עזרה משהוא שנוסע מחר מב"ב לניר עציון ויכול לקחת זוג בתשלום

עד מתי

משתמש מקצוען
אם יש כאן משהוא שנוסע מחר באזור השעות 12-14 בצהריים
אשמח לשמוע

יש משהוא שעשה את הדרך מב"ב לניר עציון בתחבורה ציבורית ויכול לעדכן איך נוסעים?

בנינים

משתמש רשום
אם אני מבין נכון הכוונה למלון ניר עציון.

נסעתי כמה פעמים מב"ב לניר עציון בת. ציבורית יש קו 921 שנוסע על זבוטינסקישמגיע עד לשם, בשעות הבוקר המוקדמות הוא נוסע על כל אורך זבוטינסקי ובשעות הבוקר המאוחרות [אפשר לראות באתר משרד התחבורה את השעות המדויקות] הוא מתחבר לזבוטינסקי אחרי בילינסון [תחנת זבוטינסקי צה"ל] נוסעים איתו עד צומת עין הוד ושמה מתקשרים למלון והם מגיעים לאסוף אותך מהצומת ללא תשלום - זה חלק מהשירות שלהם.
האוטובוס הוא מאסף ולכן הנסיעה יותר ארוכה, אפשר לצאת יותר מוקדם הרבה פעמים הם נותנים חדר יותר מוקדם וגם אם לא אפשר להיות בלובי או בבריכה ושאר המלון.
בהצלחה

עד מתי

משתמש מקצוען

נסעתי כמה פעמים מב"ב לניר עציון בת. ציבורית יש קו 921 שנוסע על זבוטינסקישמגיע עד לשם, בשעות הבוקר המוקדמות הוא נוסע על כל אורך זבוטינסקי ובשעות הבוקר המאוחרות [אפשר לראות באתר משרד התחבורה את השעות המדויקות] הוא מתחבר לזבוטינסקי אחרי בילינסון [תחנת זבוטינסקי צה"ל] נוסעים איתו עד צומת עין הוד ושמה מתקשרים למלון והם מגיעים לאסוף אותך מהצומת ללא תשלום - זה חלק מהשירות שלהם.
האוטובוס הוא מאסף ולכן הנסיעה יותר ארוכה, אפשר לצאת יותר מוקדם הרבה פעמים הם נותנים חדר יותר מוקדם וגם אם לא אפשר להיות בלובי או בבריכה ושאר המלון.
בהצלחה
תודה על התגובה
הנסיעה מעייפת מאד ? מלאה בסיבובים?
הפתעתי את ההורים שלי בנופש , לא רוצה שיגיעו סחוטים מהנסיעה

בנינים

משתמש רשום
מאד זה ענין של הרגשה כל אחד לפי מה שהוא רגיל, הרבה פעמים בחלק גדול מהתחנות אין בכלל נוסעים וממילא אין עצירה,

עד מתי

משתמש מקצוען
הבנתי שהרבה יותר מהר לקחת רכבת עד עתלית ומשם מונית למלון
משהוא עשה את זה ויש לו מה להחכים?

yudb

משתמש סופר מקצוען

בהצלחה
חברה שבדקה אמרה ל שהקו פעיל מ - 5 עד 7 בבוקר בערך.
יכול להיות?

בנינים

משתמש רשום
חברה שבדקה אמרה ל שהקו פעיל מ - 5 עד 7 בבוקר בערך.
יכול להיות?
ממש לא
אפשר לבדוק את זה באתר של משרד התחבורה
כפי שכתבתי בשעות המוקדמות של הבוקר הוא עובר בכל זבוטינסקי ואח"כ רק מאחרי בילינסון אולי היא כתבה תחנה לפני זה ולכן זה הראה לה שרק בשעות המוקדמות זה פעיל שם.

yudb

משתמש סופר מקצוען
ממש לא
כפי שכתבתי בשעות המוקדמות של הבוקר הוא עובר בכל זבוטינסקי ואח"כ רק מאחרי בילינסון אולי היא כתבה תחנה לפני זה ולכן זה הראה לה שרק בשעות המוקדמות זה פעיל שם.
היא אמרה לי שכתבה קו 921 לוחות הזמנים.
אחפש.
אבדוק אתה אם עדיין רלוונטי לה.
ממש תודה!

yudb

משתמש סופר מקצוען
ממש לא
תראו,
בדקתי:

בנינים

משתמש רשום
תראו,
בדקתי:
בדקתי גם אני שוב באתר של משרד התחבורה חיפוש לפי מוצא ויעד או חיפוש לפי מספר קו ויש אותו במשך כל היום

yudb

משתמש סופר מקצוען
בדקתי גם אני שוב באתר של משרד התחבורה חיפוש לפי מוצא ויעד או חיפוש לפי מספר קו ויש אותו במשך כל היום
אפשר קישור?
זה יעזור לה ממש!
כי כך היא ראתה וכך גם ענו לה בקו מידע תחבורה ציבורית

בנינים

משתמש רשום

yudb

סליחה על האיחור מקוה שעדיין רלוונטי

צריך ליכנס לתוך אתר משרד התחבורה או לכתוב בגוגל 'משרד התחבורה חיפוש לפי מוצא ויעד' וזה יביא אותך לאתר לש המשרד ושמה לכתוב תחנת מוצא פתח תקוה ויעד ניר עציון וזה מביא את כל התוצאות.
בהצלחה.

להלן הקישור

משרד התחבורה - מרכז מידע לתחבורה ציבורית-חיפוש לפי מוצא ויעד 8:32 ,1.11.2022
https://www.bus.gov.il/#/origindestination/0/0/false/7900-2506/2365/769-2187/1065/2/-1 2/2

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב יַעַנְךָ יְהוָה בְּיוֹם צָרָה יְשַׂגֶּבְךָ שֵׁם אֱלֹהֵי יַעֲקֹב:ג יִשְׁלַח עֶזְרְךָ מִקֹּדֶשׁ וּמִצִּיּוֹן יִסְעָדֶךָּ:ד יִזְכֹּר כָּל מִנְחֹתֶךָ וְעוֹלָתְךָ יְדַשְּׁנֶה סֶלָה:ה יִתֶּן לְךָ כִלְבָבֶךָ וְכָל עֲצָתְךָ יְמַלֵּא:ו נְרַנְּנָה בִּישׁוּעָתֶךָ וּבְשֵׁם אֱלֹהֵינוּ נִדְגֹּל יְמַלֵּא יְהוָה כָּל מִשְׁאֲלוֹתֶיךָ:ז עַתָּה יָדַעְתִּי כִּי הוֹשִׁיעַ יְהוָה מְשִׁיחוֹ יַעֲנֵהוּ מִשְּׁמֵי קָדְשׁוֹ בִּגְבֻרוֹת יֵשַׁע יְמִינוֹ:ח אֵלֶּה בָרֶכֶב וְאֵלֶּה בַסּוּסִים וַאֲנַחְנוּ בְּשֵׁם יְהוָה אֱלֹהֵינוּ נַזְכִּיר:ט הֵמָּה כָּרְעוּ וְנָפָלוּ וַאֲנַחְנוּ קַּמְנוּ וַנִּתְעוֹדָד:י יְהוָה הוֹשִׁיעָה הַמֶּלֶךְ יַעֲנֵנוּ בְיוֹם קָרְאֵנוּ:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

אשליה אופטית • אתגר 48

לוח מודעות

למעלה