התייעצות משאיות השמחה- :(

תמר תמר תמר

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
הנדסת תוכנה
לדעתי בסופו של יום ניתן לשים לב לשתי נקודות
עדיף בשעות היותר מוקדמות (וכדאי ליידע .נציגינו בעייריה שמחים לעזור)
ואם המשאית צריכה לעבור בהרבה שכונות?ועד מאוחר?
שיעשו חושבים מעט הרי יש שכונות צעירות שצריכות יותר מוקדם ויש שכונות מבוגרות שכן רובם מבוגרים וזה יהיה הרע במיעוטו לעבור מאוחר
המשך חג שמח!

יהודית ק

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
המיליונים שמוזרמים על משאיות הזמרים,
בשביל איזה דקה וחצי של הנאה,
היו יכולים לשמח כל משפ' בכל מיני דרכים,
למשל תלוש לחנות פינוק מסויימת או משחקים לילדים. [שיעסיקו אותם יותר מדקה, בסגר הארוך הזה]
זה דיל עם העיריות להוציא כסף! ובהחלט הייתי שמחה אפילו למשחק קופסא.

ללי.ללי

לאי ללי (לשעבר)
מנוי פרימיום

DigiTali

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
מה אתם עושים כל שנה בשמחת בית השואבה?
איך שזה נשמע הילדים ישנים בשמונה וחצי אצלך אני חושבת שהם יגדלו עם חסך כל החיים
מסכנים
אני מגיל שנתיים הייתי דבוקה לשמחת בית השואבה
ואם כן הם נמצאים כל שנה?
אז שיהיו גם השנה
וזה מופקע לשאול רב את שואלת רב אם הזבל שלך אולי יטפטף במדרגות?
הדבר של מפריע לקטנים בטל בשישים!!
ללא כל ספק
שמחה שאני לא שכנה שלך....
אגב מפריע לילדים = מפריע לילדים + להוריהם. זה גם בטל בשישים? או שאולי זה משפחה שלמה לפעמים?

מרובע

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
D I G I T A L
לדעתי בסופו של יום ניתן לשים לב לשתי נקודות
עדיף בשעות היותר מוקדמות (וכדאי ליידע .נציגינו בעייריה שמחים לעזור)
ואם המשאית צריכה לעבור בהרבה שכונות?ועד מאוחר?
שיעשו חושבים מעט הרי יש שכונות צעירות שצריכות יותר מוקדם ויש שכונות מבוגרות שכן רובם מבוגרים וזה יהיה הרע במיעוטו לעבור מאוחר
המשך חג שמח!
מאוד קשה לדייק בפינצטה על הצעירים והמבוגרים (גם צריך שלא יהיו יותר מידי מבוגרים ששוב הם צריכים בעצמם לישון מוקדם).
יש חוק במדינה הזו שעד 11 בלילה (חוץ מבין 2 ל4) מותר להרעיש ככל שרוצים.
חגים זה זמן הרבה יותר מועד לרעש (זכור לי שבליל פורים החוק מתיר להרעיש כל הלילה. והיה לנו לא פעם בעיות קשות עם הרדמת הילדים בלילות פורים, למרות שגרנו באיזור שקט בדיוק היה שכן אחד שהיה עושה מסיבה עד אחת בלילה עם רמקולים רבי עוצמה).
תסחבו סך הכל עוד יומיים (פלוס מוצאי ש"ת) וזה הכל,
איני יודע מי אתם המתנגדים, אבל כל שנה אני רואה את המשפחות החוזרות מירושלים כל לילה בחול המועד סוכות, כל לילה היו "נוחתים" כאן מאות אוטובוסים עמוסים באנשים נשים וטף בגילאים הקטנים ביותר בשעות הקטנות ביותר של הלילה.

פתאום עכשיו החלטתם לישון מוקדם?

ברוך ר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
מאוד קשה לדייק בפינצטה על הצעירים והמבוגרים (גם צריך שלא יהיו יותר מידי מבוגרים ששוב הם צריכים בעצמם לישון מוקדם).
יש חוק במדינה הזו שעד 11 בלילה (חוץ מבין 2 ל4) מותר להרעיש ככל שרוצים.
חגים זה זמן הרבה יותר מועד לרעש (זכור לי שבליל פורים החוק מתיר להרעיש כל הלילה. והיה לנו לא פעם בעיות קשות עם הרדמת הילדים בלילות פורים, למרות שגרנו באיזור שקט בדיוק היה שכן אחד שהיה עושה מסיבה עד אחת בלילה עם רמקולים רבי עוצמה).
תסחבו סך הכל עוד יומיים (פלוס מוצאי ש"ת) וזה הכל,
איני יודע מי אתם המתנגדים, אבל כל שנה אני רואה את המשפחות החוזרות מירושלים כל לילה בחול המועד סוכות, כל לילה היו "נוחתים" כאן מאות אוטובוסים עמוסים באנשים נשים וטף בגילאים הקטנים ביותר בשעות הקטנות ביותר של הלילה.

פתאום עכשיו החלטתם לישון מוקדם?
דווקא עכשיו הם החליטו לישון מוקדם בגלל שאין את כל האוטובוסים העמוסים בשעות הקטנות של הלילה ואין לאן לנסוע ומאיפה לחזור = אין מה לעשות (משעמם)=ישנים מוקדם. ;)

ראובן 23

משתמש מקצוען
מעניין לעניין באותו עניין לפני שנתיים קרוב משפחתי היה מאושפז בחול המועד בביה"ח מעייני הישועה בחג הסוכות והיה צריך מנוחה כדי להחלים ובלי בושה איזה חסידות(או שזה היה באולם של החסידות למטה וזה לא היה הם בעצמם)חגגו שמחת בית השואבה עד 1:30 בלילה למישהו פה זה נראה נורמלי

עדיה שיר

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
סתם בשביל האינטלגנציה של כולנו...

למה שלא נפתח את העיניים ונראה בזה טוב מוחלט??
מה רע בלהנות קצת בחיים?
משהו כתב שהוא מתחרפן שכל רגע יש מוזיקה ממקום אחר,
תחשבו על החולים והמבודדים שכמהים לאוירת חג. תחשבו על האלה שגרים בחו"ל והיו שמחים שיעברו להם מתחת לבית משאית שמחה יהודית, עם זמרים יהודים צדיקים ומוזיקה יהודית ומשמחת.
למה אנחנו תמיד יודעים להתלונן ולראות רע אחרי שסה"כ רצו לעשות לנו טוב על הלב.
יש קורונה. אין שמחת בית השואבה. לכותל לא זכינו לעלות. אורחים לא זכינו לפגוש. ארבעת המינים בחרנו בחטף.
אז היה מישהו שחשב. ושילם. והשקיע. ושלח לנו את השמחה עד הבית...
נכון. אז הילדים התעוררו. זה שיבש לנו את הבית. אבל תחשבו על האנשים שזה עשה להם טוב. תחשבו על אלה שזה הקפיץ להם את הלב משמחה. את אלה שחוו לרגע "ושמחת בחגך".
שעות שינה תמיד נוכל להשלים. גם לילדים.
אבל רגע אחד של שמחה של מצווה לעולם לא נוכל להשיב!!
חג שמח לכולנו.

היונה לבנה

משתמש מקצוען
תחשבו על החולים והמבודדים שכמהים לאוירת חג. תחשבו על האלה שגרים בחו"ל והיו שמחים שיעברו להם מתחת לבית
לא צריך ללכת כ"כ רחוק עד לחו"ל אפשר לראות את התגובות של ניקים שגרים בערים מעורבות שאין להם טיפת אוירה חגיגית ומשוועים לאיזו משאית רועשת לחצי דקה ...

טיגריס

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי DIP
לא צריך ללכת כ"כ רחוק עד לחו"ל אפשר לראות את התגובות של ניקים שגרים בערים מעורבות שאין להם טיפת אוירה חגיגית ומשוועים לאיזו משאית רועשת לחצי דקה ...
אני בבית שמש הגיע בסוף בערך ב 9 איזה משאית עם רמקול..
וואוו..
יותר גרוע מעיר מתחרדת.. והמוני איש רצים אחרי זה...
היה עדיף מסודר שבכל רחוב עם משטרה יעצור ל רבע שעה ישמח עם משטרה באיזור בשעות הערב.

היונה לבנה

משתמש מקצוען
וואוו..
היה עדיף מסודר שבכל רחוב עם משטרה יעצור ל רבע שעה ישמח עם משטרה באיזור בשעות הערב.
לכן אמרתי עיר מעורבת, לבית שמש קשה לקרוא מעורבת אני התכוונתי למקומות שיש 3 חרדים ברחוב ואין להם משאיות בכלל גם לא ב9 והם היו שמחיםלראות את יואלי דיקמן משתולל להם מתחת הבית אפילו רק דקה וחצי

טיגריס

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי DIP
לכן אמרתי עיר מעורבת, לבית שמש קשה לקרוא מעורבת אני התכוונתי למקומות שיש 3 חרדים ברחוב ואין להם משאיות בכלל גם לא ב9
זה מה שכתבתי הגיע משאית עם רמקול.. לא זמר ולא כלום... + לשניה אחת + עשרות מתגודדים שרצים אחריה..

ללי.ללי

לאי ללי (לשעבר)
מנוי פרימיום

ראובן 23

משתמש מקצוען
וואוו..
יש שמחת משאית ויש שמחת משטרה
ואין מערבים שמחה בשמחה

אמאל'ה קטנה :)

משתמש מקצוען
אני גרה באזור די מתחרד
וכן, היה לי קצת משעמם ועצוב, כי לא נסענו להורים, אין אורחים, אין סוכה, לבד בבית..
הכל משעמם ומדכא כזה
ופתאום שומעת מהחלון מוזיקה שמחה
רצתי לחלון (ולא, אףפם זה לא מאוד עניין אותי אבל עכשיו מתוך שעמום...) וממש התרגשתי
אז נכון שהוא רק עבר חצי שניה ליד הבית ולא עצר,
ונכון שזה כבר היה אחרי 9 והילדים ישנים (הם לא התעוררו ב"ה, תודה ששאלת :) )
אבל כן, עשה לי שמח בלב :)
שהזמר והאורגניסט עוברים כאן ליד הבית לשמח אותי :)
מי כעמך ישראל...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ד

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּקָרְאִי עֲנֵנִי אֱלֹהֵי צִדְקִי בַּצָּר הִרְחַבְתָּ לִּי חָנֵּנִי וּשְׁמַע תְּפִלָּתִי:ג בְּנֵי אִישׁ עַד מֶה כְבוֹדִי לִכְלִמָּה תֶּאֱהָבוּן רִיק תְּבַקְשׁוּ כָזָב סֶלָה:ד וּדְעוּ כִּי הִפְלָה יְהוָה חָסִיד לוֹ יְהוָה יִשְׁמַע בְּקָרְאִי אֵלָיו:ה רִגְזוּ וְאַל תֶּחֱטָאוּ אִמְרוּ בִלְבַבְכֶם עַל מִשְׁכַּבְכֶם וְדֹמּוּ סֶלָה:ו זִבְחוּ זִבְחֵי צֶדֶק וּבִטְחוּ אֶל יְהוָה:ז רַבִּים אֹמְרִים מִי יַרְאֵנוּ טוֹב נְסָה עָלֵינוּ אוֹר פָּנֶיךָ יְהוָה:ח נָתַתָּה שִׂמְחָה בְלִבִּי מֵעֵת דְּגָנָם וְתִירוֹשָׁם רָבּוּ:ט בְּשָׁלוֹם יַחְדָּו אֶשְׁכְּבָה וְאִישָׁן כִּי אַתָּה יְהוָה לְבָדָד לָבֶטַח תּוֹשִׁיבֵנִי:
נקרא  16  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה