התייעצות משאיות השמחה- :(

תמי אחת

משתמש סופר מקצוען
אני בכלל לא מבין את השאלה, אם 60% מהמגיבים בסקר שהיה פה אומרים שזה משמח אותם, אז למה לחפש משהו מועיל יותר??
בסדר, משמח. אבל השאלה אם דקות השמחה שוות את המחיר.
בפרט שיש רחובות צדיים וחד סטריים שכלל לא נהנים מזה

ruchma

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
גם עד השעה 9 בערב זה לא סביר.
התינוקת שלי הספיקה להתעורר מהרעש האיום (כן, זה רעש ולא מוזיקה)
ולקח לה שעתיים וחצי להרדם שוב.
ושלא יגידו פה, מה קרה אפשר שעה וחצי לסגור את התריסים?
אז זהו, שזה הרבה יותר משעה וחצי, וזהו, שלסגור את התריסים לא עוזר, כולל החלונות והדלתות, הרעש הנוראי עדיין חודר!!
אמנם דוקא 2 הילדים היותר גדולים קצת ישנים מ8 בערב, והם ישנים בסוכה כל יום (!) ולא מפריע להם החגיגות,
אולי בגלל שהיו עסוקים מ6 -8 בריצה בין חלונות הבית והמרפסת בחיפוש אחרי הזנב של הרכב שמרעיש בעוצמות לא נורמליות (אמא מה הם זועקים שם?)

מסקנות:
א. מי שמחפש לשמוח, וע"י מוזיקה, יש עצה פשוטה בשבילו - ניתן פשוט להדליק בשעות היום בבית מוזיקה שמחה ומרקידה (רצוי עם חלון סגור ומזגן דולק) ולרקוד בשמחה אמיתית יחד עם הילדים. זה פי מאה משמח אותם מכל משאית חולפת. בדוק.
ב. מי שמחפש לשמוח, וע"י מוזיקה, ודוקא רועשת וצורמת (=רעש מחריש אוזניים) ודווקא שנוסעת ע"ג גלגלים, ודוקא בשעות הערב היותר מאוחרות, שרק יידע שבעייני רבים זה לא נשמע טוב.
ואם הוא עושה את זה כדי לשמח אחרים - אדרבא, שישאל אותם אם זה משמח אותם. כי לרוב זה גורם לעבוד על עצמם ולנסות לשמוח למרות הרעש הכפוי..

מוטי A

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
יש תקציב תרבות ייעודי. יש לכם רעיונות טובים יותר?
אני בכלל לא מבין את השאלה, אם 60% מהמגיבים בסקר שהיה פה אומרים שזה משמח אותם, אז למה לחפש משהו מועיל יותר??
כי יש אחוז לא מבוטל שזה מפריע ומזיק לו!
לצורך הדוגמא בלבד, אם יחלקו לכל משפחה משחק כנראה שזה לא יעניין את כולם אבל זה לא יפריע למי שזה לא מעניין אותו.

מרובע

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
D I G I T A L
האמת?
הייתי מעדיפה מגש פיצה+ עיתון+ משחק קופסא.

אם מישהו בעיריה קורא אותי, אז לשנה הבאה....
איני יודע באיזה עיר אתם גרים
בעיר שלי אפשר לשלוח מייל לנוגעים בדבר (ביתר עילית) אני משער שגם בעיר שלכם.
זה עדיף מאשר לכתוב כאן ולסמוך על זה שאולי הם יקראו

ללי.ללי

לאי ללי (לשעבר)
מנוי פרימיום
אז מה עדיף משאיות השמחה או מסוק משטרתי מרעיש מעל הראש בשעה זו? מה זה אמור להיות מה מחפשים?
לדעתי (בלבד)
הם מחפשים התקהלויות של שמחות בית השואבה שמסתיימות עכשיו....

שמחהלה

משתמש פעיל
בבני ברק, נכון?
מה הסיפור שלהם???
כבר איזה חצי שעה
זה מרעיש נורא ומעיר את הילדים
הם לא יודעים שם מה השעה???
פשוט, זה שתי ציפורים במכה אחת, גם לטרטר את המגזר החרדי ובלי יכולת לתת להם להגיב (לך תפגין מול המסוק), :D:D

שמחהלה

משתמש פעיל
ובקשר למשאיות השמחה, היום באמצע מנוחת צהרים של בני משפחה עברה משאית, ואופס, תוך שניה כולם על אדן החלון בסוכה, הלכה לה שינת הצהרים, אבל הילדים מהבנין ממול שכרכרו ופיזזו עם המשאית הרגיעה את הרוגז על המשאית,
לכן אני מצטרף לקריאת הקודש שקוראת לעיריה תובב"א לתחום את משאיות השמחה בשעות, נגלה ראשונה עד 2 בצהרים, נגלה שניה מ4 עד 8,
אבל שניה, החג כבר עוד מעט מאחורינו, ויש לכם אז שקט חצי שנה עד פסח, נו, כבר לא נשאר זמן להתלונן,

ללי.ללי

לאי ללי (לשעבר)
מנוי פרימיום
ובקשר למשאיות השמחה, היום באמצע מנוחת צהרים של בני משפחה עברה משאית, ואופס, תוך שניה כולם על אדן החלון בסוכה, הלכה לה שינת הצהרים, אבל הילדים מהבנין ממול שכרכרו ופיזזו עם המשאית הרגיעה את הרוגז על המשאית,
לכן אני מצטרף לקריאת הקודש שקוראת לעיריה תובב"א לתחום את משאיות השמחה בשעות, נגלה ראשונה עד 2 בצהרים, נגלה שניה מ4 עד 8,
אבל שניה, החג כבר עוד מעט מאחורינו, ויש לכם אז שקט חצי שנה עד פסח, נו, כבר לא נשאר זמן להתלונן,
מה עם חנוכה?
שמחת לביבות!
emoji_u1f496.png
emoji_u1f496.png
emoji_u1f496.png

בראשית-2

משתמש מקצוען
אני ממש לא מתמצאת בזמרים, אבל לפי גוגל- תמונות יש מצב שזה היה אחד הדיקמנים. (לפי מה ש @ברון כתב זה מתאים לשעות)
ואו ריגשת!
לפי התאור זה באמת מתאים לרולי דיקמן...
אגב אני מאלה שממש נהנים ממשאיות השמחה
נותנים לנו שמחה עד הבית למה לא?
אבל מודה שאתמול המשאית הסתובבה פה שעות ושמעתי אותה כל דקה מכיון אחר
+אורגנית מסוכה אחת+שירה מכמה סוכות במקביל=חור בראש....
אז פעם הבאה שעושים את זה כדי להתחשב...
תודה מראש
נ.ב. מענין אם השכנים שלי יקראו את זה ויפנימו תרמז......!!!!

Excel

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
בפסח היה אצלינו בשעות האלו וצר לי זה לא עניין אף אחד
כי חם בשעות האלו

ותחשבו על הזמרים שיצטרכו להסתובב בחום!!?? :mad:
תגידו תודה שהם שרים ומתאמצים 4 שעות בעמידה על משאית, תוך שמירה על שיווי משקל
ב"ה שאת זה מותר בסגר
(קצת מלחיץ שזה משאית מנוף ענקית והילדים רצים אחריה ונדחפים לידה... והנהג לא רואה כלום...)

ללי.ללי

לאי ללי (לשעבר)
מנוי פרימיום

ללי.ללי

לאי ללי (לשעבר)
מנוי פרימיום
לא
היום אין משאיות השמחה
היום יש מעמד שמחת בית השואבה עם מערכות הגברה בכל חוצות העיר
באמת היה שקט מידי היום
עכשיו עבר מתחת לבית שלי תזמורת
הלכתי לחלון וראיתי רכב קטן עם רמקול...

תודה על העידכון
יש קישור לצפיה?

היונה לבנה

משתמש מקצוען

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  17  פעמים

אתגר AI

אחרי החגים • אתגר 13

לוח מודעות

למעלה