַבִּים אֹמְרִים מִי יַרְאֵנוּ טוֹב נְסָה עָלֵינוּ אוֹר פָּנֶיךָ יְהוָה:ח נָתַתָּה שִׂמְחָה בְלִבִּי מֵעֵת דְּגָנָם וְתִירוֹשָׁם רָבּוּ:ט בְּשָׁלוֹם יַחְדָּו אֶשְׁכְּבָה וְאִישָׁן כִּי אַתָּה יְהוָה לְבָדָד לָבֶטַח תּוֹשִׁיבֵנִי:
נקרא  21  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה